Düzenli Evimiz & Hayatımız

Öyle değil ya buraya hep yazardı çok sevdiğimiz arkadaşımızdır hayat telaşı gelemiyordur belki Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
Ahh bonusum🥺 ne zamandır foruma girmiyorum bi gireyim dedim etiketlemissin hatirlanmak ne güzel🥺❤️
Keşke hayat telasesi olsaydı son bi yıldır aklına gelebilecek her konuda imtihan yaşadım yaşamaya da devam ediyorum. kendi derdime düştüm bi de üstüne hamilelik eklendi yani cehennemi yaşıyorum bu aralar. Hani gelince her şey üst üste gelirya öyle bi dönemdeyim o yüzden burda değilim kendimi toparlamakla uğraşıyorum sağ ol merak edip yazdığın icin❤️

Ahh bonusum🥺 ne zamandır foruma girmiyorum bi gireyim dedim etiketlemissin hatirlanmak ne güzel🥺❤️
Keşke hayat telasesi olsaydı son bi yıldır aklına gelebilecek her konuda imtihan yaşadım yaşamaya da devam ediyorum. kendi derdime düştüm bi de üstüne hamilelik eklendi yani cehennemi yaşıyorum bu aralar. Hani gelince her şey üst üste gelirya öyle bi dönemdeyim o yüzden burda değilim kendimi toparlamakla uğraşıyorum sağ ol merak edip yazdığın icin❤️

Hayırdır inşallah civciv iyi misin?

Başımın ağrısından ölüyorum sandım bugün yarın tekrar dr a gideceğim grip geçmeyince sinüzit oldu sanıyorum.

İlaç biraz etki edince kalktım balkonu temizledim dökülenler falan fenaydı
Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin bize diyorsun ama sende hemen isleniyorsun😐 kendine dikkat et 🧡🤗

Rabbim imtihaninizi kolay etsin.. 🤲🏻

Kızlar bende bugün hiç bi şey yapamadım
Her yer her yerde ama her şeyden önce manevi bi saat yapmak istedim kaldı mı kalıyor
Cuzlerimi okudum şimdi ikindiyi kılıp işlere başlıcam akşam tekrar gelirim burası bana iyi geliyor 😌

Eklentiler

• IMG_20231217_155858_447.webp
    128,6 KB · Görüntüleme: 30
Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin bize diyorsun ama sende hemen isleniyorsun😐 kendine dikkat et 🧡🤗
Balkonu açtıkça içeri geliyor toprak napim bir de mutfak işinden çok bıktım Allahım affetsin başka işleri yapayım mutfağa girmeyeyim istiyorum

Civ civ iyimisin canım imtihan dünyası üzme bu kadar kendi tez vakitte feraha çıkarsın Rabbim 🤲 hiç bir dert kalıcı değil bitip gidecek sabret

Başımın ağrısından ölüyorum sandım bugün yarın tekrar dr a gideceğim grip geçmeyince sinüzit oldu sanıyorum.

İlaç biraz etki edince kalktım balkonu temizledim dökülenler falan fenaydı
Bonusum çok geçmiş olsun RABBİM kalıcı şifa versin kendi koruyup kolla

Balkonu açtıkça içeri geliyor toprak napim bir de mutfak işinden çok bıktım Allahım affetsin başka işleri yapayım mutfağa girmeyeyim istiyorum
Bende aynı şekilde hep onu en sona bırakıyorum
Sende haklısın Rqbbim kolay etsin her işini inşallah herseyden ince sağlık 🤲🏻❤️😌😊

Kızlar bende bugün hiç bi şey yapamadım
Her yer her yerde ama her şeyden önce manevi bi saat yapmak istedim kaldı mı kalıyor
Cuzlerimi okudum şimdi ikindiyi kılıp işlere başlıcam akşam tekrar gelirim burası bana iyi geliyor 😌

Allah kabul etsin 🤲🏻 ne güzel yapmışsın. Resimin dosya olarak eklenmiş tıklayınca indiriliyor

Bende bugün

🌹 Sabah namazdan sonra yatmadım 1 cüz kuran okudum
🌹 evi havalandırdım
🌹 yatağı topladım
🌹 kahvaltı sonrası mutfağı topladım
🌹 evi robot süpürdü
🌹 çöpleri attım
🌹 yemek yaptım

Şimdi dinleniyorum. RABBİM cümlemize sağlık sıhhat huzur bereket ferahlık versin

Bende bugün

🌹 evi havalandırdım
🌹 yatağı topladım
🌹 evi robot süpürdü
🌹 çöpleri attım
🌹 yemek yaptım

Şimdi dinleniyorum. RABBİM cümlemize sağlık sıhhat huzur bereket ferahlık versin

Salep mi içsek kahve mi?

Amiin. Derslerini nasıl yapıyorsun online mı? Kaçıncı dönüştesin?
Ben hafizligimi bitireli uzun yıllar oldu Rabbim unutturmasin 🤲🏻 hafızlık çalışan öğrencilere yardımcı hocalık yapıyorum hafta içi 2 yada 3 saat 🥰
Derslerim tabi var ama suan hafızlık dersi değil fakülte dersleri, bu sene bi çılgınlık yapıp üniversite okuyayım dedim nasip oldu çok şükür ocakta yine sınavlarım var 🙄🫠🫠

Bende bugün

🌹 evi havalandırdım
🌹 yatağı topladım
🌹 evi robot süpürdü
🌹 çöpleri attım
🌹 yemek yaptım

Maşallah süpersin 🥰❤️ aminn

X