Düzenli Evimiz & Hayatımız

Allah razı olsun tubiş herkesin yapacağı şey değil. Rabbim mükafatını versin sana

Kocamsu yola çıktı geliyor
Biraz nezle olmus .mutfaga girdim bi hayli çıkamadim
Kemik haşladim çorba yaptim.blendir bozuldu süzmek zorunda kaldım
Biber ve patlıcan doldurdum
Bul.mak bosalt doldur.bir yığın elimde yıkadim kap kacak
Ocak silindi
Camasir astim
Her taraf toparlandı
Evin ön odalarıni robota süpurttüm
Ev temizdi zaten
Birazda uyumusum
Esim gelir birzdn .yemek hazirlar mutfagi toplarim.cekirdek cerez eşliğinde kızılcık şerbetini izleriz insallah

Gözün aydin canım

Afiyet olsun canım bende şimdi içiyorum
Mesaj bi türlü gitmediği için ben de çıkış yapmıştım gelmemiş sandım oysa ki gelmiş sağol penyezcim nasılsın sana da afiyet şifa olsun.
Seni gördüğüme sevindim seni hep şöyle hatırlıyorum çokça Kur'an'ı Kerim okuyan keşke ben de senin gibi olabilsem inş.

Merhaba hanımlarr
Evime geldim temizlik yapıp anneme geçecem ben de yeşil çayımı içerken selam vereyim dedim
Kendi tartımda 1 kilo fazla çıktım annemin tartısında ne güzel motive olmuştum
İstediğin kiloya gelirsin umarım canım ben de akşamları çok az spor yapıyorum mekik çekmek vs.iyi oldu hatırlattın kalkayım birazdan.

Hello kızlar
Mutfak toparlandı, Ocak silindi.
Buzdolabı elden geçti.
Akşam akşam halı sildim,beyaz sabun ve lifle iki halı bi yolluk.
İki gün önce yıkanan perdeyi tekrar çıkardım makinaya attım tam beyazlamamıştı sanki içime sinmedi
Beyaz sabun birazda çamaşır suyu kattım bilemiyorum artık.
Makina durunca oturmadan hemen onu da astım.
Klima açık halı yolluk kurur çabucak inş.

Dizi seyretmeyeli yıllar oldu
Ama büyük cadı beni kızılçık şerbetine bulaştırdı yaaa
En son küçük cinayetleri seyrettim sanırım
Artık hiç dizi seyretmez oldum.Arada vlog bakarım,sohpet yada birşeyler okuyorum bayağıdır evde çizgi film izleniyor Tv'de

Allah yardımcın olsun mükafatını da iki alemdede versin Inşallah

Gözünüz aydın canım.

Elhamdülillah iyiyim teneffüsum sen nasılsın. elimden dilimden geldiğince okumaya çalışıyorum. Beni böyle hatırlamana sevindim çaba gayret bizden mükafatı ALLAH tan

Yarın öğlen bebek görmesine gidiliyormus benim gitcegim kesin değildi ama kesinlesti bende yemeklerimi yapayım dedim Amerikan mutfak rahatlığı TV izlerken isde yaptım bulaşık makinesi boşaltıldı yenisi atıldı yemek bulaşıkları
Yemekler de pişiyor
Yarına rahatım

Eklentiler

• IMG20231229224006.jpg
    105,3 KB · Görüntüleme: 30
Yarın öğlen bebek görmesine gidiliyormus benim gitcegim kesin değildi ama kesinlesti bende yemeklerimi yapayım dedim Amerikan mutfak rahatlığı TV izlerken isde yaptım bulaşık makinesi boşaltıldı yenisi atıldı yemek bulaşıkları
Yemekler de pişiyor
Yarına rahatım

Eklentiler

• IMG20231229224006.jpg
    105,3 KB · Görüntüleme: 28
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…