Düzenli Evimiz & Hayatımız

IMG_4060.jpeg

Günaydın 😍😍❤️❤️

Akşam iyi gibiydim çocuklar yatınca dayanamadım yattım ben de ama ne yatma o mutfak kaldı ya kabus gibi yüz kere uyandırdı beni tövbe Ya Rabbim 🤦🏻‍♀️ kalkamıyorum da yatakta mıknatıs var gibi çekildim içlere doğru zor bir geceydi :KK45:
Ben de ders çalışacaktım güya oğlanla uyuyup kaldım şimdi vicdan azabı çek dur
Hastalar nasılsınız çoluk çocuk? Bu seneki hastalıktan bir şey anlayamadık zaten dün iyiydim akşam kötü şimdi boğazım ağrıyor başım tutmuyor 🫠 hastalık değildir havadan böyle oluyordur diye düşünüyorum
Oğlum iyi gibi ama benim boğazın o yanması ağrısı geçmiyor bi türlü öksürük de azaldı epey. İnşallah havadandır bonus dikkat et yine kendine

🔴Evdekileri gönderdim.
⚪Kahvaltı sofralarını topladım.
🟢Evi havalandırdım.
⚫Katlanmış çamaşırlar vardı geceden, yerleştirdim.
🔴Ortalığı toparladım.
⚪Yatakları kapattım.
🟢Çamaşır attım makineye.
⚫Ütülenecekleri çıkardım.

Oğluşla kahvaltımızı birazdan yapacağız.
Gün içindeki iş planım ütü yapmak ve yemek yapmak
Onun dışındaki plansız işlere elbette açığım😒

Hayırlı günler 💐

A R Y A A R Y A alıntı yapmamışım canım günlük iş ıvır zıvır diye küçümsemek yok. Yerden kaldırdığımız iplik bile kıymetli.
Biz kaldırmasak kendisi kalkmadığına göre çok kıymetli.
Senin şimdi bebeğin var sepetinde çamaşırın mutfakta bulaşığın hep olur.
İşler tam olursa çocuk eksik kalır, çocuk tam olursa işler doğru yoldasın yani :)

Bİ uyuduğunda yemeğini koyucan bi uyuduğunda banyoya giricen ev toplama bebekle yapılabilir zaten.
He kuşum aynen öyle ❤️ hiç bitmiyor gibi, bir çamaşırı toplamadan öteki birikiyor. Tezgah üstünü mis gibi yapıyorum, bi bakıyorum soda şişesi, bardaklar, çöpler.... ayyy erkekler gerçekten hiç temizlik falan bilmiyorlar... Ona kalırsa bizim ev çok temizmiş, dün yerlerden birikmiş toz topluyordum 🙄
Rutin yapmam gerekenler de bile çok yoruluyorum, neyse ki emeklemeye başladı şimdi daha rahatım en azından birşeyler yapabiliyorum. Mesela dün ilk defa kitap okudum, ne büyük lüks benim için 💆 sıradaki hedefim duşa girebilmek, normalde eşimin gelmesini bekliyorum hep anca kolik bebesi olanlar anlar

🔴Evdekileri gönderdim.
⚪Kahvaltı sofralarını topladım.
🟢Evi havalandırdım.
⚫Katlanmış çamaşırlar vardı geceden, yerleştirdim.
🔴Ortalığı toparladım.
⚪Yatakları kapattım.
🟢Çamaşır attım makineye.
⚫Ütülenecekleri çıkardım.

Oğluşla kahvaltımızı birazdan yapacağız.
Gün içindeki iş planım ütü yapmak ve yemek yapmak
Onun dışındaki plansız işlere elbette açığım😒

Hayırlı günler 💐
Böğün misafirin yok mu?

X