Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ah kızlar size bi çaydan bahsetmek istiyorum hala etkisi üzerimde
Aldandım a dostlar bu zamana kadar.hic yapmadığımız bi şey yorumlara falan bakarak cazip geldi bi doktorun onayı olduğu söylenen aserola çayı
Dedim belki hızlanır destek olur kilo vermeme ama yok yani tövbe
Cumartesi günü içtim ilk.sersemlik yaptı ellerim falan titrer gibi oldu içim.cekildi o.gun ruh halim çok.kotu oldu hatta buraya da çok sinirli.oldugumu yazmıştım ama sebepsiz yere, tabi iç çekilmesi falan dedim psikolojik olabilir. Ertesi günü gece astımlı gibi tıkandım gene çay aklıma gelmedi dedim alerjik bisey oda havasız kaldı heralde ondan böyle oldum
Neyse ikinci gün de içtim bu sefer daha kötü etkiledi beni kahvaltı sonrası mide bulantısı tuhaf bi sersemlik baş dönmesi ve nefes darlığı çok.pisman.oldum meğer çaydan tıkanmışım başkalarının yorumlarına bakınca anladım hemen iade ettim şikayette bulundum bununla uğraştım günümün yarısında
ve dun aksamdan beri sol kolum ağrıyor psikolojik mi bilmiyorum bugün biraz hafifledi ama.uyusuk.gibi geçmezse doktora gidicem ve hala nefesim de tıkanıklık var yani olacağı varmış diyorum iyi ki daha fazla.icmedim ama çevreniz de duyarsanız uyarın

Aserola bence zehir! çay falan değil!
Böyle sanki uzun bi araba yolculuğu yaparsın da kafan yerinde olmaz mide bulantısı olur ya bütün gün öyleydim
Bugün bolca şu içmeye çalıştım inşallah etkisi biran önce geçer!

İlk ve sondu üzgünüm 😥
Cok geçmiş olsun canım zayiflama adı altinda insanları zehirliyolar aman dikkat et sağlık bakanligı ve tarım bakanligi onayli olsun aldigın ürünler

Hayırlı günler kızlar ben bugun evdeyim yarin endoskopi ve kolonoskopim var dün geceden beri bise yemedim yarin öglen 1 de giricem o saate kadar açım sadece su ve cay birde ilaclarim var onlari icicem insallah kolay gecer dualarinıza talibim
Kolaylıkla olur inşallah hayırlı sonuçlar gelir 🤲🏻

Market alışverişide trendyoldan yaptım getirdiler yerleşti etti herşey hayırlısı hakkımızds
Babane bı yandan astım bronşit tikanyor ağlıyor vs bazen duruyor önceden de evlatları var kaybettigi karmaşık vaziyette o da .
Bende karmasigim ama güçlü durmak zorundayız işte
Allah yardımcınız olsun

Hayırlı günler kızlar ben bugun evdeyim yarin endoskopi ve kolonoskopim var dün geceden beri bise yemedim yarin öglen 1 de giricem o saate kadar açım sadece su ve cay birde ilaclarim var onlari icicem insallah kolay gecer dualarinıza talibim
Kolaylıkla geçsin inşallah

Kolay geçsin, güzel sonuçlar al inşallah 🙏🏼

MssPARE MssPARE soğuk olduğu için renkleri donuklaştı biraz ama kendisi kalanşo fedtschenkoi variegata oluyor.
Çiçekleri de böyle çıkıyor bazen dal baya uzuyor ters duruyorlar.
Belki atmışımdır daha önce.

Eklentiler

• 20240116_140723.jpg
    20240116_140723.jpg
    122,5 KB · Görüntüleme: 22
X