Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bir arkadaşım oldu onun süreçini şimdi takip ediyorum ilk 1 ay çok kolay değil sonrası normala dönüyor ilk 6 ayda herşey normale dönüyor kilonu vermiş oluyorsun gerisi beyninle senin aranda
gercekten sağlığım için düşünüyorum merdiven çıkmak sorun artık bazı şeyleri yediğim zaman hem karınım ağrı oluyor hem dağ gibi şişiyorum gün içinde her öğünde oluyor gülüten alejisimi yoksa sindirim sorunu anlamadım dr gastirit dedi benim için artık ciddi sorun haline geldi
benimde midemde gastrit var, sık sık tekrarlıyodu. bende 17 ocakta endoskopi ve kolonsokopi çekilicem kısmet olursa

Güneşin kış yönünde vuruyor demek odalarına yazın vurmaz muhtemelen
Bilmiyorum yeni senem dolacak burda aslında sabahları bi vurur gibi oluyor ama hemen kayboluyor yukarı katlara mis gibi vuruyor 🥰😍 bugün suresi uzadi

Efserim bazılını birleştirdiğim vermiş cevabını.
Sorun bakalım efsere biz nerde tanıştık :KK3:
Diyet topigi mii 😍 kaç kilosunuz acaba sorması ayıp ama sordum 🙃
Ben severim aslında aram iyi deee diyet beni sevmiyiiirrr :KK70:
Diyet hangimizi seviyor Allah aşkına 😁
Diyet Benim piskolojimi alat üst etti malesef şimdi kendimle halletmek istiyorum onun için depremden öncesi girişimlere başladım ama doğru zaman olamadı.Şimdi çok farklı şeyler düşünüyorum :işsiz: Mide ameliyatı gibi👀
Mide ameliyati olacak kadar kilon yok gibi gözüküyor benim çevrem de olanlar var
Bi tanesi yarım insan gibi oldu sürekli hasta
Diğeri de çok güzel zayıfladı fakat bi süre sonra geri aldı
Çünkü Mide büyüyebilen bi organımız malesef☹️

Bilmiyorum yeni senem dolacak burda aslında sabahları bi vurur gibi oluyor ama hemen kayboluyor yukarı katlara mis gibi vuruyor 🥰😍 bugün suresi uzadi

Diyet topigi mii 😍 kaç kilosunuz acaba sorması ayıp ama sordum 🙃

Diyet hangimizi seviyor Allah aşkına 😁

Mide ameliyati olacak kadar kilon yok gibi gözüküyor benim çevrem de olanlar var
Bi tanesi yarım insan gibi oldu sürekli hasta
Diğeri de çok güzel zayıfladı fakat bi süre sonra geri aldı
Çünkü Mide büyüyebilen bi organımız malesef☹️
97 kiloyum kuzum depremden önce 100 düm biraz uğraştım deprem oldu
Olmadan önce zaten bir check up geçiyorsun genetik alejik tüm tesler oluyorsun ondan sonra
Ameliyat oluyorsun şu anda ben düşünme aşamasındayım dediğim gibi arkadaşımı gözlemliyorum onu değerlendirdikten sonra karar vereceğim hem Ramazanı geçirmem lazım ibatetimi aksatmak istemiyorum o zamana kadar düşünme değerlendirme süreci tandım kendime

hadi bakalım kolay gelsin sana :21:
Namazı kıldım
Makarna suyu koydim oğluma
Bide haşlanmasi için tavukları da koydum tavuk suyuna çorba da yaparım belki bugünkü yemek işi de halloldu çok şükür 😬
Şimdi ara öğün yapıp çekmecelerden başlıyorum inşallah 🤲🏻🥰

X