Düzenli Evimiz & Hayatımız

İyi tatiller pinhancım

Dün bi ütü yapmışım vantilatörüde yanıma almadan artistlik yaptım her yerimden su damlıyordu
Gereksiz bi cesaret olmuş.
Ben bi iş yapıyorum vantilatörün önüne geçiyorum biraz dinleniyorum terim kuruduktan sonra yine devam ediyorum.
Kötü haberse 46 dereceleri görecekmiş yeni bir sıcaklık geliyormuş hemi de bu pazar
İyi ki salçayı yaptık dedik.

Pinhan iyi tatiller,iyi eğlenceler canım
Yalnız bu sıcaklarda ya çok sinirli oluyorsun yada sıcaktan bitap düşüp kavga etmeye dahi güç bulamıyorsun.

Efser ablam çok geçmiş olsun ben görmedim haberi korkunuz da geçer inş.Allah beterinden korusun.
1,2 yıl artçılar olacak denmişti ben belki yaşım gereği hiç bilmiyordum artçı depremleri tecrübeli değildim bu depremlerde öğrendim.
Alışmak mı lazım bilmiyorum insan yinede korkuyor tabi arkası gelir mi diye.

siz de salca olurdunuz

Dün kızım yine çığlık çığlıyaydı
Sakinleştirene kadar akla karayı seçtim
kendi korkumu bile evladımın önünde yutmak zorunda kaldım
Bu sabah aldım karşıma bak biz bunula yaşamak zorundayız bulunduğun yerde çök kapan yapmak zorundasın koridorlar en tehlikelisi koşuşturup durma deprem zaten bizi savuruyor kendini güvene almam lazım o anda nerede yakaladığımız yada yanlız olduğumuzun bir önemi yok önce kendi canın diye tebih ettim.
Ben yanlız kalmak istemiyorum sen beni yanlız bırakıyorsun deyip durdu yapışık ikiz gibiyik şimdi nere gidersem peşimde.
Alışmaya alışmalıyızda bu dranva nasıl gecer onu bilmiyorum
Bir an önce kendi evimi yaptırıp artık geçmek istiyorum.

ahhh tuylerim diken diken oldu. Allah yardimciniz olsun gercekten artik yasamak zorundayiz boyle ama o da cocuk nihayetinde. insallah biran once gecersiniz ablam evinize Allah bidaha yasatmasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…