Düzenli Evimiz & Hayatımız

Selam kızlar bu konuyu arada okuyorum ben de yazayım dedim. Belki bu sayede biraz daha derli toplu olur evim.
Ne yaparsam yapayim evim temizmis gibi gelmiyor. Ev gercekten temiz degil mi psikolojim mi bozuk anlamiyorum artik.
Bir de 20 aylik oglusum var. En son eline muzu almis televizyona surmus de surmus. Hem bebisli olup hem de evi temiz olan var mi

Son sahur bereketli hayırlı feyzli olsun

Rabbim kıldığımız namazları, teravihleri, nafile namazları, tuttuğumuz oruçları, ibadetleri, hatimleri, okunan tesbihatları, hayır ve hasenetlarımızı, amin dediğimiz tüm dualarımızı, hayırlısıyla kolaylıkla afiyetle kabul buyursun.

ALLAH ım seneye de kavuşmayı nasip eyle aminnnnn

Hoş geldiniz
Evet hepimizin durumu arada böyle oluyor. Yani bende böyleydim özellikle küçükken daha da zor oluyor ama burası gerçekten insana iyi geliyor düzenli iş yapılıyor tabi arada salıyorum o zamanı da beraber yaşıyoruz aaa bende öyleyim diyenleri görünce yalnız değil mişim diyip beraber salıyoruz sonra birbirimizi gazlayip devam ediyoruz

Son sahur
Ramazan ortak bir heyecan gibiydi, ne güzeldi, çabuk bitti. Yine gelir
Biz de yine karşılarız inşallah
Nicelerine inşallah.
Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin
Son kez niyetleniyoruz
Gerçekten çok güzeldi ama o kadar hızlı geçti ki
Hayatımda ki en hızlı Ravza ayı diyebilirim
Rabbim yeniden kavuşmayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…