Düşünceyle Zayıflama

HAYIR CANIM BEN MÜZİKLERDEN SÖZ ETMİYORUM.AYRICAONLARI DA2,5 AY DİNLEDİM. HİÇ Bİ ŞEKİLDE FAYDA GÖRMEDİM. AMA BÖYL-E ŞEYLERE İNANIRIM. BELKİ BAŞKASINDA ETKİLİ OLUR. BENİM SÖZ ETTİĞİMDE BENZERİ. ASLINDA HEPSİ BİLİNÇALTINA EMİRLER GÖDEREN SİSTEMLER. SONUÇLAR AYNI.AMA MÜZİKLERİ UZUN SÜRE DİNLEMEK GEREKİYOR. SABIR LAZIM. BÜTÜN GÜN MÜZİK DİNLİYOSUN BAŞKA BİŞEY YAPAMIYOSUN. HELE BİDE ÇALIŞIYOSAN...
AYRIC A2,5 AY BOYUNCA BAŞKA HİÇ MÜZİK DİNLEYEMEDİM. tOP oN lİSTELERDEN UZAK KALMIŞIM:))))) BENDE BIRAKTIM.

Canım, benim kastettiğim siteden indirilenler... Bir de sen bu cevabı yazınca önceki mesajını aradım, burda belirtilen telkinlere mi başlıyorsun, hani şu bolca sayıda tekrarı olan? Canım, daha önce de yazmıştım, o metnin içinde çok fazla olumsuz kelime ve ek var. Zihin meditasyon veya olumlama esnasında olumsuz ekleri kabul etmez diye biliyorum ben. Ben şu ana kadar reiki ve kuantum aldım, bana konuyla ilgili öğretilen bu.CADIARZU Fayda göran arkadaşlar var ise Dididi arkadaşımızın yazdığı gibi onlar kilo vermeye çok motive olup inandıklarındandır.a.s.a.s.a.s.

Bende dinledim ilk 4 gün falan dinledim tabi belli bir süre dinlemeyince faydası olmuyormuş müzikleri hiç kimse sadece müzik dinliyerek kilo veremez bence o zaman herkes zayıf kalırdı ama inanmakta birşeyi başaracagına oda çok önemli devam etmeyi düşünmüyorum dinlemeye sıkıcı geldi sanki ama dinleyip olumlu sonuç alanlar paylaşsın arkadaşlar a.s.

müzkleri dinlemeye bende başladım bugün. ego suçluluk kilo verme ve kendine güven new age versiyonlarını dinliyorum.arkadaşlar kötü sonuç alan olursa lütfen uyarsın.

canım ben de siteyi inceledim ama sen hata etmişsin hepsine birden başlamakla. çünkü ordaki uzmanlar ego ve suçluluk la başlamayı tavsiye ediyorlar ilk önce. Diğer telkinler daha sonraki aşamalarda yerimseniben

Canım, benim kastettiğim siteden indirilenler... Bir de sen bu cevabı yazınca önceki mesajını aradım, burda belirtilen telkinlere mi başlıyorsun, hani şu bolca sayıda tekrarı olan? Canım, daha önce de yazmıştım, o metnin içinde çok fazla olumsuz kelime ve ek var. Zihin meditasyon veya olumlama esnasında olumsuz ekleri kabul etmez diye biliyorum ben. Ben şu ana kadar reiki ve kuantum aldım, bana konuyla ilgili öğretilen bu.CADIARZU Fayda göran arkadaşlar var ise Dididi arkadaşımızın yazdığı gibi onlar kilo vermeye çok motive olup inandıklarındandır.a.s.a.s.a.s.

evet canım o çok tekararı olana başladım. ama adet dönemi şişliğinden pek anlamadım. ama başladığımın 2.günü tartıldım.400gr gitmişti.. şu an orda kaldım bakalım .
bu arada bende reiki 1 ve 2aldım ama pratik eksiğim var. 2 ay önce haberdar olduğum kuantumuda öğrenmeyi çok istiyorum.bakalımkısmet...aslında bu konularda seninle paylaşımda bulunmayı isterim.
sevgiler......

evet canım o çok tekararı olana başladım. ama adet dönemi şişliğinden pek anlamadım. ama başladığımın 2.günü tartıldım.400gr gitmişti.. şu an orda kaldım bakalım .
bu arada bende reiki 1 ve 2aldım ama pratik eksiğim var. 2 ay önce haberdar olduğum kuantumuda öğrenmeyi çok istiyorum.bakalımkısmet...aslında bu konularda seninle paylaşımda bulunmayı isterim.
sevgiler......

Canım, kuantumu çok tavsiye ediyorum. Meğer senelerdir başımda ve ayağımda yükler varmış ve ben şimdi onları tek tek atıyorum. Kendimi çok ferahlamış ve zihni açık hissediyorum. Bu arada hastalık yüklemeleri de yapılıyor kuantumda, bakalım, tiroit konusunda umutluyum çünkü; bi arkadaşımın şeker hastalığı gerilemeye başladı.a.s.

gerçektenmi?
kuantumla ilgili birkaç site inceledim ama bunlar farklı geldi. umarım bende öğrenirim.

şeker cik gerçekten işe yarıyor dimi bak merak ettim bu saatte:uhm:

Canım, bu hafta tahlil yaptırdım, bende hipotiroidi var, TSHım 0.2 gibi çıktı.:teytey: Şu an günde 1 tane levotiron kullanıyorum, doktora henüz göstermedim ama; muhtemelen ilacı azaltacak. Bakalım, ilaç azala azala umarım 3-5 aya kadar ilaç kullanmayı bırakıcam. Bu arada en son 2.60 çıkmıştı, 3.30 u geçince doktor ilacı artırıyor. Gelişmeleri yazarım.a.s.

arkadaşlar başlık çok ilgimi çekti ve inceledim.mantığıma yattı.araştırdım biraz.hepinizin biraz biraz bahsettiği şu siteye girdim.ama ben mp3 indiremiyorum.sadece yazıyı okuyabildim.sürekli flashla ilgili bi yazılım geliyor önüme yüklüyorum yinede sonuç yok.bana yardımcı olurmusunuz?

Canım, kuantumu çok tavsiye ediyorum. Meğer senelerdir başımda ve ayağımda yükler varmış ve ben şimdi onları tek tek atıyorum. Kendimi çok ferahlamış ve zihni açık hissediyorum. Bu arada hastalık yüklemeleri de yapılıyor kuantumda, bakalım, tiroit konusunda umutluyum çünkü; bi arkadaşımın şeker hastalığı gerilemeye başladı.a.s.

kuantumda da reiki gibi uyumlanmakmı gerekiyor

merhaba arkadaslar

gecenlerde derya baykalin programina komedyen atilla arcan katildi,kendisi 105 kilodan 70 kiloya kadar inmis.nasil mi kendi vucuduna basit komutlar vererek.yani ben zayifim 70 kiloyum diyerek.anlattigina gore sistemimiz simdiki zaman komutlarini algiliyarak harekete geciyor.valla ben de oyle yapicam.denemekte fayda var:sm_cool:

böyle bişeyin olabileceğine inanıyorum fakat öyle istediğini ye sonra ben zayıfım de zayıfla şeklinde değilsırnaşık şey ciddi bi düşünce gücü ve konsantrasyon gerekli bunun için bende de o yok iştenaniknanik

kızlar yaa ben gaza geldim evet aynen şunları diycem artık! 53 kiloyum bedenim incecik bacaklarım ince ve uzun kollarım sıkı ve ince dümdüz bir karnım var çok sağlıklıyım huzurluyum ve mutluyum yüzüm çok güzel ve kendime güveniyorum!... ve de o müzikleri dinlicem oleyyyyyyyyy!!!!! öpüyorum hepiniziiiiiiiiii!!!!!!!!

Merhaba arkadaslar ben yeni üyeyim adim yeliz.

9 ocakta ilk seyansa gidicem fazla kilolardan kurtulmak icin. ama iyi mi kötü mü bilmiyorum yani ise yarar mi.

hic deneyen oldu mu aranizda ?

arkadaşlar telkin cd lerinin faydalı olabilmesi için önce sakin bir ortamda dinlemek gerekiyo ve sadece dinleyerek kilo veremezsiniz orda söylenenleri hayal etmeniz gerekiyor ve tam bir konsantrasyonla dinlemeniz gerekiyor
iki grup atletizimciden 1. gruba sadece antrenman yaptırmışlar.2 gruba ise olimpiyatı kazandıracağını hayal ettirmişler ve sonunda 1. olan hayal ettirilerek başarıyı yakalayan grup olmuş yani 2 .grup

kilo verememizin nedeni bilinçaltımızın kabul etmeyişi.eğer bilinçli zihnimizle kilo verme konusunda olumlu telkinlerle ısrarcı olursak bilinçaltı bu durumu kabul eder ve rahatlıkla kilo verebiliriz
ayrıca kendimize telkin verirken işte 50 kilo olayım gibi telkinler işe yaramaz bunun yerine sağlıklı kiloma kavuşuyorum metabolizmam hergeçen gün daha hızlı çalışıyor.kendimi kuş gibi hafif hissediyorum.vücudumdaki yağlar eriyip beni terkediyorlar v.b. gibi telkin cümleleri kullanmamız gerekiyor.

ayrıca size bununla ilgili bir kitapta önerebilirim orda örnekleriyle bilinçaltının hangi sistemlerle çalıştığı çok güzel bir şekilde anlatılıyor.
telkin cdlerini en güzel dinleme anı uyku öncesindeki vakit ve hemen ilk uyuduğumuz saatlerdir bunu dikkate alarak cdlerinizi dinleyin

ben uluslararası hipnoterapi sertifikasına sahibim ve hipnozla danışanlarıma yardım ediyorum. herşey düşüncede biter bunu unutmayalım arkadaşlar. kendimi açıklama ihtiyacı hissettim kulaktan dolma bilgiler değil yani yazdıklarım.hepimize kolay gelsin....

of şu telkinleri dinlemekle dinlememek arasında kaldım:1no2::bbo:CADIARZU

ayrıca size bununla ilgili bir kitapta önerebilirim orda örnekleriyle bilinçaltının hangi sistemlerle çalıştığı çok güzel bir şekilde anlatılıyor.
telkin cdlerini en güzel dinleme anı uyku öncesindeki vakit ve hemen ilk uyuduğumuz saatlerdir bunu dikkate alarak cdlerinizi dinleyin

Hangi kitabı önerirsin bende Adil Maviş'in ''telkin ve hipnozla öğrenme'' kitabı var .Hipnoz olayı kitaptan öğrenilir mi?Eğitimini almak mı gerekiyor?Klabalık bir grubu hipnoz yapmak mümkünmü?Çok soru sordum teşekkürlera.s

bir aralar çok popüler bir kitap vardı arkadaşlar secret(sır diye okuyanlar bilir) o kitaptada inanmaktan ve istemekten istediğin şeyler doğrultsunda bunu yaşamaktan bahseder. evet çok doğru şeyler

ancak şu telkinleri dinlemek konusu bendie düşündürüyor bunu yapanlar kimler dir nelerdir.gerçekmidir söyledikleri yoksa llah mafaza istemdiğimiz telkinlermi vardır altında .

X