Düzenli Evimiz & Hayatımız

Benim temizlik bitti ✅✅
Salon mutfak yatak odası hol
Supurdum sildim toz aldım ✅
Yukarıya da çıktım havalandirdim ✅
Çok dağınık değildi topladım✅
Supurdum sildim toz aldım✅
Cocuk odası da şöyle bi supurdum zaten oraya girilmiyor detay yapmadım✅
Merdivenleri de şöyle güzelce bi sildim mis oldu✅
En son kovami boşalttım yıkadım✅
Bezimi güzelce yıkadım astım ✅
Şimdi duş🙃 sonra namaz sonra oy kullanmaya gidicem inşallah 😍😍

İlk gittiği doktor eski bacağın olmaz çok gençsin üzüldüm anjiyo riskli geçen 20 yaşında biri masada kaldı filan demiş o yüzden çok korktuk hepimiz
Doktorlar bazen en kötü şeyi söylüyolar neden bilmem hastaya kötü hissettiriyorlar ama çoğunlukla onların dediği olmuyor.

Benim kv için de bypas dışında çare yok oda çok riskli masada kalır dedi bi dr.

Başka bir dr stent taktı sorunsuz geldi evine.

Nasibini görüyor insan hastalık büyük imtihan Allah kolaylaştırsın siz hep güzel örnekler verin

Doktorlar bazen en kötü şeyi söylüyolar neden bilmem hastaya kötü hissettiriyorlar ama çoğunlukla onların dediği olmuyor.

Benim kv için de bypas dışında çare yok oda çok riskli masada kalır dedi bi dr.

Başka bir dr stent taktı sorunsuz geldi evine.

Nasibini görüyor insan hastalık büyük imtihan Allah kolaylaştırsın siz hep güzel örnekler verin
Rabbim evladına bağışlasın duadan başka elimizden bi şey gelmiyor sorduğun için sağol bonus

Ohaa orkidelere bak servet gibi 20.000 liralık orkide var orda en az 😍

Benim 2 tane orkidem var biri hediye geldi eşime birinide çiçeği kesilmiş olarak aldım ne renk olduğunu bilmiyorum muhtemelen beyazdır.

Ben böyle yapsam salonu ahşapa inme gelir 🫠

Merhaba toz aldığım zaman maske takıyorum sebebi toz alerjim geçen ay ciğerlerimde enfeksiyon oluştu çok kötü oldum zatürre gibi geçirdim elimi toz almaya değdiremiyorum islak silsem ayrı kuru alsam hava da uçuşuyor soluyorum bide yatak çevrelerini alıyorum ertesi günü bir parmak kalınlıkta toz birikiyor sürekli hastalanıyoruz evimi düzenli şekilde temizlediğim halde kıyafetin tozu felan halımın tıftıkleri hep yerlerde resmen tozla kavga ediyorum evim çok tozlanıyor buna bir çözüm varmı kızlar sonunda bıraktım artık sağlığım fena bağışıklık kötü eşimde rahatsızlandı sonunda toz yüzünden ne yapacağımı bilmiyorum

Merhaba toz aldığım zaman maske takıyorum sebebi toz alerjim geçen ay ciğerlerimde enfeksiyon oluştu çok kötü oldum zatürre gibi geçirdim elimi toz almaya değdiremiyorum islak silsem ayrı kuru alsam hava da uçuşuyor soluyorum bide yatak çevrelerini alıyorum ertesi günü bir parmak kalınlıkta toz birikiyor sürekli hastalanıyoruz evimi düzenli şekilde temizlediğim halde kıyafetin tozu felan halımın tıftıkleri hep yerlerde resmen tozla kavga ediyorum evim çok tozlanıyor buna bir çözüm varmı kızlar sonunda bıraktım artık sağlığım fena bağışıklık kötü eşimde rahatsızlandı sonunda toz yüzünden ne yapacağımı bilmiyorum
Supurgeniz nasıl? Benimde toz alerjim var bekarken annem süpürgeyi değiştirdikten sonra baya farketmisti.

Supurgeniz nasıl? Benimde toz alerjim var bekarken annem süpürgeyi değiştirdikten sonra baya farketmisti.
Canım benim süpürge bozulmuştu geçen hafta yeni ayaklı süpürge den aldım iyi çekiyor şimdilik çok Pahalı bişey almadım idarelik aldım ama memnunum şok edecek kadar toz çekiyor diyebilirim günlük açıyorum dolanıyorum Zaten ama biz çok kötü grip ve alerji geçiriyoruz çiğerlerimiz öksürükten hapşirmaktan pert oldu 🥹

Bonusum iki tane cenaze var birde burada uzaktan tanıdık erkek olan rahmetliye çok üzüldüm gerçekten herkesin sevdiği çok iyi biriydi 😞
Başınız sağ olsun mekanları cennet olsun inşAllah 🤲🏻
İlk gittiği doktor eski bacağın olmaz çok gençsin üzüldüm anjiyo riskli geçen 20 yaşında biri masada kaldı filan demiş o yüzden çok korktuk hepimiz
Ah canım ya 😔 hastanın üzüleceğini bile bile ne kadar ağır konuşmuş ya. Tamam riskleri söylemek zorunda ama ağır konuşmuş yine de .
Hem ne olacağını sadece Allah bilir. Benim annemde tansiyon var aynı zamanda diyalize giriyor. Buna rağmen by-pass ameliyatı oldu çok şükür iyi.

Başınız sağ olsun mekanları cennet olsun inşAllah 🤲🏻

Ah canım ya 😔 hastanın üzüleceğini bile bile ne kadar ağır konuşmuş ya. Tamam riskleri söylemek zorunda ama ağır konuşmuş yine de .
Hem ne olacağını sadece Allah bilir. Benim annemde tansiyon var aynı zamanda diyalize giriyor. Buna rağmen by-pass ameliyatı oldu çok şükür iyi.
Evet çok acımasızca konuşmuş hepimizi çok korkuttu ama şimdiki doktor diş çektirmek daha zor korkmayın dedi bakalım Salı günü sağ salim atlatacak inşallah 🙏🏼 annene Allah iyilik versin inşallah 🙏🏼

Evet çok üzüldüm sürekli uyumak istiyorum

Rabbim evladına bağışlasın duadan başka elimizden bi şey gelmiyor sorduğun için sağol bonus
Allah şifasını versin canım üzülmemek elde değil haklısın Allah yavrusuna bağışlasın inşallah

X