Düzenli Evimiz & Hayatımız

Tünaydın kızlar
2 sepet çamaşır katladım.
Daha da bişey yapmadım ortalık toplamaktan başka
Karnım ağrıyo, sıcakla mücadelemi bilmem tekrar tekrar söylememe gerek var mı?
Öyle işte. Biraz yoğun, stresli ve yorgun günlerdeyiz.
Dua isterim.
Serinlik isterim.
Güç kuvvet isterim.

Hoşçakalın, püfür püfür essin eviniz barkınız

Aldık canım ama bugün geri sattık arsa konumu bahçe olabilecek bir yer değil hem de bahçe vs ev yapım izni olmuyormuş maalesef. Kaynıma güvenip hemen atladık daha doğrusu eşim atladı. Pişman olduk geri
Yaa öylemi zarar etmemişsinizdir umarım hayırlısı olsun sizin için.Anlayan kişilere mutlaka danışın.
Bizim çevrede anlayanlar oluyor bu tarz işlerden.

Eşin nasıl oldu Pinhan? Tahlil vereceğiz gibi bir şey hatırlıyorum doğru mu hatırlıyorum.
Allah güç kuvvet, sağlık sıhhat versin canım.

Yaa öylemi zarar etmemişsinizdir umarım hayırlısı olsun sizin için.Anlayan kişilere mutlaka danışın.
Bizim çevrede anlayanlar oluyor bu tarz işlerden.
Yok etmedik canım direkt kaynım paramızı geri verdi. Zaten ben bişey çıkacağına emindim onlara güven olmaz

Çok şükür canım inşallah daha da iyi olur. Rabbim başınızdan eksik etmesin yokluğunu göstermesin.

Herşey gönlünce olsun pinhancım

Merhaba. Yola çıkmadan önce evi toplu bırakmaya çalıştım, olduğu kadarıyla.

Yatağı topladım,
Kahvaltı hazırladım. Kahvaltı sonrası mutfağı toplayıp, bulaşık makinasını çalıştırdım,
Valiz hazırladım (çocukla birlikte neredeyse üç buçuk dört saatimi aldı)
Evi süpürdüm,
Bir makina çamaşır yıkandı,
Tekli koltukların örtülerini taktım,
Kızım için yatak almıştık o geldi, açıp bıraktım. Biz gelene kadar havalanır dedim,
Çöpleri attım.

Eşimin düğünde giyecek kıyafeti yok. Yol üzerinde bir avm de durup takım elbise, ayakkabı bakacağız. Benim evde olmamam, taşınma işleri, eşimin geç saatlere kadar çalışması sebebi ile her şey son dakikaya kaldı. Gideceğimiz yerde kalacak yer bulamadık. Gidince apart vs bakmamız lazım bir de.

Düğününe gideceğiniz kişi konaklama için bir yerler ayarlamıştırv belki ... Hayırlı yolculuklar

Eşin nasıl oldu Pinhan? Tahlil vereceğiz gibi bir şey hatırlıyorum doğru mu hatırlıyorum.
Allah güç kuvvet, sağlık sıhhat versin canım.
Doğru canım, henüz bekleme sürecindeyiz. Belirsizlik var, Allah şifa versin. Kendisi iyi hamdolsun, inşallah daha iyi olacak
Geçer gider bu da Allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…