Düzenli Evimiz & Hayatımız

:KK70:hele bakın kim gelmiş hoşgeldin süpürgem uğramaz oldun nasılsın
Önce telefonum bozuldu tamire verdim pazartesi alacaktım sözde ana merkeze göndermişler burda hallolmamış 10’güne gelirmiş eski telefonumun dokunmatiği bozuktu onu yaptırdım kullanıyorum şimdilik küçüğüm hasta yine bu defa da krup olmuş zannediyorum kuru kuru öksürüyor huniye az kaldı

Önce telefonum bozuldu tamire verdim pazartesi alacaktım sözde ana merkeze göndermişler burda hallolmamış 10’güne gelirmiş eski telefonumun dokunmatiği bozuktu onu yaptırdım kullanıyorum şimdilik küçüğüm hasta yine bu defa da krup olmuş zannediyorum kuru kuru öksürüyor huniye az kaldı
Gecmiş olsun canım

Oyy kuzum geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun canım

İyi akşamlar kızlarcım
Çocuklara meyve ıhlamur tavuk suyu çorba seanslarım oldu.
O yüzden mutfakta işlendim ara ara.
Bir de akşam için yemek yaptım.
Mutfak temiz
Bir ara oğluşun kıyafet dolabını düzenledim, dağıtmış artık kendisi alıyor giyinip çıkarıyor bozmuş düzeni.
Oraları da hallettim o kadar.
Bugun de böyle geçti.
Şimdi kocişkolatam bana bi baksın da gece yine öyle kötü olmıyım dün geceyi bi daha yaşamak istemiyorum şuan.

Geçmiş olsun dileklerine teşekkür ediyorum, Allah her türlü hastalıktan muhafaza etsin, ister istemez zorlanıyoruz
💐

Ben Gecmiş olsun canım

Oyy kuzum geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun canım
Çok sağolun canlarım
Bugün bütün duyguları yaşadık, önce güldük şimdi yorgun günü kapatıyoruz :KK14: bak bunu biliyorum ahhh ahhh gençlik :ruh:
Bana da lise yıllarımı hatırlatıyor bu şarkılar
Yemekten sonra hissetiğim şey tamda bu züpürge
Ben de iki gecedir uykusuzum ah ahhh

Aktif Lora Aktif Lora bak ne diyeceğim biz en iyisi kendimize mutfak için ufak ufak hedefler koyalım
Bugün yemek yaparken baktım baharat bölümü çok fena herşey yapış yapış olmuş :olamaz: bir şekilde başlamam lazım artık :işsiz:yarın sadece baharat dolabını döküp kavanozlarını yıkayıp dolabını silelim yerleştirelim ondan sonra ki günler kiler dolabını döküp silip yerleştirelim sonraki gün buz dolabını temizliyelim sonra bölüm bölüm gidelim en azında oturup kara kara düşünmektense hergün bir hedefte olsa bittirelim Nego Nego unu odak noktası gibi

Ne diyorsun ?

Diğer arkadaşlarda katılmak isteyen bize katılabilir ♥️

X