Düzenli Evimiz & Hayatımız

Nego Nego Güzel arkadaşım doğum günün kutlu olsun ❤️
Ömrün hayırlı, huzurlu, sağlıklı olsun inşallah ❤️

0e3746889c0cb4ce216820dfd23cc73a.jpg

Selamlar kızlar herkes iyidir inşallah
Bugun çok yoruldum
Balkon camlarını sildim.
Çok tozluydu.
Balkonu boşalttım tamamen.
Camları sildim, yerleri sildim süpürdüm.
Perdesini yıkadım.
Eşyaları yeniden sadeleştirerek koydum, mis gibi oldu, bu gece orda yatasım var 😄

Camlar çok fazla, epey de kirli olunca çok yorucu oldu.
Perdeyi falan kocamsu taktı.
Başkaa
Evi şöyle bi üstten süpürdüm
Mutfak topladım süpürdüm sildim

Kaç zamandır içimi kemiren benim için çok büyük olan bu işi bitirdim 🥵
Yarın koridorda yüklük gibi bir dolabım var, onun içine girişeceğim.
Herkese sevgiler, iyi olun 😉💐

Yeni bi gelişme mi var canım 🙁
Kiraya çıkmayalım ev alalım uygun fiyatlı bulursak dedik. Bi tane bulduk. Kredi işiyle uğraşıyorduk. En son özel bankaya gittik adamı aradık tapu için başkası bakacak sizden ses çıkmadı dedi. Pazartesi atayım dedi atmadı. Karşı taraf alacak mı almayacak mı bişey de demedi. Arada kaldık. Bende vazgeçtim aramıyorum çünkü yok bütçeye göre. Kiralık bakmaya başladım geri. Arabalardan biri de kaza yaptı pert oldu onun derdi de ayrı yerine hemen yenisini almamız gerek yönetmelik gereği. Amaaaan öyle işte gelip geçici şeyler ama insanın canı sıkılıyor tabi

Kiraya çıkmayalım ev alalım uygun fiyatlı bulursak dedik. Bi tane bulduk. Kredi işiyle uğraşıyorduk. En son özel bankaya gittik adamı aradık tapu için başkası bakacak sizden ses çıkmadı dedi. Pazartesi atayım dedi atmadı. Karşı taraf alacak mı almayacak mı bişey de demedi. Arada kaldık. Bende vazgeçtim aramıyorum çünkü yok bütçeye göre. Kiralık bakmaya başladım geri. Arabalardan biri de kaza yaptı pert oldu onun derdi de ayrı yerine hemen yenisini almamız gerek yönetmelik gereği. Amaaaan öyle işte gelip geçici şeyler ama insanın canı sıkılıyor tabi
Allah yardımcınız olsun inşallah

İnsanlarla uğraşmak çok zor 🙁 büyük ihtimalle daha fazla verecek birini bulmuştur . İnşAllah gönlünüze ve bütçenize uygun bi ev bulursunuz canım 🤲🏻❤️
Buarada çok geçmiş olsun. Size bişey olmadı ya . Araba sizin değil mi ? Yönetmelik gereği falan demişsin.

X