Düzenli Evimiz & Hayatımız

aynen canım işte bende daha tanımıyoruz nasıl bi karşılık verirler diye engel olmaya çalılştım ama yani saat 10 olunca tutamadım. bide özür dilemeleri gerekirken hala kendilerini savunmaya çalışmazlar mı deli oldum. olması gereken onların bize gelip komşum bizim bugün işimiz biraz uzun sürücek işte bitirmemiz gerekiyo verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı çok özür dileriz. deselerdi hiç bi problem olmazdı. demekki görgü kurallarından bi haberler işimiz var bunlarla hee bu arada bizim komşuda kuran kursunda hocaymış yani hak hukuk bilen insanlar bunu yaparsa biz çocuklarımıza kimi örnek göstericez

Son düzenleme:
Hemen bitse bari inşaat
meslek yada görsellikle insanları tanıyamayız
olabildiğince sakin davranın

Nasılsın denk gelmiyoruz bu ara

Hemen bitse bari inşaat
meslek yada görsellikle insanları tanıyamayız
olabildiğince sakin davranın
inşallah biter canım benim oğlumda biraz sinirli fevri davranıyo aslında haklı ama kavgamı edelim, elimden geldiğince anlatmaya çalışıyorum. işte oğlum boş ver herkes kendine yakışanı yapar hz. Ali peygamber efendimize 3 defa sormuş bana taş atana ben napıyım diye efendimizde üçündede sen ekmek at demiş diyorum. kötülükten bişe çıkmaz oğlum yapma desemde beni pek dinlemiyo insanları içine girmeyince tanıyamıyosun derler ya inşallah bu ilk ve son tartışmamız olur her gün yüz yüze bakıcaz ne gerek var

hayırdır canım senidemi sinirlendirdiler ?
Sakin ol canım ne oldu ?
Hayırdır inşallah
.

Her konuda herseyi bilip ahkam kesip duyarlı olup sözüm ona ama gel gelgelim hicde öyle davranmayan duyarlı insan modeli çizip ama çizilen herşey silinir yok olur aynen boyke olanlara kızdım Neyse orucluyum mübarek gün ecrini kaçırmayın

Rabbim görüyor herşeyi

Gör bakalım mevla neyler neylerse güzel eyler

Allaha havale ediyorum cidden bildiği gibi yapsın

Görmezden gel Allah'a havale et öylelerini. Hangi biriyle uğrasicaksın o kadar çoklar ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…