Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ayy nasil oldu peki? Niye 3 ay😕 Ya zaten 1 ay olmadi dolguya. suan cok agriyor aksam cikista acile gidicem sanirim
Ya benimki eski dolgu zeytin yerken kırıldı elime geldi yarısı. Devletin diş hastanesine gittim. Önce genel dişe gittim o ben yapamam iyice çürümüş dedi dolgu uzmanına yönlendirdi 1 ay ona randevu aradım ona gittim o da çürük köklerde kanal tedavisi lazım dedi başka bi uzmana yönlendirdi 1 ay da ona randevu aradım. Bu ay sonunda kanal tedavisi olacak inşallah

Ya benimki eski dolgu zeytin yerken kırıldı elime geldi yarısı. Devletin diş hastanesine gittim. Önce genel dişe gittim o ben yapamam iyice çürümüş dedi dolgu uzmanına yönlendirdi 1 ay ona randevu aradım ona gittim o da çürük köklerde kanal tedavisi lazım dedi başka bi uzmana yönlendirdi 1 ay da ona randevu aradım. Bu ay sonunda kanal tedavisi olacak inşallah
Neden uzatiyorlar ya bu kadar. 😐Agri var mi ilac vermis miydi?

Uzman 1 tane ve çok yoğun Allahtan ağrım yok aslında olması lazımmış ama kökler iyice gitmiş sanırım 😄

Sağol bonusum senin kıza da geçmiş olsun sen nasılsın

İdare ediyorum ya başıma çok vuruyor kızın boğazı ağrıyor ama çok değil tedbiren göndermedik kötülemesin diye

Kalkim 1 saat toparlıyayım 5 de gelir yazarım bitirdim diye inşallah.

Ihlamur falan içtik çay demliycem çaya ihtiyacım var
Böyle diyince içim bi hoş oldu benim de kalkasım geldi ama nerden başlasam bilemiyorum

X