Düşünceyle Zayıflama

hem olumlu düşünüp hemde spor yaparsanız çok rahat hayalinizdeki vücuda kavuşursunuz

kızlarrr ben simdi gördüm bu yazıyı...siz ciddimisiniz.....kış boyu 10 kilo aldım....55 ten 65 e cıktım cok utanıyorum...pskolojim bozulduu.....yazıların hepsini okuyamadım..bana su işi bi arkadsımız doğru düsürt anlatabilirmi? hemen baslayacagım...simdidien tesekkürler.....ha bide önceden uygulayaıp ciddi anlamda faydasını gören var mı.....boshayallersmile

canım bana yardım edermisn ? sen bu işi çözmüşsün yorumlardan okuyabildigim kadarıyla...bu telkin müzikleri falan nerden indiriliyor.....nolurr aydınlat beni....cok ihitiyacım var böyle bişeye.......cvp bekliyorum......

Ben bu düşünceyle zayıflama yöntemini denemek istiyorum inşallah işe yararr
Yarından itibaren başlıyoruum :icecream:

Ben de bu konuya takıldım.İlginç geldi doğrusu.Düşünce gücüle zayıflamak.Düşüncelerimiz biz farkında olmasak da bizi çok etkiliyor.Arkadaşım bu sitede olan telkinleri biliyorum gördüm fakat daha indirmedim.Ego güçlendirici ve suçluluk telkinlerinin dinleyip sonra mı kilo verdirici telkinlere geçeceğiz.Bi de sitenin başında yazan telkinler onları okuyo musunuz?Faydasının gören oldu mu?

Bir uzmana mı gittin telkinleri uygulamak için.Hangi kelimeleri cümleleri kullandın?Bize ayrıntılarıyla yazabilir misin acaba?

bende bugün başladım bunları söylemeye zor gibi görünüyor ama deniycem bakalım ne oluyor ramazanda başka türlü birşey yapamıyorum bari bunu yapayım dışardan gören olsa halime inanaın çok güler bana bile komik geliyo ama inanmak gerekirki beynimizde inansın

ben bir gün yaptım ve ogece çok beynim agrıdı bilmiyorum devam edermiyim

ben bir gün yaptım ve ogece çok beynim agrıdı bilmiyorum devam edermiyim
hayatımdegisti.comdaki telkinleri mi yaptın.O zaman normal çünkü mide,baş ağrısı,kusma,sinirlilik hali gibi şeyler görülüyormuş ama geçiyormuş sonra ben de başlamayı düşünüyorum ama kararsızım işte acaba nilgünün sağlıklı kilo verme telkinini mi dinlesem yoksa işte o belirttiğm sitedeki telkinleri mi bilmiyorum oradaki kilo verme(ada) telkininin scripti bana daha uygun bir de bu işten anlayan biri yardımcı olabilir mi bu telkinlerin yan etkisi olur mu bilnçaltımızdaki başka yerleri harekete geçirebilir mi? bunun çook merak ediyorum.

ortam çok soğuk üşüyorum,üşümek ve titremek istiyorum. özgürüm(114)
donuyorum,donmalıyım çok soğuk titriyorum özgürüm (99)
dondum erimeliyim yağlarım beni ısıtsın .ısıtıyor titredim özgürüm(40)
ben buları yaptım kendime gelemedim kaç gündür yine yapmayı düşünüyorum ama şuan değil

kendime gelemedim derken nasıl yani bişey mi oldu ki hani bu yağlarım eritsin de ısıtsın telkini diğer yazılan telkinleri söyledin mi kendi kendine

kendime gelemedim derken nasıl yani bişey mi oldu ki hani bu yağlarım eritsin de ısıtsın telkini diğer yazılan telkinleri söyledin mi kendi kendine

tek yazdığımı yaptım mutlaka bir etkisi var zayıflatabilir benim kendime gelmem 3 günü buldu ben bu söylediklerime bağlıyorum bu beynimin ağrısını çok yoruyo ama yine yapıcam ist geldim onuniçin devam etmedim

işe yaradı mı acaba o zaman kenid telkinlerimizi kendimiz hazırlayıp ne istiyorsak hergün düzenli söylesek böyle bi tespih yapıp:) zaten uzzun zamandır bu konu kafama takılıyor düşünüyorum böyle bişey yapmayı peki zayıflattı mı telkinler hıı??

bu yazdıklarımı burdan buldumda yaptım yapıpta denemek gerek 1 günle bell olmaz herhalde

ben sağlıklı zayıflamak cdsini dinliyorum bu 1. günüm ama ben de aşırı bi yeme isteiği oluştu remen iştahım açıldı doymak nedir bilmiyorum önceden böyle yemiyordum zaten öyle çok yiyen bi insan değilim abur cubur çikolata tatlı hiç yemiyorum ama şimdi aşeriyorumm resmen:2::2: napsam acaba böyle giderse kilo almaktan korkuyorum arkadaşlar gece bi kalktım yine canım bişeyle yemek istiyor nedir bu anlamadım ki lütfen daha önce dinleyenlerde böyle bişey oldu mu soruyorum sizeee zaten ben düzenli besleniyodum acaba ters mi tepti telkinler hııı

arkadaslar, bahsettıgınız üşüyorum eriyorum vs vs telkinlerini ilk defa şimdi duyuyorum,işe yarar mı bilmem ama iş ortamında bunları sürekli belirtilen rakamlarda tekrarlarsam biri aniden bişey sordugunda bana kal gelir walla
ben de bı kac gun once hayatım değişti sitesiden diğer bahsi gecen muzıkları ındırdım,bılgısayarda calısırken o arka fonda calıp duruyo gun boyu hatta şimdi bile onları dınlıyorum
ama işte daha bı kac gun oldu dınlemeye baslıyalı, ilk gun cok bas agrısı yaptı ama zamanla gecıyo..ayrıca 2 gundur form caylarından ıcmeye basladım, bugun de bıberıyeyle ılgılı bı haber dıkkatımı cektı; yag yakımını hızlandırıyormus bi arkadas 2 ayda 10 kilo gıbı bırsey yazmıs denemekten zarar gelmez herhalde, bugun mesaı cıkısı ılk işim bır lokman hekıme ugramak olcak galıbaa

Bu telkinlere bu akşam başlamayı düşünüyorum bende.
Sorum olacak bilenler cevaplarsa sevinirim.
Bunları arka arkaya tek seferde mi söyleyip sayıları doldurmak gerek.Sayıları çok önemli mi ,illa bu sayılarda mı olmalı.Ben akşam uyumadan ya da sabah kalkar kalmaz yaparım heralde,çocuklardan hangisin fırsat bulursam.

Birde müzik telkini de dinlemeyi düşünüyorum ikisi birden nasııl olur?

Bu arada müziği bir gün dinledim ,bende de baş ağrısı yaptı.Dinlerken aklıma yemek falan gelmedi.Dinlemi bıraktıktan 1-2 d-saat sonra kendimi mutfakta buluyordum.Bütün gün sürekli dinlemem mümkün olmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…