Düzenli Evimiz & Hayatımız

şaka bir tarafa çok yirmili yaşlarda olmak istemem
En ham en hayatın açımasız dersini aldığın yıllar
Karşındakilerin sana "toy bu"dediği en savurduğu
anlam yüklediğin her neslenin değer yargısını yapamadığın yıllar,seni aşağı çekenlerle sürüklendiğin kendini suçladığın yıllar.

İnsan;Herşeye uyandığın zaman başlar,İşte tam da 40'dan sonra tükkediğiniz hiçbirşey sizden değerleri değil.Hayat öğretmeye devam ediyor öğrencilik bittmez önemli olan işaretleri doğru yorumlamak Rabbim bizleri merhametiyle, güzel anlamlı hayatalarınıza güzellikler katan,her yeni yaşta oh be yaşadım,dedirtirecek hayırlı amellerle öğrettsin 🤲🏻
Yas almaktan hiç korkmadım guzel ve verımlı bir genclik gecıremeıgım içn içimde hep bir hüzün var sırf bu yüzden ilerlemek istemiyorum sanırım.

Yas almaktan hiç korkmadım guzel ve verımlı bir genclik gecıremeıgım içn içimde hep bir hüzün var sırf bu yüzden ilerlemek istemiyorum sanırım.
Bir aile tanışanım demişti bilindik bir söz içindeki çocuğu büyütme sıradan bir söz
İşte yaş alınca o çocuğu çok dinler oluyorsun.

Hamken olgunluğu hayall ettiren hayat
Olğunluğunda içindeki filize bel bağlayıp yeniden var oluyor.
Her var oluş her filiz hakka olsun🤲🏻

Son düzenleme:
Bir de süpürgeyle aynı anda kulaklık takıyorum ki hiç ulaşılamasın
Ben bir olayı kaçırırım diye takmıyorum 👀
Biri soru sorduğu zaman yüksek sesle cevap veriyolar ya en fenası kızlar kulaklık taktığı zaman bağırma dedikce bir oktav üste çıkarak neeee dimiyolarmı tam sırada o bas küfrü anlayamasın 😂

Ben bir olayı kaçırırım diye takmıyorum 👀
Biri soru sorduğu zaman yüksek sesle cevap veriyolar ya en fenası kızlar kulaklık taktığı zaman bağırma dedikce bir oktav üste çıkarak neeee dimiyolarmı tam sırada o bas küfrü anlayamasın 😂
Yo küfür anlaşılıyor hemen:KK70:

X