Düzenli Evimiz & Hayatımız

Amin iyiyim canım eşimin işleri yoğundu birbirimize vakit ayıramıyorduk canımı sıkıyordu bu durum işe göndermedim🙈 gerçi 20 defa aradılar🤦 ona rağmen güzel vakit geçirdik yemeğe gittik,akşam oturmasına geçtik ordan hoş sohbet vs.iyi oldu.Ya arkadaşları arar ya iş bi gün de sohbet vs de gidiyor çok yoğun.🥴 Ortamları var yani söküp almak zor oldu arkadaşlarından😅
İyi canım kötü anılar yok bu da birşey çünkü çokta unutulmuyor.🙂

En ufak sızlamasında gideriz canım durmam zaten şimdilik kendisi iyiyim diyor😊
Ben kuralcı değilim sanırım🙈 evde ki herkes çok dağıtıyor bu yüzden.Masanın altı doluyor ona çare yok sanırım. Gerçi aramızda kalsın mimesis ben yerken çok dökerim🤣🤣🤫
Annem küçükken derdi kızım sen mi çok yedin yoksa sofra mı diye😅
Biraz azalttım ama😁
Eşinle güzel zaman geçirmenize sevindim teneffüs. Allah muhabbetinizi arttırsın.

Ben de öyle kuralcı, çok disiplinli değilim teneffüs 🙈 Ama kızımın küçüklükten alışmasını istediğim bazı noktalar var o konuda ısrarcıyım mesela. :)
Benim kardeşim de çok döker yerken annem de hep öyle der. 🤣😁

Hayırlı sabahlar kızlar🥰 gününüz enerjik ve güzel geçsin inş.🦋

Kiralar akıl alır gibi değil Allah herkesin yardımcısı olsun diye dua ediyorum her daim.😐 Gerçekten çok fazla kimsede vicdan kalmamış.
Bizim burada yıllık kira verilir bakıyorum da sizin yazdıklarınıza göre çok daha uygun.
Arsanıza ev yapamaz mısınız prefabrik çok güzel olurdu deprem bölgesi için de çok daha uygun hem.
Yine de ev almak mantıklı gibi canım ülkede yükselen şeyin fiyatı düşmüyor enflasyon almış başını gidiyor fırsatları iyi değerlendirin canım.
Bir takım haberler gördüm kiracılar için birşeyler düşünülüyor sanırım devletin hazine arsalarını açmak vs.gibi..
Rabbim gönlünüze göre versin inşallah 🤲 Gelişmeleri yazarsın artık.
Arsamız biraz ıssız bir yerde, konteyner veya prefabrik ev yapsak ancak yazın kullanabiliriz. Henüz doğru düzgün yolu da yok. Eşim adamla anlaşmak üzere, hayırlı ise olsun değilse olmasın diye dua ediyorum.🤲

Hayirli akşamlar n'abersiniz? 🌸
Bugün acayip takildim boş gibi ama dolu
Iş güç yaptım çıktım gezdim biraz. Şu aralar hayatimda köklü değişiklikler olacak heyecanliyim bir miktar arada aklınıza gelirsem beni de duanıza katın olur mu 🥰
Hakkınızda hayırlısı olsun loram Rabbim gönlünüze göre versin

Hayırlı cumalar canlar..💐
Bebiş sallıyorum inş.uyur namaz kılacağım iş güç devam tabi.
:anne:

Oğlanı bıraktık kızımla beraber.Evi toparladım,bulaşıklar toparlandı,kızımı yedirdim şimdilik bu kadar.
Iyi canım sıkıntı olmamasına sevindim 😊 ne güzel Masallah daim olsun zamanla eşinde azaltır arkadaş ortamını inş😊
Illaki her evlilikte sıkıntılar oluyor ama aile sonuçta yine bir sekilde devam ediyor
Amin sağol canımsın 🥰💚 hepimizin inş.🤲
Eşinle güzel zaman geçirmenize sevindim teneffüs. Allah muhabbetinizi arttırsın.

Ben de öyle kuralcı, çok disiplinli değilim teneffüs 🙈 Ama kızımın küçüklükten alışmasını istediğim bazı noktalar var o konuda ısrarcıyım mesela. :)
Benim kardeşim de çok döker yerken annem de hep öyle der. 🤣😁
Amin mimesis sağol varol 🥰
İyi yaa yalnız değilmişim 🤣🙈
Ben de oğlanı alıştırmaya çalışıyorum diş fırçalama, elleri ayakları yıkamak gibi bahçeden gelince direkt el ayak yıkar o huyunu severim.Ama ödevler,eşya, oyuncak sorumluluğu hiç yok olmuyor zamana bıraktım yoksa daralıyorum oldurmaya çalışınca.🤦 Evde annenin etkisi çok büyük ama karakter ile de alakalı bence kimisi daha düzenli kimisi daha tam tersi.🥴

Arsamız biraz ıssız bir yerde, konteyner veya prefabrik ev yapsak ancak yazın kullanabiliriz. Henüz doğru düzgün yolu da yok. Eşim adamla anlaşmak üzere, hayırlı ise olsun değilse olmasın diye dua ediyorum.🤲
Hayırlısı olsun inşallah 🤲❤️

X