Düzenli Evimiz & Hayatımız

Çürüğe çıktın bu sene :)
Daha 5 cm taş var dr diğerleri düşsün temizlensin ona karar vereceğiz dedi sanırım ameliyatla alincak ve ben korkuyorum
Sadece sukulent bebeğim yok MssPARE bayılıyorum kıvır kıvır yeni yaprağın açılışına ❤
Biliyorum bu çiçeği yerini sevince nasılda büyümüş parlıyor maşallah ❤❤

KIrdırma yapıyolar ya hemen ameliyat olmaz heralde.
Gilaburu suyunu aratırmısın netten yutubdan biz de eşime kullanmıştık. Aktardan alınıyor şişeyle.
Bir de avokado yaprağı demliyordum içiyordu Saraçoğlunun tavsiyesi.

Yaprak neyse de safradan dolayı gilaburuyu içebilir misin bilmiyorum

Bu düsen taşlar 3 seans kırıldı canım diğeri büyük kirilmiyor o sudan içmiştim bundan 3 5 sene önce de düşürdüm o zaman yine değişen olmadı yine ağrıyı sancıyı çekiyorsun

Bu düsen taşlar 3 seans kırıldı canım diğeri büyük kirilmiyor o sudan içmiştim bundan 3 5 sene önce de düşürdüm o zaman yine değişen olmadı yine ağrıyı sancıyı çekiyorsun
Allah şifa versin canım taş düşürmek çok zor gilaboru meyvesi iyi gelmişti eşime sabah içme suyu na da elma sirkesi ekleyip içiyordu

Allah şifa versin canım taş düşürmek çok zor gilaboru meyvesi iyi gelmişti eşime sabah içme suyu na da elma sirkesi ekleyip içiyordu
Canım yaptım onlardan belki tasin düşümünü hızlandırıyor ama yine o ağrı sanci aynı kalıyor

Bundan 3 5 sene önce içmiştim şuan babam getirdi içmedim o aciyi hafifletse inan icmelere doymayacam ama aciyı ağrıyı çekiyorsun

Bi anlama kalmıyor bide o suların tadını miden bulana bulana iciyorsun oda ayrı eziyet

Keşke taş yapmayan bir şey olsa da içsem içsek

Ameliyat olmazsın en azından pare biliyorum içmesi de zor

benim eşimde de taş çıkmıştı geçtiğimiz sene. avokado yaprağı çayı ağrısına da iyi geliyordu. taşlardan birinin yeri gereği kırma olmayınca kapalı ameliyat olmuştu. inşallah kendiliğinden düşer kolayca

İnşallah MssPARE bak avokadoyu civciv de biliyor. Hem çay gibi gilaburu gibi kötü değil

Evet kapalı ameliyat idrar yolundan giriyorlar beni korkutuyor kendi kendime bir şey kuruyorum

Aynen benim.tasta kirilicak yerde değilmiş bide büyük kırılması imkansız dediler açık ameliyat yana yatırıp arkadan böbreğin olduğu yandan delip alıyorlarmış baktım netten

Korkunun ecele faydası yok inşallah iyi olan neyse atlatırım

Avakoda çayını bilmiyordum kızlar yazdı sağolsun Allah razı olsun ama.digerini daha önceleri içmiştim ağrıdan çok düşmeyi kolaylaştırıyor

Ne çok taş düşüren varmış insanın başına gelince nedense duyuyor öğreniyor

Geçmiş olsun size de herkese de

İnşallah MssPARE bak avokadoyu civciv de biliyor. Hem çay gibi gilaburu gibi kötü değil
Bunu deniyecem canım sagolun Allah razı olsun biraz dindirse raziyim ağrı sanci gelince hopluyorum
Dr ler ağrı kesici vermiyor kasların kasılmasına sebeb olur tas düşmez diye çok dayanamayınca acile gidip serum yiyip geliyorum

Allah yardımcın olsun parem çok iyi anlıyorum o berbat bir ağrı Rabbim kimseye vermesin. Kısa zamanda kolay bir şekilde şifaya kavuş inşallah

Hoşgeldin
Kimin dört dörtlük ki
Evli, çocuklu ve çalışan isen iş zor, kolay gelsin.
Şimdi tatildeyim ama çalışan olarak iş zamanı hafta sonları dinlenmekle değil, ev toplamak ve yeni haftaya hazırlık ile geçiyor.

kadınlarda da kapalı ameliyat olmuyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…