Düzenli Evimiz & Hayatımız

A evet migren ve tansiyon atakları çok benziyor. Ben kac kez migren diye gittiğimde 16 17 oluyordu tansiyon. Tansiyon olmasın da inşallah hayırlı çıkar sonuç
İnşallah inşallah. Hemşire bu tansiyon bu kadar baş ağrısı yapmaz dedi. 13 lerde falan

Geçmiş olsun canım

Kimler neler yapıyor bu gunlerde acayip bir iç sıkıntım var evet ortada bişey yok ama bazen birşeyleri öyle takarizki sonra biz geçti sanırız hâlbuki boyle ortaya geri çıkıyor çocuklarım da çok zor geçiyor zorlanıyorum kızım zaten aglamada kimse onu geçemez bebiş te bu aralar iyicee huysuzlandi böyle nefes almak istiyorum sadece sesizlik ne yapsam bilmiyorum

Eşimin suratı bir karış ev sahibi galiba zam yapacakmış 4000 di 6000 ödedik geçen ay şimdi de 12000 den bahsediyirmus
Rabbim yar ve yardımcimiz olsun nasıl olacak bilmiyorum
Allah yardim etsin. Etraf zam yaptıkça daha fazlasını istiyorlar. Bizde yeni zamdan çıktık zor bisey

Eşimin suratı bir karış ev sahibi galiba zam yapacakmış 4000 di 6000 ödedik geçen ay şimdi de 12000 den bahsediyirmus
Ah bizdede o dert var hemde hiç hak etmeyen bir eve çok yüksek fiyat istiyorlar

Allah kolaylık versin yere göre kira değişiyor 12.000 burda çok uygun artık kira için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…