Düzenli Evimiz & Hayatımız

Efser ne vakit başlıyoruz derslere akşamdan beri kulağımda çınlıyor şu canım çekiyor

Bonus ben de oğluma ufaktan duaları kuran harflerini öğretmek istiyorum nerden nasıl başlamalı
Kalktım ben tamam.
Oğlan "anne artık kahvaltımı hazırlayabilirsin" dedi
Seninki de mi saatli benimki canı istemedi anne saat gelince hazırla diyor ama saat belirsiz

Geçmiş olsun

Ooo çok gerilere gitmişsin

İlaç Gürmeliğimiz bile var

Çok geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun

Bonus ben de oğluma ufaktan duaları kuran harflerini öğretmek istiyorum nerden nasıl başlamalı

Seninki de mi saatli benimki canı istemedi anne saat gelince hazırla diyor ama saat belirsiz
Pek keyfine düşkündür paşa.
Hastalık sürecinde biraz yemeden içmeden kesildi. Bana isyan ediyordu "anne her gün yemek yapıyorsun yapma artık istemiyorum" diye yemek istemediğinden.
Aslında bence de, neden her gün yemek yapıyorum, ben de istemezdim ey oğul ama mecbuuur
Hece birleştirmesi zorlayabilir de bazen de yapabiliyorlar. Ama harfleri direk öğrenir.

Duaları da sen okuyarak ezberletirsin. Mesela ihlas kevser sureleri yatmadan önce oku hep sesli bi müddet sonra birlikte okursunuz.
Benim bebem de 4 buçuk oldu.
Hatta geçenlerde 4 yıl 4 ay 4 günlük oldu, pasta kestik, sen artık Kuran okuyabilirsin diye
Subhaneke
İhlas
Salavat
Kelime i Şahadet
Besmele vs biliyor ama harfleri öğretmedim açıkcası.
Biz Kuran okurken alır eline hemen bir cüz başlar güya okumaya
Üstüne düşsem belki harf de öğrenir ama açıkcası vakit bulamıyorum hangi birine neye yetişeyim.
Öğrense bile nasılsa unutur diye de teşebbüs etmedim

maşallah canım , duaları okuyabiliyosa harfleride ezberler zaten subyan kurslarına bu yaşlarda gidiyolar , tam her şeyi öğrenme yaşı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…