Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kimse beddua etmem 🫣ama küçükken özellik oğlum ve küçük kızda bu lafı ettmişliğim var😞
Bende Ahsende yaşıyorum biliyorsunuz çok yazdım buraya 🥺 hastalık sonrası da daha fena oldu kaşık görünce kaçıyor resmen. Büyüdükçe inşallah her şeyi yer diyorum tek tesellim

Bende Ahsende yaşıyorum biliyorsunuz çok yazdım buraya 🥺 hastalık sonrası da daha fena oldu kaşık görünce kaçıyor resmen. Büyüdükçe inşallah her şeyi yer diyorum tek tesellim
Yer yer kuzum şimdi benim oğlumun boyu 185 🧿
O kadar yer zayıf çıta gibi şimdi yemediği şey yok
Hatta erğenliğe kilolu girdi hastalandığında yediği şey kelle paça evde kimse yemez o oturur yer

Bu gün düşündüm aslında sitres yapmayıp bir kaç gün aç bıraksaydım valla bu koltuk bile gemirirdi 😂

Son düzenleme:
Hatta erğenliğe kilolu girdi hastandığında yediği şey kelle paça evde kimse yemez o oturur yer

Bu gün düşündüm aslında sitres yapmayıp bir kaç gün aç bıraksaydın valla bu koltuk bile gemirirdi 😂
Bende kucuk oglani yemiyor diye doktora götürmüştüm doktor üstüne düsme ac birak bak nasil yer yalvardiginiz icin boyle oluyor demisti. Hic unutmam bir kase agzina surmedigi kiymali yumurta yemişti😂😂

Hatta erğenliğe kilolu girdi hastalandığında yediği şey kelle paça evde kimse yemez o oturur yer

Bu gün düşündüm aslında sitres yapmayıp bir kaç gün aç bıraksaydın valla bu koltuk bile gemirirdi 😂
Ahahaah 😂😂😂

Bende kucuk oglani yemiyor diye doktora götürmüştüm doktor üstüne düsme ac birak bak nasil yer yalvardiginiz icin boyle oluyor demisti. Hic unutmam bir kase agzina surmedigi kiymali yumurta yemişti😂😂
Şu teçrubem olsaydı o kadar üzülmezdim resmen aç kal derdim
Küçük kızda halen var şimdi umursamıyorum
Kahvaltı sevmiyor saat 12 yerse yer senbilirsin derim

Şu teçrubem olsaydı o kadar üzülmezdim resmen aç kal derdim
Küçük kızda halen var şimdi umursamıyorum
Kahvaltı sevmiyor saat 12 yerse yer senbilirsin derim
İnat durumuna dusuyor sanirim. Hala yemezler bazi yemekleri üzülürdm nasil alistiricam diye. Aynen sen bilirsin diyorum yiyebileceklerini kaaldiriyorum mecbur kaliyor.

İnat durumuna dusuyor sanirim. Hala yemezler bazi yemekleri üzülürdm nasil alistiricam diye. Aynen sen bilirsin diyorum yiyebileceklerini kaaldiriyorum mecbur kaliyor.
Benimkide oldum olası kahvaltı düşmanı ne yapsam yapayım yemez hamur işi yemez çok sayılıdır yumurta peyniryemez sadece lapne onada kızarım Zeytin yok tek yediği patates ve türevleri.
Kış sepzelerini ağzına sürmez brokoliyi görür görmez kusar midesi bulanır kuru baklağil ve makarna pilav çorba şeklinde besleniyor
Onun için hiç üzerine düşmüyorum keyfin bilir deyip kalkıyorum artık nasıl olsa birgün yiyeceksin

X