Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ölümle burun buruna geldik yani fizik tedaviyle denge sağlayabilirmis
Bu kanama önceden de çok olmuş belirti vermeden böyle böyle özellikleri yitirmiş misal zeka ayaklar vs tek başına yuruyememisi hidrosefali hastası olduğundan olablrmis
Biz güç kaybı diye düşündük ama değilmiş şok geçirdik bı anda
Evde ya çok şükur yemediği yemekleri yemeye basladi
Hastane sonrası
Tavuk et yumurta peynir süt bunları yemiyordu meyve vs hepsini yiyor artık
Bı de mama başladık günde bı tane onları da içiyor hafta da 1 B12 iğnesi vuruluyor folik asit demir hapı alıyor bakalm
Ama.oglum olmuş artık onu anladım o korkulari yaşadım annelik nasıl bişi anladım
Ambulansta normalde yakın almiyolarmis ambulansa bindim ilk defa onla elimi hiç birakmadi
Annelik buymuş 😔
Allah kolaylık versin tubis😕 daha da iyi toparlar insallah

Tamam inşaallah canım
Dua eder dua beklerim kime derdimi anlatmaya çalışsam duymazdan geliyor
Tamam gelsinler evin işini yapsinlar demiyorum ama en azından dinlenilmek istiyorum bazen
Hele ki şu dönemde dinlenilmek anlaşılmak zor. Beklenti artınca daha üzülüyoruz. Kendinle vakit gecirmen daha hayırlı oluyor bazen

Benim evde benim üzerimden geçiyor 🤣
Bende her gün supuruyorum ama işte halılar yıkamaya gitmesi lazım her yer karmaşık gibi sanki neyse duzleicez inşallah 🥲
Beyaz hali alırken ki aklımı seveyim köpekler gibi pişmanım 😬😬😭
Evet kirli ama pişman değilim yine de seviyom
Yatak odam da ki safi beyaz buraya başka mi alsam diye düşündüm Bende bugün 🙄🤭

12 yıl önce ben gdhddksk

7 yıl önce ben 😄
Burada diyette olan var mı:)
Ben 1 seneyi aştı diyetteyim 🥲
Ama destek olsak birbirimize süper olur tabi
Kısa vadeli 1 gunluk falan çok var. Ama en istikrarli Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi 😅
Aaah ah ne bileyim o kadar emek veriyorum ama bi yerde azıcık bıraksam hemen geri alıyorum şuan birazını geri aldım bile 😶‍🌫😒

Öğleden sonra kalan bisküviler degerlensin diye mozaik pasta yapıp buzluga attım✅️ açılmış paketler degerlenmis oldu ✅
Sonra köfte yogurdum pisirdim sandviç yaptım ✅
Hazırlandık çıktık ✅
Biraz temiz hava iyi geldi✅
uzun zaman sonra voleybol oynadım🤸🏻‍♀️🫠🐣
Açık havada biraz resim yaptım 🎨🖌
Gelince çay demledik ✅
Yatmadan ders çalıştım 1 saat ✅
Bugün de bitti elhamdülillah Rabbime sayısız şükürler olsun verdiği her bir nimete için 💚🌱 🤲🏻🤲🏻

Eklentiler

• 20240516_183740.jpg
    20240516_183740.jpg
    206,9 KB · Görüntüleme: 18
Bende her gün supuruyorum ama işte halılar yıkamaya gitmesi lazım her yer karmaşık gibi sanki neyse duzleicez inşallah 🥲

Evet kirli ama pişman değilim yine de seviyom
Yatak odam da ki safi beyaz buraya başka mi alsam diye düşündüm Bende bugün 🙄🤭

7 yıl önce ben 😄

Ben 1 seneyi aştı diyetteyim 🥲
Ama destek olsak birbirimize süper olur tabi

Aaah ah ne bileyim o kadar emek veriyorum ama bi yerde azıcık bıraksam hemen geri alıyorum şuan birazını geri aldım bile 😶‍🌫😒
Ya güzel oluyor aslindabeyaz hali. bide sen sık siliyorsun gideri vardır bence. Ben silemiyorum boynum aylarca düzelmiyor.🥸

Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi yaa 1 sene diyet için çok uzun 🥹
Bu arada mozaik pasta fikri iyiymiş ya bende yapayım açık bisküvileri 💡
Hiç sorma yaa sıkılmadım değil ama devam etmek zorundayım vermem gereken 25 kg var 🥲🥲 55 olmak istiyorum hayalim

Mozaik bende başka birinden görmüştüm ilk kez denedim baya iyi.olmus 😒 yedim maleaef 😶‍🌫️

X