Düzenli 41 Yasin okumak için 41 dua kardeşi arıyorum

Bende 2 tane alayım inşallah.

Yarın ıcın 1 tane aldım Allah kabul etsın inşallah

Canım bende müsait olamayacağım. Okutturabilirsem haber veririm.

2 tane okudum. Allah kabul etsin inşaAllah

Bir tane okudum canım

mutlulukbenihicbirakma okuduk Rabbim kabul etsin inşallah

2 taneokudum rabbım kabul etsın arkadaşımızın duasını eksık olursa yarın haber edın esım nöbetten gelcek dıye namaz sonra okumuştum eksık kalırsa uyuduğunda okurum

Canım konuşmuştuk daha önce.. Artık müsaitim kanamam bitti beni de ekleyebilirsin günde kaç tane okuyoruz?? Bana ne düşüyor?,,

Bu arada konuyu takip ettiğim halde bana bildirim gelmiyor etiket nasıl oluyor ben bilmiyorum ama siz beni etiketleyin de bildirim gelsin haberim olur bana yazdığınızdan olur mu..

Canım sen listede yoktun etiketlemediğim için bildirim gelmiyordur şimdi listeye ekliyorum bugünkü arkadaşımızdan başlayabilirsin müsaitsen sayı normalde 1 dedik ama 35 kişi olduğumuz ve şuan 8 arkadaşımız özel gününde olduğu için kim nekadar okuyabiliyorsa o kadar okuyor 1den fazla okuyabilirsen özellikle bu hafta çok makbule geçer

Bugün kavs-i kuzah arkadaşın ANNESİ için okuyoruz

Okuyunca sayısı ile yazarsın ama lütfen hergün aksatmadan bildirim yap yoksa takip etmek zor oluyor dün akşam yayınladım listeyi bu akşam nasip olursa tamamlayıp sıradakine geçeriz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…