Duygularını nasıl anlıycam ? Aşık oldum..

Ağzına takılmış gibi sanki kardeşim değil kardeş diyo yan yanayken demedi mesela arabayı sürerken filan. Ya geç oldu toplantı bitti onun bi üst abisi diğer çocuğu bıraktı buda beni bıraktı ben 2 kere ısrar ettim kendim giderim diye olmaz ne olcak dedi. Arada bi bana espri yapıyor gülüyor

Hee eve bırakma mevzusu masumcaymis iyi :) bilemedim ki simdi dışarda kardesim dememis mesela. O sizden ne kadar büyük acaba adapte olun diye mi kardes diyor, is ortamında aile sicakligi mi yakalamaya calisio anlamadim. Ee kardes diyince ona tebessumle "Aslisah hanim desek xxx Bey" diyin

Ben 24 o 27 yaşında yani o dediğinizi diyebilir miyim bilmiyorum
Hatta giderken bildiği yolu karıştırdı ben onu görmedim geçen sabah beni görür görmez bi dik durdu koridorda günaydın diye seslendi

Allahımm ne güzel duygu bu aşk dedikleri okurken ben heycanlandım :) yani şuanda senin için kesin bir şey söylemek doğru olmaz. Ama tavsiyem zaten olacak olan nasibinde varsa olur sen o tatlı hoşlantı zamanların tadını çıkart. Ve bence kendini ağırdan sat, o düşünsün senin düşündüklerini. Onun gözünde ulaşılmaz ol. Erkeklere bu cazip geliyor. Tecrübe ile sabit gerci kendim yapamadım da

Yaaaa ne güzel yazmışsın
Evet dediğinizi yapıyorum aynen öyle olcak

Ama paylaş ya duygularını böyle ben burda güzel şeyleri okuduğumda kendi dertlerimi birakıp mutlu oluyorum. Bende sanirim boyle bir yerde yeniden aşkı bulacakmisim gibi hissediyorum. 22 yaşındayim bende.
Emin ol bulursun canım yeter ki aşk kapını kapatma. Allahım sana daha güzellerini en iyisini versin inşallah

Emin ol bulursun canım yeter ki aşk kapını kapatma. Allahım sana daha güzellerini en iyisini versin inşallah
Ahh canımm benim çok sağol ama ben kapattım kapılarımı hemde daha bugün sabah taze neyse senin bu tatlış konunu bunlarla kirletmeye gerek yok dediğim gibi haberdar et bizi gelişmelerden. Insallah hayirlisi ile Rabbim gönlüne göre versin

Amin canım benim sakın ümitsizliğe kapılma bak tecrübeyle sahip her zaman dinlerim Allah yardımcın olsun

ay allah aşkına şurdan erkeklere sesleniyorum kardeş, bacım, abla lafını demesinler ya adamın karakterine bağlı belki sana özeldir belki kişiliği budur komik espirili onuda sen çözcen

Ya ben günaydın demiyorum odama geliyo günaydın diyo ya baygın baygın bakıyor allahım yeminle yicem artık
Az önce oldu bu olay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…