Düzenli 41 Yasin okumak için 41 dua kardeşi arıyorum

Arkadaşlar @morkagit arkadaşın sayısı tamamlandı Rabbim kabul etsin inşallah
Sıradaki arkadaşımız Mucizemm222 onun özel bi durumu olduğu için öne aldık misafirim olduğu için bugünlük listeyi akşam yayınlılüyabileceğim

Şimdiden sonra okuyacaklarımızı Mucizemm222 arkadaşımızın niyetine okuyalım Rabbim kabul etsin inşallah

Ben 1 tane okudum canım Mucizemm222 için Rabbim niyetini kabul etsin inşallah

Şuan misafirlikteyim akşam duruma göre eksik kalırsa okurum yeniden

Ben özel günümdeyim. 1 hafta okuyamayacağım.

@morkagit arkadşımızın okunmuş olan listesini yeni yayınlayabiliyorum arkadaşlar tekrardan Rabbim niyetini kabul etsin inşallah

Sıradaki arkadaşımız Mucizemm222 (arkadaşımızın hastası olduğu için onu öne aldık)

NİYETİ:
Bismillahirrahmanirrahim Allah'ım Emine kulunu annesine babasına bağışla şafi ismiyle şifalar nasip eyle Allah'ım yarın ki gireceği ameliyatta dualarımızı yardımcı kıl Allah'ım o daha çok küçük hayırlı sağlıklı ömür nasip eyle tez vakitte bu zor hastalığı atlatsin Rabbim dua eden kardeşlerimin de gönlüne göre ver Allah'ım Amin

!!!LİSTEDEN ÖNCE Mucizemm222 ARKADAŞ İÇİN SAYI VERENLERİ YENİ LİSTEYE EKLEDİM

!!!ARKADAŞLAR BİLDİRİM YAPMAYAN LÜTFEN KİMSENİN HAKKINA GİRMEYİN VE FAZLA OKUYABİLECEK ARKADAŞLAR YARDIMCI OLURSA ÇOK İYİ OLUR ÇÜNKÜ YİNE ÇOĞU ARKADAŞIMIZ AYNI ZAMANDA ÖZEL GÜNÜNDE OKUMALARIMIZ AKSAMAYA BAŞLADI

mutlulukbenihicbirakma ANNESİ-1
mutlulukbenihicbirakma KARDEŞİ -1
zey_nep -1
S Sabr-Sukur-Dua - ÖZEL GÜN
SoLeiL12 -1
Ronron77 -2
S Sonbahar12345 -1
burcusami -2
humanbeings -1
orjinal19 -1
kavs-i kuzah VE ANNESİ -2
R rana20 -1
H hurgenaral -1
Tenceresiz kaldim anne - ÖZEL GÜN
Merayyy -1
H M -2
Jawlensky -1
YaKaMoZz-z - BİLDİRİM YAPMADI
Sadelikherseydir -1
Mehfam -1
askrhpozitif -1
goah -1
M MaviMabellee -3
@morkagit - BİLDİRİM YAPMADI
poncikbirgelincik -2
Catlak-kurabiye -2
Mucizemm222 -1
S Suskunhanim - ÖZEL GÜN
Bonus -1
mutlulukbenihicbirakma -2
Yarimm66 -ÖZEL GÜN
R rana20 ANNESİ -1
nur1134 - BİLDİRİM YAPMADI
B Black93 -1
BereliPenguen -3
aysenurt3991 -1
P Pelin0007 -1
Asiltutku -1

Yarına kadar ise bir tane alıyorum siteye giremiyorum ama yarın öğleye kadar okumuş olurum inşallah

2 tane alayım canım

1 yasin okudum Allah kabul etsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…