Düzenli Evimiz & Hayatımız

Antibiyotiğimi aldım geldim. O kadar büyük bir hap ki 3 saate anca çözülür içerde
Ay bide onu yatması Rabbim şifa versin ben çok kullanırdım antibiyotik almadan geçmezdi ve boğazım çok siserdi
Soğan suyu yapmıştım ama baya oluyor her sene yapılması tavsiye ediliyor bağışıklığı güçlendiriyor gerçekten ondan sonra hamdolsun eskisi kadar sismiyor maşallah diyim de

Selamlar kızlar
Sabah namazı sonrası bir tatlı uyku gelmesi sonucu 10 da uyandım
Abdest alıp mutfağa girdim çay demledim krem yaptım
Sofrayı hazırladım 🍽
Renkliler yıkanmıştı onları kurutmaya attım bazılarını da astim
Ev ahalisi kahvaltısını yaparken ben hazırlanıp spora gittim 40 dk spor yaptim
dün geç vakitte tatlı yediğim için bugün oruca niyetlendim sahur da 1 hurma yarım litre su ictim
Spordan gelince oğlumun motoru vardı onu babasıyla garajdan getirmişler güzelce temizledim sildim evde binmek için çok heveslendi
Biraz oyun oynadık şimdi uyuttum
Bugün güzel bir temizlik beni bekliyor

Geldim önce namaz okumalar hızlıca toparladım
Kuruyanları kaldırdım yerleştirirken düzenledim
Camaşır attım iki kez astım
Halılar yoktu zaten süpürdüm sildim
Salonun tozunu aldım
Efser terlik attı dıye bende attım yıkamaya
Bnyoyu ayıntılı sildim cam ayna herseyi
Corba yapıcam inşallah sonrası bakiciim cocuklar gelene kadar vaktin dibini sıyırıcam

Selam canlar yeni giyti misafirim kahvaltıya misafirim vardı
Yoğunluk hastalık vs uğrasiyorum hele ki geçen hafta temizlk sonrası bı hastalandım ki yeni yeni ayaklandilm halaa antibiyotik kullanıyorum
Sonrada k.peder hastalandı bugün gitti doktora o da ciğerleri dolmuş az daha zature olcakmis cuma yine gidicez kontrole
Şimdi ancak çamaşır makinesi çalıştırdm
Yatak örtüsü yıkanıyor sonrada çamaşırları aticam gece içerde gündüz balkonda ne zaman kurursa artık
Mutfakda toplu sabah eltim sağolsun bulaşıkları halletmisti
Oglende gidince boşalttim gerisini çalıştırdim
Sizler nasılsınız herkes iyidir umarım salgın yok diyolar sms bence var ben korona olduğumda boyle ağrı çekmedim
İki üç gün etlerim kemiklerim ağrıdı uyymuyamadim e gündüzde dinlenme fırsatı da pek olmadı çok şükür şimdi iyiyim

Kız tekrar okulda hastalanmış okuldan aldım eve uğramadan doktora götürdüm eve az önce geldim ona çorba yaptım ilaçlarını verdim
Biraz dinlenip evi toplayayım
Teliklerim ve çantaları yıkadım
Bugün tek yapabildiğim

Geçmiş olsun canım ne dedi dr o gün bişey yoktu
Dün gece fark ettim biraz halsızdı bir kaç kere öksürdü okul çıkışına gidim baktım hafif ateşi var dedim en iyisi bir dr ye gitmek gece daha zor olur ilerlemesin sanırım soğuk algınlığını tam atlatamadı hafifden alt solunum yoluna ilerledi

Dr da astım alejik olduğu için bronşlar ilerlemesin diye Antibiyotik verdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…