Düzenli Evimiz & Hayatımız

Maşallah Gönül aynı ben yorgun ama mutlu yatacaksin desene
Yine elhamdülillah 3 posta çamaşır katladim yerleştiriyordum ki oğlum uyandı
1 saattir sallıyorum nerdeyse
Mutfahi camsir suyu kokutamadim malesef
İnan bilmiyommm ayakta
Ben yamulmuştum bu kadar iş yapsam
Bende sağlam değilim yaa çok nadir yaşanan günlerden birindeyiz bence burası bana iyi geliyor yaa
Mesajda bile duramıyor. Maşallah masallah
ahanda enerjim bittii
Ay ne ka güzel olmuş maşallah sanırsın mağazadan alınmış etiketli falan

Oğlun normalde uyanır mıydı diğer günler?
Öğle uykusu yapınca gece uykusu 11 lere kalıyor sonra odasına yatırıyoruz bizim yanımıza gece 2 3 gibi geliyor şu falan içip hemen dalıyor geri ama yerine gitmiyor malesef
Bugün gündüz uyumadı
Saat 10 gibi de uyuyunca uyanma saati 1 saat geri geldi bizi de ayakta görünce bi uykusu açıldı
Besiginde salladım ama gözler kapalı oyana buyana dönüyor bi türlü dalamadi
Tekrar yanımıza geldi şimdi uyudu yerine götürsem yine uyanır o yüzden usulca yanıma yatırıp bende uyurum artık

Anladım. Bir kaç gündür çok kişiden duydum bende dahil. Gece uyanıp uyumamalar olmuş çocuklarda. Dedim sizde de mi oluyor retro falan mı var ki dedim

Dinlen dünya iş yaptın bugün

Anladım. Bir kaç gündür çok kişiden duydum bende dahil. Gece uyanıp uyumamalar olmuş çocuklarda. Dedim sizde de mi oluyor retro falan mı var ki dedim

Dinlen dünya iş yaptın bugün
yani o retro bizde hep var gibi
Gece tamamen deliksiz uyumadi hiç
Yani zaten uyusa bu seferde alıştım ya ben diyorum niye gelmedi yanıma diye

Sağol canım hayırlı geceler

deterjanı çok koyduysan durulasan iyi olur, koltukların açık renkmiş örtülü kullansan daha iyi olur. benim koltuklarım biri krem diğeri gül kurusu günlük kullanıyoruz. 4 yıl oldu alalı ama hep örtülü kullandım taşınınca pazartesi günü yıkattım ilk defa yıkayanlar abla pekte kirli değilmiş dediler, örtülü kullandım dedim. abla sen yine örtülü kullanmaya devam et dedi.

ohh maşallah canım işler bitmiş misafir gelicek ne güzel bende çok severim işlerimi bitirip misafir beklemesini benim tik meşhur oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…