Düzenli Evimiz & Hayatımız

O benim takıntım annem alıştırmış ondan 😞
Anneme gecen sene yardımcı tutacaktık tanıştırmaya götürdük gayet hanım hanımcık bir kızdı annem yapamıyorum edemiyorum dedi
Aman teyzeciğim ne var iki viledalarız dedi
Annem tabi bir daha kadını görmedi 😂
E yani bende vileda yapabiliyorum demiştir kıza 🤭ama elle silince bende çok rahatlıyorum biraz da kaynar su oh miss
İçimde var da iştee anca bu kadari çıkıyor bura sayesinde biraz daha iyi gidiyorum simdilik 😬🙃

İşlere hiç başlamadım kahvesi :KK51:

Eklentiler

• 20240103_144655.jpg
    20240103_144655.jpg
    74,6 KB · Görüntüleme: 27
Bence zamanla yiyorlar bazı besinler ağır geliyor bünyelerine diye düşünüyorum
Yumurtayı hiç yemezdi oğlum son bi senedir artık alıştı yani 2 yaşından sonra zamanla alınırlar inşallah
Gerçi oğlumun damak tadı bana asla benzemiyor 🙃
Halbuki anneye benziyor hamileyken yediği şeyler şekillendiriyor diyorlar. İnşallah yaa hastalık öncesi yine buna şükür diyordum yiyordu az da olsa şimdi ağzına sürmüyor

Hafta bir elimle silerim yerleri özen gösteririm ama dökülen saçılan olursa yada gülük toz için şu moppa baktım yorumlarda iyi kızlar siz ne önerirsiniz evde uyduruk birtane var bezi eskimek üzere piyasada bulamam baya nalbur işi Eki Görüntüle 3362809
Ben aldım da başka marka beğenemedim. Sonra su püskürtme yeri paslandı falan

MssPARE MssPARE şunun haline bak yer mi dar neden aşağı inmiş yaprakları hiç bi fikrim yok çıkarıcam şimdi ordan ama bu türün yaprağı çabuk dökülüyor.
Çürüme falan değil yapısı öyle
Arkadaki orkidenin yapraklarında yumuşama vardı tarçınlı suda beklettim kendine geldi.

Bunları yazıyorum çünkü bunlar işim benim
Tarçınlı su ve orkide mi

Ay sen taz ta bak bilmiyordum iyi oluyor öğreniyorum 👍👍👍

X