Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yorumlar kesinlikle sahte. Parayla yaptiriyorlar birde.
Kiraz sapi cok etkili benim baska rahatsizliklarimdan dolayi kullanamiyorum. Ama cevrrmde cok öyle onunla zayıflayan. Kekik iciyorum ben şu aralar. Hem yağ yakiyormus hemde iltihap enfeksiyona iyi geliyor.

Evet sonra kötü etki görünce tek yıldızlı yorumlara baktım baya varmış ve son günlerde bugün bile cok kişi yazmis onalr hiç en başta gözükmüyor resmen para verip yaptırmıştır güzel yorumları 😐

Bundan sonra daha sağlıklı ve doğal şeyler denersem denicem 🫡🙁

rolling-panda.gif

Pandalarımında özlemişsinizdir😍😍🥹🥹🐼🐼

Nasıl oldu hastaniz canim
Aynı cnm beyin fonksiyonları çalışmıyor bilimci kapalı kendi kendine nefes alamıyor entube bugun tahlilleri yapılyo .yarın öğlen doktor açıklama yapcak
Pıhtı belirtileri varmış
Babasida bu şekilde kaybetti hayatini 2020 de 1 aya yakın yoğun bakımdaydi bu da öyle
Cihaza bağlı olduğu için mr a alamıyorlarmjs tahlilelrer anlicaklarmis
Hastane de tanıdık çok Allah'tan her an haber alma şansımız var ve oldukcada yakın mesafe de

Allah'tan ümit kesilmez rabbim hayırlısı versin
Ya felç şekilde kalıcak ya da ...
Babası gibi
Öğlen evdeki yemekleri verdim hastaneden döndüklerinde
Sonra eltimde sağolsun yardımcı oldu toplamaya vs
Bende yemeklere giriştim
Gelen giden olldu sağolsun herkes şok içindeydi haliyle daha dün sapasağlamdi
Encok muratim o icleniyor ah babam ah babam diye 🥺

Market alışverişide trendyoldan yaptım getirdiler yerleşti etti herşey hayırlısı hakkımızds
Babane bı yandan astım bronşit tikanyor ağlıyor vs bazen duruyor önceden de evlatları var kaybettigi karmaşık vaziyette o da .
Bende karmasigim ama güçlü durmak zorundayız işte

Market alışverişide trendyoldan yaptım getirdiler yerleşti etti herşey hayırlısı hakkımızds
Babane bı yandan astım bronşit tikanyor ağlıyor vs bazen duruyor önceden de evlatları var kaybettigi karmaşık vaziyette o da .
Bende karmasigim ama güçlü durmak zorundayız işte
Rabbim güc versin hepinize. Inşallah netleşir tedavi olup iyileşir mubarek gün hürmetine🤲

Aynı cnm beyin fonksiyonları çalışmıyor bilimci kapalı kendi kendine nefes alamıyor entube bugun tahlilleri yapılyo .yarın öğlen doktor açıklama yapcak
Pıhtı belirtileri varmış
Babasida bu şekilde kaybetti hayatini 2020 de 1 aya yakın yoğun bakımdaydi bu da öyle
Cihaza bağlı olduğu için mr a alamıyorlarmjs tahlilelrer anlicaklarmis
Hastane de tanıdık çok Allah'tan her an haber alma şansımız var ve oldukcada yakın mesafe de

Allah'tan ümit kesilmez rabbim hayırlısı versin
Ya felç şekilde kalıcak ya da ...
Babası gibi
Öğlen evdeki yemekleri verdim hastaneden döndüklerinde
Sonra eltimde sağolsun yardımcı oldu toplamaya vs
Bende yemeklere giriştim
Gelen giden olldu sağolsun herkes şok içindeydi haliyle daha dün sapasağlamdi
Encok muratim o icleniyor ah babam ah babam diye 🥺
Allah şifa versin inşallah 🙏🏼

X