Düşünceyle Zayıflama

Ben de bu şekilde uygulayacağım. Ama müzikleri dinlemeyeceğim... Dedikleri gibi bilinçaltı frekanslarıyla oynuyor ve yanlış şeyler empezo ediyor olabilirler....

Üstelik eğer gerçekten öyle olmasaydı, böylesine çok kar sağlayacak bir şeyin ücretli olması gerekmezmiydi, diye düşünüyorum... Sonuçta hayrına mı yapılıyor, bit yeniği olmasın sakın...
Yoksa kuruntulumuyum.....
CADIARZU

çok haklısınız en iyisi kendı kendımızı telkın etmekCADIARZU

arkadaşlar kitap önerisi istemişsiniz.bilinçaltının gücü joseph murphy. çok güzel bir kitap bilinçli zihnimizin bilinçaltına hangi mesajları verdiği ile ilgili örneklerde verilmiş dili çok akıcı.o kitabı okuyup kilo ile ilgili kendi kendinize telkin konusunda daha rahat çalışabilirsiniz.

ayrıca ben kilo ile ilgili ilk fırsatını bulduğumda size telkin metni yazıp gönderiyim. onu siz ses kaydı olarak yapın yumuşak bir ses tonuyla yavaş yavaş ve fonda bir enstrümantal çalsın. sonra bu seslendirdiğiniz telkini yatmadan önce ve ilk uyandığınız dakikalarda dinleyin.

Kilo telkini
Şimdi kendini büyük bir yürüyüş parkurunda görüyorsun. Kocaman bir alan yemyeşil.eşofmanlarını ve spor ayakkabıların giydin. Yürüyüş parkurunda önce yavaş yavaş adımlar atıyorsun.yavaş yavaş….. kendini yürürken gör……..(1 dakika ara ver) bu arada etrafa bakıyorsun. Senin istediğin fizik ölçüsüne sahip insanlarda yürüyüş yapıyorlar…onlara dikkatlice bakıyorsun………
Şimdi adımlarını biraz daha hızlı atmaya başlıyorsun.bu arada derin derin nefes alıyorsun. Güzel yeşil alanları seyretmek ve denizi seyretmek çok hoşuna gidiyor……
Şimdi nefes alış verişini düzenliyorsun ve koşmaya başlıyorsun…. Yavaş ve ritimli bir koşu…bedenin şimdiden terlemeye başladı…bacaklarından basenlerinden ter suyunun aktığını hissediyorsun ve 20 dakika boyunca koşuyorsun…..koşuyorsun….. ( 1 dakika ara)
Şimdi tekrar yürüyüş zamanı….. tempolu bir şekilde yürüyorsun. Metabolizma hızın gittikçe artıyor ve vücudundaki sağlığını olumsuz etkileyen fazla yağlarının eridiğini hissediyorsun. Vucudun gittikçe sağlıklı bir şekilde hafifliyor….bedenindeki sağlığını olumsuz etkileyen kilolar erimeye başlıyor…….
Ve bu arada bir görüntü beliriyor…..olmak istediğin halin gözünün önüne geliyor. Ve dikkatlice bakıyorsun…. Bakıyorsun ve içinden bir his en kısa zamanda o görüntüye sağlıklı bir şekilde ulaşabileceğini söylüyor. Şimdi görüntüye 1 dakika boyunca odaklanıyorsun…..(1 dakika ara)
Tekrar spor alanına geri dönüyorsun… ve büyük bir alan yaklaştığında orda insanların olduğunu görüyorsun. Ve yanlarına yaklaşıyorsun…… onlarda spor hareketleri yapıyorlar….seninde vücudun tam olarak ısınmışken sende onlarla birlikte spor yapmaya başlıyorsun….. mekik çekiyorsun tam 50 kez….. step yapıyorsun 30 dakika boyunca… basen eritme egzersizleri yapıyorsun 15 dakika ve artık vücudun istediğin gibi çalışıyor….ve yapman gerek tüm egzersiz hareketlerini tamamlıyorsun….bu arada bugün vücudun çok efor sarfetti…. Bol bol ter attı…..ve vücudundaki sağlığını olumsuz etkileyen yağlar yavaş yavaş sağlıklı bir biçimde erimeye başladı…..metabolizman artık çok hızlı çalışıyor….. yaptığın her hareket attığın her adım yağlarının sağlıklı bir şekilde erimesine yardım ediyor….ve bu arada bol bol su içiyorsun… ve vucudun istediğin şekle giriyor..
Ve tam sporun bitmişken olmak istediğin o güzel görüntü yine gözünün önüne geliyor….ve resme odaklanıyorsun…. O resmi iyice inceliyorsun… ve kendine kısa bir zaman resimdeki gibi olacağın telkinini veriyorsun…..
Ve şimdi artık yeme düzenine geldi….istediğin gibi yiyorsun yemekleri… ama yavaş ayavaş aldığın her lokmayı ağzında çeviriyorsun hemen yutmuyorsun…yavaş yavaş yiyorsun… her lokma alışında içinden bir ses yavaş demeye başlıyor…. Önünde bir porsiyon yemek var… ama sen hepsini yiyemiyorsun sadece yarısı yarısını yiyebiliyorsun….. ve doyuyorsun . doygunluk hissi tüm bedenini sarıyor….. ve yemek yemeyi bırakıyorsun… senin için gerekli olan tüm besinleri alıyosun ama sadece ne yersen ye sadece 1 kalori kadar vücudunu etkiliyor….yerken yada yedikten sonra pişmanlık hissetmiyorsun… ama sadece yarısını yiyebiliyorsun…. Yavaş yiyorsun….yemek yerken en az 3 su bardağı su içiyorsun… doygunluk hissi hemen bedenini sarıyor……..her zaman sağlıklı ve ideal kilona ulaşabiliyorsun… ideal kilonda her koşulda sağlıklı bir biçimde hep kalabliyorsun….

Günden güne fazla kiloların azalmaya devam ediyor…ve yavşça ama durmadan kilo ver… bu yüzden kenine baktıkça gittikçe artan bir memnuniyet yaşayacaksın..
Şimdi bunları içinden hissederek tekrar et….. kuvvetli ve ince olmak istiyorum… şimdi iştahım yemeye alışık olduğum yiyeceğin çok daha küçük bir miktarıyla kolayca tatmin oluyor…..vücudum şimdi depoladığım yağı kullanmak üzere hazır…..benim vücudumun hiçbir yağa ihtiyacı yok….yavaşça yiyorum . küçük lokmalar alıyorum….çiğnerken her lokmanın tadını çıkarıyorum ve şimdi yediğim yiyeceklerin lezzetini gerçekten almak için zaman ayırıyorum…bundan sonra kontrol benim elimde ve yavaş yavaş tüm sağlığımı olumsuz etkileyen kilolar bedenimi terk ediyor ve birdaha gelmiyor. Kendime güveniyorum başarabilirim……

Arkadaşlar bu benim yazdığım telkin metnini hafif bir müzikle seslendirin ve uyku öncesi mutlaka inanarak ve canlandırarak dinleyin. Eminim çok büyük faydası olacaktır.
Ben bu telkini yazdığım günden beri yeme durumum bile değişti herkesten önce yemeği bitirirdim şimdi en sona kalıyorum ve hemen doyduğumu hissediyorum ama inanarak yapıyorum..

Ayrıca kadınlardan oluşan iki grupla bir deney yapıyorlar . 1 grup 1 ay boyunca çok yoğun egzersiz ve diyet uyguluyorlar bir grup ise sadece zihninde canlandırıyor ve zihninde canlandıran grup 2 kilo fazla veriyor.

dediğin gibi ses kaydı yapıcam bakalım inşallah başarabilirim.teşekkürlera.s.

Ellerine sağlık çok güzel olmuş.Ben bu telkinin etkili olacağına inanıyorum.Hiç müzik eklemeden okusak etkili olmazmı acaba?Bu yöntemle kilo verebildin mi?Sevgiler

müzikle olması daha etkili olur çünkü bilinçli zihin böylece telkin cümlelerine odaklanması azalır ve verilen mesajları bilinçaltı daha kolay uygulamaya koyar.

Telkini seslendiren yok mu? Seslendirenlere etkisi olmaya başlamıştır çünkü ilk günden etki ediyor.ben yatmadan önce kendime kilo ile ilgili olumlu telkinler veriyorum ve olmak istedğim görüntüyü hayal ediyorum 2 haftadır farkettiğim bişey var daha çok spor yapar olmuşum ve artık çok daha kolay doyuyorum vücudumda sıkılaşmalar da başladı artık..

telkini henüz seslendirmedim ama 2-3 günden beri kendi kendimi elkin etmeye çalışıyorum ve daha çabuk doyduğumu fark ettim bugünkaydirigubbakcemile5

fatoş çok çok teşekkür ederim.benim size bir sorukm olacak önceki sayfalarda bahsi geçen müzikleri bende indirdim zayıflama amaçlı ama kilo aldım.zinde uyanma mp3 işe yaramıştı.sizcededikleri gibi farklı şeyler empoze ediliyor olabilirmi.birde o sitede boy uzatma telkini yapılıyor ücretli.işe yarıyor diyenler 20 yaş altı kişiler.20 yaş üstü için etkili olurmu sizce.etkili olursa kendi boy uzatma telkinimizi kendimiz yapabiliriz öyleyse.zayıflama telkinini kendime seslendireceğim.bunun için teşekkürler.değerli görüşlerinizi bekliyoruma.s.

telkinde yaş sınırlaması ilk 6 yaşakadar hemen etki eder ama 20 yaş altı üstü olmak çok önemli değil. ben ordaki telkini indirdim ama söylenilenler çok anlaşılır değil en iyisi kendi telkininizi kendiniz seslendirin.

bize boy uzatmayla ilgili telkin hazırlayabilirmisin.benim 20 yaş üstü dediğim 20 yaşından sonra boy fazla uzamaz ya o bakımdan.boy uzatma konusunda ne düşünüyorsunuz:uhm:fger mümkünse bize boy uzatma telkini hazırlarsan çok mutlu olurum:Saruboceq:

bu zayıflama telkınlı mp3 bende ındırdım arkadaslar bunu dınledıkten sonra bende muthıs bır bas agrısı oluyordu her seferınde bırkacgun dınledım sonra burda yazılanları okuyunca korktum sızce tesadufmudur bu bas agrısı yoksa gercekten telkınlerın ıcınde baska mesajlar verılıyor olabılırmı fatos 4233

baş ağrısı ilk zamanlarda zaten oluyor.sitedede yazıyor zaten mp3 indirdiğin sitede.ama çok yüklenmemek lazımmış çok çok fazla dinlenirsede kötü sonuçlar olabiliyormuş.birinden duydum onun yalancısıyım

nasıl kotu sonuclar sıbel8o

bu telkin işinin yararlı olacağına eminmisiniz hayır ben iki yıldır zayıflamalıyım diye kendime telkinler veriyorum tam tersi oluyor da onun için sordum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…