Düzenli Evimiz & Hayatımız

Biliyorum canım 3 tane geçti elimden.
O İlaç daha boğazdan geçerken çıkarmaları yok mu hele

Sonra da yapılabilir miymiş aşılar ? Bunkonu hakkında çok araştırma yaptım ama bılamadım. Aile hekimine sordugumda bebekken antikor üretimi fazla oldugu için daha kesin oluyor yaş ilerledikçe etkisi azalıyor gibi bir şey dedi ama bana cok bilgiliymiş gibi gelmedi

iyi akşamlar :)
bugün 8 de uyandım.
kahvaltı hazırladım.
eşim işe gitti.
etraf süpürdüm.
lavaboları cifledim.
ütü yaptım .
çöp attım geldim.
akşama yemek yaptım.
çamaşır makinesi çalıştırdım.
bitti serdim.

Biliyorum canım 3 tane geçti elimden.
O İlaç daha boğazdan geçerken çıkarmaları yok mu hele
Biraz önce ateşi çıkıyor gibiydi annem tuttu yatırdık zorla calpol verdim tüküremedi bu sefer içti. Anneme dedim keşke antibiyotiği verseydim. Gel onu da deneyelim dedi. Yarısı gitti yarısını tükürdü onun da tadı da kötü değil şekerli bişey. Ama işte yok inat

Antibiyotiği niyeyse sevmiyor çocuklar. Benim oğlum da bütün şurupları içiyor nerdeyse ama antibiyotiği zorla içiyor

Şimdi nasıl Ahsen daha iyi mi

Tabi canım tabi ihtiyacım yokmuş
Göbek çıkıyor valla sıkılaşmam lazım.
Bugün oruçluydum iftar yaptım uzandım yeni yorgunluk çöktü valla
allah kabul etsin, benimde 16 gün borcum vardı, pazartesi perşembe tutmaya başlamıştım ne güzel 8 gününü tuttum çok kötü grip oldum ara verdim. mecburen en kısa zamanda tekrar başlamak istiyorum. bu cumartesi taşınma işimiz var onuda bi atlatalımda inşallah

çok geçmiş olsun, Allah şifa versin

teşekkürler canım evet yeni taşınacağımız ev büyük 3+1 o yüzden takım olarak almak istiyorum. şimdiki evim çok küçüktü istediğim eşyaları alamamıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…