Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ayy baya motive etti şuan bu beni
İnşallah duzenli devam edebilirim

Etkisini kendim gördüm takımda da çok kişi gördü birinin basen sorunu vardı ona bile çok iyi gelmişti.

Sabah yürüyüş+bir dolu hareket akşam lesli yapıyordum.

3 fast ve 4 fast mile videolarını sık yapıyordum. Sonradan bosted olanları gördüm de artuk yapamayacak kadar koflaşmıştım.
Kimi video üst bölgeye daha etkili kimi alt bölgeye.

Bende hep bu kadınla yapıyorum yutubdan
Acaba alt bölge üst bölge nasıl anlicaz sırayla mı yapsam

Bende çiçek alayım böyle çiçeği olsun ama çok nazlı olmasın balkonumda yok çok güneş sevmesin ama çiçeği olsun
Var mı böyle çiçek?
Bonus

Nereye koyacaksın bana resmini atar mısın?
Dışarı koyamam dersen evin içinde çiçekli olan menekşe var

Bende hep bu kadınla yapıyorum yutubdan
Acaba alt bölge üst bölge nasıl anlicaz sırayla mı yapsam

MEsela 1 mile vardır yutubda hapy mile o hiç bacak zorlamaz bazı 30 dk lıklar da çok iyi 30 a alışmadan 40 a geçme zorlanmaya gerek yok valla oda zararlı.

İsim isim hatırlamıyorum ki yağ yakıcı sıkılaştırıcı videoları oluyordu video isimlerini çevirip bakmak lazım.

Hepsi aynı program olsa tek video olurdu 2 mil için çok video var hepsi aynı değil

Nereye koyacaksın bana resmini atar mısın?
Dışarı koyamam dersen evin içinde çiçekli olan menekşe var
Şu masamın üzerine koyarım
Bi tane de sade resim bulamadım
Güneş bazı sabahlar süzülüyor sadece

Eklentiler

• 20240319_114045.jpg
    161,6 KB · Görüntüleme: 27
  • 20240319_110704.jpg
    182,3 KB · Görüntüleme: 27
Tamam ben araştırıp yaparım inşallah saagoll

geçmiş olsun canım benim torunda diş çıkartıyo durmadan iki gündür huysuzlanıyo 5 aylık diş çkarmaya başladı
Sağolasın abla. Diş zor yaa benim ki 4.5 aylıkken başladı çıkarmaya peş peşe çıkardı hiç durmadan

maşallah ne güzel olmuş hatırasıda çok büyük

Isladım canım. Çıktı çıkmasına da muhallebi böyle elime çok yapıştı belki de daha koyu olmalıydı dediğin gibi ama tarifw uydum birebir
Bu tarz tatlılarda ilk kez yapınca risk almayıp bir tık koyu yapmak iyi oluyor bazen kaynatma süresi bile etkiliyor kıvamını
ama çıktıysa sorun etme olur

Geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…