Düzenli Evimiz & Hayatımız

Fincanın süslü mu seninde 🤣🤣
Isı yüksekmiş abla ya aslında hep o ayarda utulerdim de bu kumaş farklıydı dokununca yapışiverdi. Bi kere taksaydim üzülmezdim de azcık içim yandı 🥲
Yok ablam süslü püslü değil sevmem ben gösterişi 🤣 içi ilgilendiriyor dışı değil :super:

Ne kadar aynı ayarda olsa, ben hep nazik şeyleri ütülerken üzerine mutlaka beyaz bir tülbent var onu koyar öyle ütülerim. Helekiiii yeni ise asla şansa bırakmam 🤣

Yok ablam süslü püslü değil sevmem ben gösterişi 🤣 içi ilgilendiriyor dışı değil :super:

Ne kadar aynı ayarda olsa, ben hep nazik şeyleri ütülerken üzerine mutlaka beyaz bir tülbent var onu koyar öyle ütülerim. Helekiiii yeni ise asla şansa bırakmam 🤣
Doğru içi ve kiminle içtiğin önemli dimi keşke seninle içsek 🤗
Acı tecrube diyeyim. Annemin taktiği üzerine bisey koymadan utulemezdi. Çekmemişim işte 🤣

Doğru içi ve kiminle içtiğin önemli dimi keşke seninle içsek 🤗
Acı tecrube diyeyim. Annemin taktiği üzerine bisey koymadan utulemezdi. Çekmemişim işte 🤣
var sayki şuan birlikte içiyoruz kahveleri 🥰 nasibinde yokmuş diyelim, daha güzellerini tez vakitte alıp takman nasip olsun loramm

cat-cats.gif

Çokk sıcahhhhhh azcık perde oynuyor şuaan🤣🤣🤣🤣

İyi geceler hanımlar👋👋🥰
🌿Yoğun bir gündü bizimkiler geldi ablamlar evi toparladım süpürdüm.
🌿Merdivenleri dün yıkanmıştım bugün çamaşır suyuyla sildim.
🌿Kilimleri yıkanmıştım serdim.
🌿Süt aldım mayaladım.Taşırdım ocağı sildim hemen kurumadan.
🌿Lavabo yıkandı.
🌿Süt ayırmıştım kakaolu damla çikolatalı kek yaptım.
🌿Kısır vardı, kabartma tozlu kıyır kıyır olan peynirli maydanozlu poğaça yaptım.
🌿1 posta çamaşır yıkandı.
🌿1 adet yastığımı yıkadım silikonlu döktüm pamuk kuruyunca annem yastığı doldurdu sağolsun.
🌿Bulaşık makinesi dolduruldu çalıştırıldı geriye kalan elde yıkandı.
Tüm gün klima açıktı evde giyimlik pijama diktik ama geniş geldi henüz tamamlayamadık maalesef biraz dikiş yaptım.
Bizimkilerle araba sürmeye çıktık kardeşim ve dayımlarla pratik olsun diye.
Çok şükür bugünümüze🙏 genç bir arkadaş inşaat ustasıymış tanıdıkmış mahalleden 3 çocuk babasıymış düşmüş maalesef durumu çok kritik ölüm haberi bekleniyor gerçekten üzüldük😓

İyi geceler hanımlar👋👋🥰
🌿Yoğun bir gündü bizimkiler geldi ablamlar evi toparladım süpürdüm.
🌿Merdivenleri dün yıkanmıştım bugün çamaşır suyuyla sildim.
🌿Kilimleri yıkanmıştım serdim.
🌿Süt aldım mayaladım.Taşırdım ocağı sildim hemen kurumadan.
🌿Lavabo yıkandı.
🌿Süt ayırmıştım kakaolu damla çikolatalı kek yaptım.
🌿Kısır vardı, kabartma tozlu kıyır kıyır olan peynirli maydanozlu poğaça yaptım.
🌿1 posta çamaşır yıkandı.
🌿1 adet yastığımı yıkadım silikonlu döktüm pamuk kuruyunca annem yastığı doldurdu sağolsun.
🌿Bulaşık makinesi dolduruldu çalıştırıldı geriye kalan elde yıkandı.
Tüm gün klima açıktı evde giyimlik pijama diktik ama geniş geldi henüz tamamlayamadık maalesef biraz dikiş yaptım.
Bizimkilerle araba sürmeye çıktık kardeşim ve dayımlarla pratik olsun diye.
Çok şükür bugünümüze🙏 genç bir arkadaş inşaat ustasıymış tanıdıkmış mahalleden 3 çocuk babasıymış düşmüş maalesef durumu çok kritik ölüm haberi bekleniyor gerçekten üzüldük😓
Ayyy rabbim şifa versin inşallah çocuklarına bağışlasın

Ay ne güzel topikmiş burası.❣️
Allah banada kendi ailemi kurup kendi evimi temizlemeyi nasip etsinde buralarda gezeyim. Amin. 😂🙃🤗👏
Aminn🤲 ben de nişanlıyken keşfetmiştim burayi şimdi 2 yıllık evliyim yeni yazmaya başladım buraya darısı başınıza 🤗

Günaydınnn🌷
Evim sabah güneş alıyor çokk sıcak daha sıcak iller ne yapıyorrr 🥴
Klima kapanmiyor canim ya.
Kisin bizde ısınma sorunu yok.bi 15 yada 20 gün biraz usutür klimayi acariz ev sıcacik olur.
Eger evin günes goruyorsa kis boyu hic açilmaz ev sıcacik olur.
Ama yazin 2 ay klimayi kapatmiyoruz gece gündüz.napalim 2 ay yakacaz diyoruz.

Klima kapanmiyor canim ya.
Kisin bizde ısınma sorunu yok.bi 15 yada 20 gün biraz usutür klimayi acariz ev sıcacik olur.
Eger evin günes goruyorsa kis boyu hic açilmaz ev sıcacik olur.
Ama yazin 2 ay klimayi kapatmiyoruz gece gündüz.napalim 2 ay yakacaz diyoruz.
Burda pek klima kullanılmaz tek tük evde vardır benim yazın sabah çok sıcak oluyor aslında karşılıklı açsam eser ama çocuktan açamıyorum kışında donuyoruz doğal gaz 1500den aşağı gelmiyor ısınmıyor ev
Sen nerde oturuyorsun

Günaydın canlar ❤️

Bizim de evin 3 odası doğu cephesi sabah yanıyoruz camlar açık vantilatör açık ancak öyle idare ediyoruz 😵‍💫
Benim evde her yer açık vantilatör şuan açık ama klimasız olmuyor 10 gibi kapattım evi havalandırdım biraz🥴
Bizim esse bile sıcacık bir hava geliyor sanki yemek pişirirsin ya ocağın önünde sıcaklık gelir birebir öyle bizimkilerde öyle tarif ediyor.🤣

X