Düşünceyle Zayıflama

nasıl güvenipte dinliyosunuz bunlarıkafamçokkarıştı
gerçekten ne söylendiğini bilmiyoruz başka bişey empoze etmeye çalışıyo da olabilirler..
ayrıca hadi diyelim gerçekten o yazılanları okuyo adam öyle bile olsa bu şekilde kilo verilebiliceği fikri çok saçma.
kilo verebilmek için tek yol sağlıklı beslenip düzenli spor yapmak ve kendimize inanmak. bu kadar basit.
ama yine de siz bilirsiniz tabi..a.s.

nasıl güvenipte dinliyosunuz bunlarıkafamçokkarıştı
gerçekten ne söylendiğini bilmiyoruz başka bişey empoze etmeye çalışıyo da olabilirler..
ayrıca hadi diyelim gerçekten o yazılanları okuyo adam öyle bile olsa bu şekilde kilo verilebiliceği fikri çok saçma.
kilo verebilmek için tek yol sağlıklı beslenip düzenli spor yapmak ve kendimize inanmak. bu kadar basit.
ama yine de siz bilirsiniz tabi..a.s.

Leni haklısın bencede. Az önce bende indirmiştim ama bir kere dinedim ve sildim beyin gücüyle yapabiliyorsak kendi beynimiz var nasıl olsa neden başkalarının yaptığı bir şeye ihtiyaç duyalımki kendi telkinimi kendim veririm:icecream:

selam arkadaşlar bende o telkin mp3 lerini indirdim çok düşündüm dinlesem mi diye ama zayıflamayı çok istediğim için deneyeyim dedim. 2 gün dinledim ve bende felaket mide bulantısı ve baş ağrısı yaptı ondan mıdır bilemem ama ben korkumdan hemen bıraktım. bir haftadır baş ağrısı ve sağ kolumda uyuşma ile uğraşıyorum doktora gittim tansiyonum 17 / 12 ye fırlamıştı takibe aldılar küçük tansiyonum düşmüyor hep onlarda doktorda antidepresan başlıcam sana dedi tansiyonunun bu kadar yükselmesi için başka birşey olmaz kafanın içinde birşeyler var dedi ve bende mp3 lerden korktum ve kimseye söylemedim dinlemeyin lütfennn

selam arkadaşlar bende o telkin mp3 lerini indirdim çok düşündüm dinlesem mi diye ama zayıflamayı çok istediğim için deneyeyim dedim. 2 gün dinledim ve bende felaket mide bulantısı ve baş ağrısı yaptı ondan mıdır bilemem ama ben korkumdan hemen bıraktım. bir haftadır baş ağrısı ve sağ kolumda uyuşma ile uğraşıyorum doktora gittim tansiyonum 17 / 12 ye fırlamıştı takibe aldılar küçük tansiyonum düşmüyor hep onlarda doktorda antidepresan başlıcam sana dedi tansiyonunun bu kadar yükselmesi için başka birşey olmaz kafanın içinde birşeyler var dedi ve bende mp3 lerden korktum ve kimseye söylemedim dinlemeyin lütfennn

Cnm geçmiş olsun kendine dikkat et hiç bir şey sağlığımızdan daha önemli değil. :1rolleyes:

mesela ben de sey hatırlıorum zayıflamak istiyorum diil de kilo wermek istiyorum dememiz gerekiomus zayflamk istyrm dynce beyn onu her anlmda alglıomus duygsal acıdan da daa dayanıksz oluomusz yanii bi de sey wardı idealmzdeki 'ben'i hayal ediomusz kafamızda bi sure o resmi hep gozumuzun onune getryomusz onu beynmize kabul ettriomusz beyn de o wucuda gore daha az yemege ihtiyac duyuyomus falan filan ben denememistm ama denemkte fyda war galiba

zayıflamak istiyorum da kilo vermek istiyorum da yanlış kavramlar arkadaşlar vücut mekanizması kaybetme ile ilgili cümleleri otomatik olarak geri kazanma programına göre işliyor. kilomu kontrol etmeye başlıyorumkilo kontrolü benim elimde gibi cümleler doğru cümle kalıplarıdır. ayrıca o cdler dediğiniz şekilde zarar vermezler onları dinlerken çok odaklandığınız için belirli bir süre baş ağrısı yaşamanız normal.onu dinleyin demiyorum yanlış anlamayın en güzeli yatmadan önce ve sabah ilk uyandığınız sıralarda kendinize yönelik sağlıklı vücut kavramı için olumlu telkin vermek

QUOTE=kitty28;1363276]kızlar bu söylemlerden veya cd lerden fayda gören oldu mu görüşmeyeli?

ben müzikleri indirdim,düzenli dinlemek nasip olmadı,ama bazen pc de saatlerce açık tuttuğumda yemek yemeyi unuttuğumu farkettim.devamlı dinlesem işe yarayacak gibi.

o cümleleri ise bir süredir unutmuştum,ama ilk okuduğumda akşam yatarken aklımdan geçirip bir kilo verdiğimi yazmıştım.tabi ondan mı verdim bilemiyorum.
sesli mi okumalıyız yoksa içimizden okusak olur mu? sonra bu 114 kereyi,99 kereyi,40 kereyi nasıl tutturuyorsunuz?boncuk alıp tesbih mi yapsam kendime acaba?zayıflama tesbihi =) kızlar bilenler,uygulayanlar,deneyenler tecrübelerini paylaşırsa sevinirim =)[/QUOTE]

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

evet çok doğru ünvde bir arkadaşım vardı sürekli öleceğini söylüyordu birgün sahur vakti yemekhaneye gidiyordum oturmus bankta öylece duruyordu nasılsın dedim ben öleceğim dedi bende morali düzelsin diye biraz konustum sonra odama gittim bır saat sonra cocuğu acile kaldırmıslar doktorlar kızmıs senın birseyın yok demıs 5dk sonra ölmüş hiçbir bulgu yok hiçbir rahatsızlığı yok doktor beynin ölüm emri verdiğini söyledi

Arkadaşlar çok ilginç bir durum ya şaşırdım ama mutlaka denemek istiyorum mp3 leri nerden indirdiniz acaba

yapmayın arkadaşlar güvenmeyin hemen böyle şeylere ne telkin veriyorlar allah bilir başka bir şekilde kilo vermeyi deneyin benim fikrim bu gerisi size kalmış

ortam çok soğuk üşüyorum,üşümek ve titremek istiyorum. özgürüm(140)
donuyorum,donmalıyım çok soğuk titriyorum özgürüm (99)
dondum erimeliyim yağlarım beni ısıtsın .ısıtıyor titredim özgürüm(40)

günde bunları okuyorsun ve ortalama 200 gr veriyorsun.

not:telkin bittikten sonra zayıflama devam ederse doktorunuza başvurun,

herşey düşünceyle oluyor arkadaşlarŞenizŞeniz

arkadaslar
ben bu dediginiz düsünce gücü ile zayiflamayi uyguluyorum.hihoyyytInanin cok etkili geldi bana hatta kendimi odakliyorum ve gözümün önünde mideme bir kilit düssel olarak vuruyorum inanin ben faydanldim.Bun paylasima emek veren herkese sonsuz tskler:enbuyukkk:

ortam çok soğuk üşüyorum,üşümek ve titremek istiyorum. özgürüm(140)
donuyorum,donmalıyım çok soğuk titriyorum özgürüm (99)
dondum erimeliyim yağlarım beni ısıtsın .ısıtıyor titredim özgürüm(40)

günde bunları okuyorsun ve ortalama 200 gr veriyorsun.

not:telkin bittikten sonra zayıflama devam ederse doktorunuza başvurun,

herşey düşünceyle oluyor arkadaşlarŞenizŞeniz

:enbuyukkk:
Inanin arkadaslar ben bu düsnce gücü ile zayiflamayi yapiyorum cok kisa süredir basladim yapmaya sanirsam 5 gün oldu.Kendim bile inananmadim,1kilo 800gr bayanssulusmile vermisim.Yemekte yarisini yiyorum,karnim doyuyor,ve kendimi cok mutlu ve de motive hissediyorumalkisalkisalkis .Emegi gecen tüm arkadaslari aŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz
a.s.a.s.a.s.a.s.

canım peki bunları bir seferdemi yoksa bu sayıları güne yayıptamı okunuyor?

acaba olabilirmi ki..:bbo:.bende zayıfladığımı düşündükce zayıflıyorum.yok bu hafta kaçamaklarım oldu kilo vermemişimdir diyorum gerçekten verememiş oluyorum...bilmiyorumkismile

kızlaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrr bu hani herkes diyoryaa kilo verme güven cdleri fln bunları hangi siteden indirebiliyoruzzz göremedm dikkatli okuyamadm galbaaa yardım edin noooooluuuurrr

bu üşüyoyorumla ilgili cumlelerı ızmırın 40 derece sıcagında soyleyınca acaba ınsan ne hısseder 2 ay sonra deneyecegım. kaydirigubbakcemile3

ya arkadaslar o yazan seylerin hepsinimi söylemek gerekiiyo?
biraz cok degilmii yauu bilmiyorumkismile

X