Düzenli Evimiz & Hayatımız

Geçiyor gibiydi gıcık halinden acıya döndü kahvaltıdan sonra giderim olmazsa
Kuzum bademciktir gecer dedim gitmedim
Sonunda akut tonsillit oldum 4 gün hastanede kaldım kandaki enfeksyonumu düşüremediler
Yabana atma kuzum git bir antibiyotikle gececek şey sonra iş açar başına

Komşunun kedisi miyavlıyor
Kendileri çalışıyor inşallah bir şeyi yoktur
Ahh bu kediler ben evde beslemeyi hiç uygun bulmuyorum onların doğasına aykırı bizim karşı komşunun da var bazen giderken duyuyorum sesini kapının dibinde miyavliyor kedisevmek mi kediye eziyet mi bilemiyorum
Kendi nefisleri için onların hayatlarını bozuyorlar

Kızlar biraz alakasız olacak ama ben şu çiçeğim den çok memnunum kullanan varmi bilmiyorum ama yoksa söyliyim dedim
Böyle her zaman çamaşır suyu çok.sey olmuyor mutfakta biraz ağır oluyor ama bunun içinde var ve aşırı yoğun da değil ama temiz hissi de veriyor tezgah ocak falan bununla silince o çamaşırsuyu kokusu burnuma gelince bi içime siniyor
Şimdi kahvaltı hazırlarken aklıma geldi soyliyim dedim

Eklentiler

• 20240104_103210.jpg
    145,2 KB · Görüntüleme: 22
bizimde evde kedimiz var hayatta eve sokmam diyodum. kızım bekarken aldı 3 sene oldu evlenince alıcaktı,bende eşyaların yeni boş ver dedim. sonrada bebeği oldu. vermedim bizimle kaldı. alıştık artık cins kedi bırakamayız yapacak bişe yok

bende tam bugün eve giderken alıyım diyodum normalde cif inkini kullanıyodum. ama boykottan dolayı almak istemiyodum.güzelse bundan alırım.

Aynısını düsünüyordum bende gönülcüm. Bakan kişiye gore degisiyor bence bazilari sus diye dusunuyorlar. Ama tuhaf bir enerjileri var tüm negatifi alıyor insandan değişik

Aynen yardımı diyorum canım
Evet canım yapıyorlar sürekli. Eskiden erzak vs şeklinde yardım yapıyorlardı. Şimdi Bir kart verdiler, ayda 3000 TL yüklüyorlar biz istemedik ihtiyacımız yok, ama ihtiyaç sahipleri mağdur olmuyor. Bizim tek ihtiyacımız başımızı sokacak kafayı koyunca rahat uyuyacağımız güvenli bir yer, o da var çok şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…