Düzenli Evimiz & Hayatımız

Geceniz iyi olsun hanımlar.
Hastalar varmış acil şifalar diliyorum.
Bir kızım, oğlum ve ben de hastayız. Kötü yakalandık ☹️
Çocuklar hasta olunca ben mecbur iyi oluverdim 😐
Allah başka dert keder vermesin, klasik kış gribi ama kısır bir döngüye girdi, her hafta birimiz hastayız. Okuldan getiriyorlar herhalde.
Bilemiyorum....
Bakamıyor muyum çocuklara, hani şöyle besle böyle besle hasta olmazlar diyen olursa besliyorum valla ne bilim. Hamdolsun neyimiz eksik ki...
Valla canım sıkılıyor artık.
Ama dediğim gibi şükür yine de halimize...
Böyle bir dünyada neler yaşanırken gribi dert etmek de utandırıyor. Sanırım yıprandım biraz.

Çamaşır ve bulaşık dışında iş güç yapmadım.
Günlük rutin şeyler işte.
Perşembe misafir ağırladıktan sonra süpürge bile tutmadım.
Hastalık halindeyiz uğraşamadım.
İç döküş gibi oldu.
Heekese hayırlı geceler, hastalıklar belalar kazalar uzak olsun inşallah.
Geçmiş olsun canım

Bu ameliyattan sonra ki en büyük sıkıntı vitamin ve minarel kaçağı oluyor kansızlık vitamin eksikliği ve bunu söylemiyor doktorlar genelde bunun sebebi mideden bağırsağa geçiş yerini değiştirmeleri sık tuvalet ihtiyacı da var 13 sene sonrasında bile kilo almayan tanıdığım var işe yüzde yüz yarıyor ama çok yesende vücuda düşük kalori giriyor
Ben gözlem dönemindeyim zaten hemen bugün oluyorum desem beni yapmazlar testi var cartı var curtu var varda var
Arkadaşım tüp mide oldu
Mide baypası tehlikeli diye biliyorum

Burdan bir arkadaşım oldu çok memnun durumundan tabiki sıkıntıları var ama geçiyor hepsi. Asıl zorluklardan biri peşinden hemen safra sorununun çıkması.
Op peşinden hemen safra ameliyatı olan çok.
Evet ben de bir kaç kişi tanıyorum ve bunlar teyzelerim genetik yatkınlık var bende de annem de olsun istedik olmadı

Evet ben de bir kaç kişi tanıyorum ve bunlar teyzelerim genetik yatkınlık var bende de annem de olsun istedik olmadı
Aslında en başta ben karşıydım :işsiz:
Ama artarnetif diyet proğramlarına bakıldığında bir diyet kampı parası nerdeyse ameliyat parası o zaman insan bir düşünüyor hangisi diye

X