Düzenli Evimiz & Hayatımız

Merhabalar hanımlar bu aralar biraz yoğundum uğrayamadım.
Bi açılışımız vardı onunla ilgilendik,sunucuydum elhamdülillah iyi geçti herkes çok beğenmiş sanki hep yapıyormuşsun gibi dediler.
Atlattım çok şükür rahatladım.Evdeyim kahvaltı yaptım,bi posta çamaşır atacağım makinaya şimdilik böyle.
Oğlumu okula bırakırım.
Mutfak toparlanacak,çok işim yok yengemi de annemlere geçerim belki.

Eline sağlık çok güzel olmuş

geçmiş olsun canım şimdide boğaz ağrısı salgını var sanki
Evet baya kötü oldum halsiz oldum bugün daha iyi gibiyim elhamdülillah çok sağol
tencerenin büyüklüğünede bağlı kabağın kendisinin güzel olmasınada ama bana yeterli gibi geldi, şekerli seviyosanız yarım bardak daha koyabilirsin. çok severim kabak tatlısını
Sabah pişmeye koydum şöyle biraz daha gezdirdim üzerine ikramlik goturucem bi arkadaşımın canı çekmişti geçen ondan yoksa bize olsa çok takılmam
Çok gecmis olsun ne rahatsızlığın var
TAnesi 1,5 tu aldım renk renk münasip her yere dikicem inşallah
Onlar neee yani ördugun sapkaya falan mı dikiceksin

Dün akşam tatlı isteğim tavana vurdu artık bisküvi çikolata falan yedim pişman oldum tabi
Biraz da hasta olduğum.icin nazlandim gibi
Sabah da namazdan sonra direk yattim spora gidemedim senasim boşa gitti ama hiç halim yoktu neyse telafi edicem dün akşamı
Sabah 10 da uyandım
Kabukları pişmeye koydum
Cay demledim
Kahvaltı hazırladım
şimdi 20 dk dır oyalaniyorum
Misafir davet ettim ya ekstra bi rahatlık.geldi üzerime her zamankinden daha.daginik olmasa ben küserim çünkü

sağol canım midemde gastirit var sürekli yanma ekşime oluyodu. ailemdede bağırsak rahatsızlığı var doktorada söyledim kolonoskopi de yazdı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…