Düzenli Evimiz & Hayatımız

Aktif Lora Aktif Lora
Loracım geçmiş olsun.
Güzel kilo vermişsin ama Allah sağlık versin. Sağlıkla kilo vermek veya almak en önemlisi,insan düşünemiyor bazen bu şekilde.
Atlatmışsın inşallah Allah iyilik sağlık versin.

Ben de ağzımda çıkan yaralar hasebiyle 2 kilo vermişim geçen hafta.
2 kilo alsaydım da o acıları yaşamasaydım dedimdi.

Neyse sağlık olsun.
@JES neredesin bacımsu, özlendin. Gel de bıçakla sağı solu 🤩
C Capanin Gururu Teyom Teyocan sen de nerelerdesin acabaa, yoğun dönemde misin yine 😉
Nego Nego başkan sen de iyi isen sen ver. Sanki hasta diye okudum geçmişte ama yanlış olmasın da.

Neyse hareketlenmiş buralar. Maşallah maşallah bereketli olsun 💐😆🤩
Çok geziyorum çok 😂 sen nasılsın canım

Tamam inşallah köklenir
2 haftaya mutlaka olur.

Bazı türler çok çabuk kölenip büyüyor perlenin bebeği de zor büyüyor
Bak bunlar hep yapraktı perleninkini bul bakim :KK70:

20230613_143652.jpg

sweetgirlcandy sweetgirlcandy sen bir leke çıkarıcıdan bahsetmiştin. Tüm yemek lekerini yağları çıkarıyor mu düşük ısıda da ?
Düşük ısıda bilmiyorum. Ben inatçı leke varsa su kaynatıp leğene döküp çamaşırı yatırıyorum ahsenin sonra makineye atıyorum. Ama geçen pekmez döktü üstüne direkt makineye döktüm deterjandan kısa programda çıkarmıştı

Düşük ısıda bilmiyorum. Ben inatçı leke varsa su kaynatıp leğene döküp çamaşırı yatırıyorum ahsenin sonra makineye atıyorum. Ama geçen pekmez döktü üstüne direkt makineye döktüm deterjandan kısa programda çıkarmıştı
Ya benim makinede 30 derece yok 20 var 40var 20de leke çıkmıyor 40 a atsam kıyafetler çekiyor. Aklıma geldi sana bi sorayım dedim. Linki atabilir misin

Bugün neler yaptım
🐨Yatakları topladım
🐨Kahvaltı yaptık topladım
🐨Evi toparladım süpürdüm
🐨Çiçeği ayırdım onunla ilgilendim
🐨Bir miktar ütü yaptım
🐨Toz aldım
🐨Oğlumla oyuncaklarını ve kitaplarını düzenledik

🍍 Yemek yapılacak
🍍 Lavabo temizlenecek

X