Düzenli 41 Yasin okumak için 41 dua kardeşi arıyorum

1 tane okudum şimdi canim

R rana20 için 1 yasini okudum duasını ettim Allah kabul etsin

Amin Allah kabul etsın inşallah 1 yasın aldım

Rana arkadaşimiza okudum inşallah. 2 tane

Anneme 1 taneokutmustum yazdim saymamissiniz

Kaç tane okuyacağımızı önceden mi söylüyoruz?? Bilmiyordum ben.. O halde ben de Rana arkadaşımızın niyeti için 3 tane alıyorum..
akşama kadar kesin okuyabilecek olanlar sayı veriyor canım 3 tane aldım Allah kabul etsin
Anneme 1 taneokutmustum yazdim saymamissiniz
canım kusura bakma ya evet sen yazınca hatırladım özel günümde deyince onu yazmışım direk ama sonradan ekleme yapmamışım ben gece son kalan 2 tane olunca kalmasın die onlarıda kendime almıştım 1ini okudum 1ni yeni okuyacaktım ona sayayım ozamn Allah kabul etsin
2 tane okudum rabbım hayırlıca gem dua sahıbıne hemde evlat ısteyenlere nasıp etsın dua sahıbıne hz.ömer gibi Mert güzel ahlaklı bır evlat nasıp et rabbım bızlerı de mahrum bırakma
Amin canım inşallahhh

hepiniz erkek mi istiyorsunuz ya benim bi kızım var Allahım acısını yaşatmasın ,Rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı bir evlat daha nasip eder inşallah ama gönlüme sorarsanız yine kızdan yana

Aminn canım benim inşallah Rabbim cümlemize gönül muradımızı yaşamayı nasip etsin inşallah
Me güzel hayırlı s
cnm zaten allaha bin şükür iki kız evladım var ben sezeryanla doğum yapıyorum ve sancılı zor hamilelik geçiren biriyim 3 evlat tek diliyorum rabbimden bin şükür iki kız evladım var bir oğlumda olsun isterim rabbimden rabbim inşşlh seninde gönlüne göre verir iki kız evlat çok güzel buna emin ol.rabbim ikisinden de mahrum etmesin her erkek bir oğlu olsun ister buda bir gerçek biz rabbimden diliyorum kısmet eder inşlh

Evet okudum canım ozaman ...bazen erken bitiyor başkasına geciliyor ya onun için okuymam demistim canım ozaman okudum dediğim okundu yani

2 adet okudum Allah kabul etsin inşallah

Aslında benım ıcınde farketmiyor ama aılemızde erkek torun yok benım annemlerde o yüzden olsa basıl olur dıye merak edıyorum bırde tüp bebek ıle oldu kızım geçen kandilde bırden aklıma bebek geldı ve dua ettım ederken allahım hayırlı bır evlat hazınen genıs dıye dua ettım bıde ben kızıma hamıleyken 6 aya kadar erkek dedıler galıba onunda etkısı var

İnşallah Rabbim hayırlısıyla nasip eder canım

Benim eşim kız aşığı 10tane çocuğum olsa 10da kız olsun der bütün aileleri erkek diye heralde o kişiden kişiye farkediyor yani
Rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat nasip etsin kız da olsa erkek de olsa başım üstüne

Bende kız çocuk hastasıyım Allah isteyen herkese hem erkek hem kız evlat nasip etsin..

Ben 3 tane okudum canım sayımıza ekleyebilirsin Allah arkadaşımızın niyetini kabul etsin İnşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…