Duzeltılmıs 5 aylık bebek

mimoza2015

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2016
277
386
Merhabalar daha önceden konu açmıştım. 5 aylık oğlum var bır kac haftaya kadar yuzume bakar agulardı. Asırı hareketlı asla yuzumuze bakmıyor sureklı etrafı inceliyor cocuk doktorumuz 4 aylık kontrolde bır sey soylemedı. Cocugu böyle olan esınde dostunda arabasında yorum yazarsa sevınırım

Bi dönem benim kızım da öyleydi. Hangi aydı tam hatırlayamıyorum. Göz trmasindan kaçınıyor gibiydi. Ben ısrarla karşıma alıp durmaksizjn konuştum. Şarkılar söyledim. Zamanla yüze göze bakmaya takip etmeye başladı.

Bugun kollarını ılerı gerı salaldıgını farkettım. 5 aylık bebege hıc bır doktor yorum yapmaz ama korkuyorum

Bugun kollarını ılerı gerı salaldıgını farkettım. 5 aylık bebege hıc bır doktor yorum yapmaz ama korkuyorum
Oda normal. Hareket ediyolar dahada edecek. Bacaklarını da sallayacak. Siz karşısına geçip bolca kpnusun. Mimikler yapın. Dikkatini çekmeye çalışın. Zamanla doktorlar muayene de yorum yaparlar ama korkulacak bi durum olacağını düşünmüyorum

Kızımda heyecanlanınca sallıyordu oğlum bır kac gundur durup dururken kollarını ozellıkle bır kolunu yukarı assa hızlı hızlı kaldırdığını farkettım

Merhabalar daha önceden konu açmıştım. 5 aylık oğlum var bır kac haftaya kadar yuzume bakar agulardı. Asırı hareketlı asla yuzumuze bakmıyor sureklı etrafı inceliyor cocuk doktorumuz 4 aylık kontrolde bır sey soylemedı. Cocugu böyle olan esınde dostunda arabasında yorum yazarsa sevınırım
Çevreyi tanıyor. Bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Sağlıkla büyüsün.

Insalalh tesekkur ederım. Kızımda 9 yasında ondada cok fazla korkmuştum. Ama bu erkek bebek kaygılarım cok fazla. Ailemizde asosyal cok fazla . Bu ayda bır sey bellı olmaz elbette ama ıster istemez cok gozlemlıyorum

X