Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bu cadı bi kitliyor dudağını dişini tamam bitti asla açamayız 😂 sizin bebeler yapıyorsa Ahsene çok görmeyim🤭
Koskaca kız 12 yaşında şurup veriyorum yanımızda kocaman bir su badağı su o olmazsa ağzını açmıyor suyla içiyor hatta bazen ağzında tutup bardaktaki suyun içine bırakıyor neymiş midesi bulanıyormuş 🫣

Aktif Lora Aktif Lora
Bende ufak ufak yapıyorum bakma döktüm sildim demelerime önce döküp seyrediyorum tüm olup bitteni sonra sıkıldığım an bırakıyorum ara veriyorum önemli olan o gün icerisinde o işi bittirmek bunu bir kitapta okumuşdum onun için ufak hedefler koyuyorum kendime...

Çok büyük hedefler hem zihnimizi yorup nasıl yapacağım? sitresine sokuyor hem hedefe ulaşamayınca bizi dibe eçikiyor herşeyden geri çekiliyoruz başarısızlık korkusu oluşturuyor bu çocukluktan kalan bir bilinç bende de var

En iyisi büyük hedefleri bölüp küçülterek yapmak varsın 1 ayda bitirelim sonuç bitmiş olacak.
Insallah efserim yaa. Bu iyi geldi ama minik minik hedefler bitsin diye yapiyorum bi onceki yaptigimi da kontrolu birakmiyorum. Olur insallah 🥰😇

Koskaca kız 12 yaşında şurup veriyorum yanımızda kocaman bir su badağı su o olmazsa ağzını açmıyor suyla içiyor hatta bazen ağzında tutup bardaktaki suyun içine bırakıyor neymiş midesi bulanıyormuş 🫣
Aman valla şurupta içilecek gibi değil 🙊😂

Insallah efserim yaa. Bu iyi geldi ama minik minik hedefler bitsin diye yapiyorum bi onceki yaptigimi da kontrolu birakmiyorum. Olur insallah 🥰😇
Senden hiç bir farkım yok bundan emin olabilirsin geçmişimi az çok biliyorsun bu kadar rahatlıktan sonra iki ev olunca sırf kendi gelişimim için bir şeyler yapıyorum öz disiplini (nefis terbiyesi) sağlamak için tembeliği bırakmak istiyorum

Şu da var kuzum Sağlık başta gelir yapamadığın an yardımcını al :KK19:

Aferin plus var elmali diye kandiriyoorum ama iggggrenc 🤢

Ben antibiyotik içttim kızın ilaçı değişince atmadan bu niye bunu içmiyor diye tadına baktım
İlk başta ne var bunda muz işte dedim
Sonra boğazına yapışan ağzına dağılan bir açılık kalıyor iğrenç
La ne boğazımıza düşkün gürmeleriz biz böyle çocuk ilaçlarını bile deneyip yorum yapabiliyoruz

Ben antibiyotik içttim kızın ilaçı değişince atmadan bu niye bunu içmiyor diye tadına baktım
İlk başta ne var bunda muz işte dedim
Sonra boğazına yapışan ağzına dağılan bir açılık kalıyor iğrenç
La ne boğazımıza düşkün gürmeleriz biz böyle çocuk ilaçlarını bile deneyip yorum yapabiliyoruz
Ay evet o antibiyotik oyle mat bi tat birakiyor. Dur tadi nasilmis dedigimde bi defa annem yanimdaydi Allah belani vermesin demisti her defasinda aklima geliyor.🤣🤣🤣

Ay evet o antibiyotik oyle mat bi tat birakiyor. Dur tadi nasilmis dedigimde bi defa annem yanimdaydi Allah belani vermesin demisti her defasinda aklima geliyor.🤣🤣🤣
Çocuklarda haklı da içmeyinde düzelmiyolar
Bizim çocukluğumuzdaki ilaçların tadı bile güzeldi nerde o ilaçlar pehhhh en güzeli bebe aspiriniydi dişimizle kırıp yiyorduk😂

Bir sahur klasiği yanık tost

Eklentiler

• 20231227_062530.jpg
    20231227_062530.jpg
    156,6 KB · Görüntüleme: 22
X