Düzenli Evimiz & Hayatımız

Sorma Bonusum çok kötüyüm öksürük arttı boğazımı parçalıyor. Sesim falan gitti konuşamıyorum. Ahsende de arttı öksürük 39.5 oldu ateşi acile gittik orda ateşine bile baktırmadı. Şurup vermeye çalıştılar içmedi tükürdü. Antibiyotik yazdı mutlaka içir dedi ama ağzına sürmüyor. Kaşık mamasına kattım biraz yedi öyle. Kırıkkaleye geldik bir kaç saat önce. Burda bi doktora götürcem iğne ile falan olursa öyle yapsınlar artık.
Çok geçmiş olsun canım Allah şifalar versin.🤲
Benim oğlanda şurup içmezdi çok agresifleşirdi hastayken ateşliyken bizde iğne yaptırırdık
Buralarda da kusma ishal salgını var maalesef perişan oluyor hastalığı kapan.

Sorma Bonusum çok kötüyüm öksürük arttı boğazımı parçalıyor. Sesim falan gitti konuşamıyorum. Ahsende de arttı öksürük 39.5 oldu ateşi acile gittik orda ateşine bile baktırmadı. Şurup vermeye çalıştılar içmedi tükürdü. Antibiyotik yazdı mutlaka içir dedi ama ağzına sürmüyor. Kaşık mamasına kattım biraz yedi öyle. Kırıkkaleye geldik bir kaç saat önce. Burda bi doktora götürcem iğne ile falan olursa öyle yapsınlar artık.
Ahh kuzum ya çok geçmiş olsun 😞
Ben kıza şurubu kaşığa koyduktan sonra içine bir tane renkli şekerlerden bonibon koyardım öyle içerdi

Ah ya inş daha iyisinizdir sen direk iğne isteseydin keşke ağlamadan olmuyor zaten iğneye de ağlayacak
Valla hiç teklif etmedi benim de aklıma gelmedi. Nasıl içirecen falan dedi. Mutlaka içir dedi. İğne yine 2 saniye sürecek şurubu çıkarması sıkıntı ağlasa da veriyorum da işte tükürüyor olduğu gibi. Kaşık mamasına koyuyorum onla yedi birazı kaldı. İnşallah etkili olur öyle. Doktor olur dedi ama bilemiyorum

Çok geçmiş olsun canım Allah şifalar versin.🤲
Benim oğlanda şurup içmezdi çok agresifleşirdi hastayken ateşliyken bizde iğne yaptırırdık
Buralarda da kusma ishal salgını var maalesef perişan oluyor hastalığı kapan.
Çok güzel içerdi teneffüs udi hindiyi falan. Şimdi bi çığlık kıyamet noldu anlamadım. Hastaneler tıklım tıklım

Valla hiç teklif etmedi benim de aklıma gelmedi. Nasıl içirecen falan dedi. Mutlaka içir dedi. İğne yine 2 saniye sürecek şurubu çıkarması sıkıntı ağlasa da veriyorum da işte tükürüyor olduğu gibi. Kaşık mamasına koyuyorum onla yedi birazı kaldı. İnşallah etkili olur öyle. Doktor olur dedi ama bilemiyorum
Olur tabi de tamamını yerse. İlk vereceğin kaşıklara koyup üstüne vermeye devam er geride kalan kalsın ilaçsız.

Limon falan sever mi elinde yalayıp emerse tadı keskin ya ilaç tadını bastırır

Onun da tadı yoğun geldiği için yemiyor denedim de🤦🏼‍♀️ limon da yemez
Çok gecmis olsun canim Rabbim şifa versin
Benim oğlum da şurup hiç içmiyor en son zorla içirdik ve ağlaya ağlaya afedersin kustu ve ateşi de bi kaç gün düşmeyince fitil de bulduk çareyi
Çok tavsiye edilmiyor ama ondan sonra rahatladı ve uyudu iştahı da yavaş yavaş geldi sonrasında

Herkese hayırlı pazarlar 🇹🇷

Eklentiler

• Screenshot_20231224_130248_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20231224_130248_WhatsApp.jpg
    55,5 KB · Görüntüleme: 18

sizce bu yemek odası takımı nasıl ? çeşit çok kararsız kaldım

Evin büyükse güzel bence ama ben daha düz modeller tercih ediyorum yani yayvan değil de düz:110: böyle bacakları ayrık mutfak sandalye ve masa kullandım memnun kalmadım yer çok kaplıyor :KK64:zaten onu da ben tercih etmemiştim mobilyacı hediyesiydi🙃 bu arada bende çok kararsızım 😐

Çok gecmis olsun canim Rabbim şifa versin
Benim oğlum da şurup hiç içmiyor en son zorla içirdik ve ağlaya ağlaya afedersin kustu ve ateşi de bi kaç gün düşmeyince fitil de bulduk çareyi
Çok tavsiye edilmiyor ama ondan sonra rahatladı ve uyudu iştahı da yavaş yavaş geldi sonrasında
Ahsen güzel güzel içerdi nolduysa bi anda oldu kaşık görünce delleniyor resmen. Zorladım da tabi. Onda bile tükürüyor. Son çare fitil verdi. Dün yolda 39 u geçince fitil koydum uyudu rahatladı. Dün gece bide yine 39 u geçti yatarken koydum. Şükür bugün daha iyi ateşi çıkmadı. Öksürük var işte arada geliyor. Genel olarak durumu iyi dün çok kötü gözler burun tükürük akıyordu hep gözler mayış mayıştı

Selam canlar yarın ki yemeklerimi yaptım evi şupurdum çamaşırları yıkanıyor
Yarın silme de yaparım yüksek ihtimalle
Bugün balık yapcam
Rutin işler bitti
sweetgirlcandy sweetgirlcandy çok geçmiş olsun canım ya 🥺 ne dicem bilemiyorum
Rabbim şifa versin nerde hasta şifa bekleyen varsa
Amiiin gerçekten çok kötü bi hastalık dikkat edin kendinize. Ben hiç böyle bir şey yaşamadım. Kimi duysak aynı şeyleri söylüyor.

Ahsen güzel güzel içerdi nolduysa bi anda oldu kaşık görünce delleniyor resmen. Zorladım da tabi. Onda bile tükürüyor. Son çare fitil verdi. Dün yolda 39 u geçince fitil koydum uyudu rahatladı. Dün gece bide yine 39 u geçti yatarken koydum. Şükür bugün daha iyi ateşi çıkmadı. Öksürük var işte arada geliyor. Genel olarak durumu iyi dün çok kötü gözler burun tükürük akıyordu hep gözler mayış mayıştı

İLacın üstüne bonibon fındık kaplı çikolatalardan falan veriyodum ben hala ilaç içince bişey yiyor üstüne

İLacın üstüne bonibon fındık kaplı çikolatalardan falan veriyodum ben hala ilaç içince bişey yiyor üstüne
Bende öyleydim küçükken zorla içirirlerdi şeker çikolata yanımda hazır dururdu 🤭 hiç bir şeye kanmıyor bonus. Şurup dedim mi gördü mü başlıyor ağlamaya ıııhhh ıııhhh diyor asla dinlemiyor

X