Düşünceyle Zayıflama

Merhaba arkadaslar bende gecen hafta kardesimin buldugu bir sitede kilo verme telkin icerikli mp3 buldum tabi ki sitede kilo verme dışında bi sürü başlık altında telkin mp3leri var ben başladım umarım faydasını görrüm :KK43: tabi sizlerde incelemk isterseniz googlede hayatim degisti yazin :KK66: umarim faydasini gorruz...

o mp3ten bende indirdim pek düzenli dinlemiyorum.sen dinleyebiliyormusun

2 haftadır m3 leri dinliyorum müzikleri dinledikçe kilo veriyorum bu hafta 3 kilom gitti kızlar :dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance:

2 haftadır m3 leri dinliyorum müzikleri dinledikçe kilo veriyorum bu hafta 3 kilom gitti kızlar :dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance:

İNANILMAZ 3 KİLO MÜTİŞ İNŞALAH BENDE HEMEN İNDİRDİM MP3 LERİ DİNLİM BAKIM İŞE YARICAKMIsüprizzzzz

canım ya bu mp3 ler nerden ve nasıl incek tarif edebilirmisin.ben biraz acemiyimde.:1no2::uhm:

agate canımcım ne zamandır ve günde ne kadar dinliyosun hayatım?

agate tatlım sen hangılerini dinliyosun?new age falan var yaa onlardan hangılerını

arkadaşlar, ben siteyi inceledim, dün başladım. zevke göre olsun diye her konuda aynı metni farklı müzikler eşliğinde okumuşlar. araştırdım, çok da hoşuma gitti. biraz baş ağrısı yapıyor bende, baş ağrısı gibi de değil, başım ağırlaştı sanki. sabah kalktığımda sanat müziği güzel oldu. akşam yatarken de "doğa sesi" olanları liste yaptım, sesi kıstım ve uyudum. klasik müzik ya da diğerleriyle uyunmuyor, ben sessizlikte uyumayı severim. su sesi güzel oldu.

önce "ego güçlendirici" ve "suçluluk" olanları uzun zaman dinlemeden diğerlerini eklemeyin diyor. ben bir de zayıflama ekledim onları dinliyorum. etkilerini buraya yazacağım inşallah.

arkadaşlar, ben siteyi inceledim, dün başladım. zevke göre olsun diye her konuda aynı metni farklı müzikler eşliğinde okumuşlar. araştırdım, çok da hoşuma gitti. biraz baş ağrısı yapıyor bende, baş ağrısı gibi de değil, başım ağırlaştı sanki. sabah kalktığımda sanat müziği güzel oldu. akşam yatarken de "doğa sesi" olanları liste yaptım, sesi kıstım ve uyudum. klasik müzik ya da diğerleriyle uyunmuyor, ben sessizlikte uyumayı severim. su sesi güzel oldu.

önce "ego güçlendirici" ve "suçluluk" olanları uzun zaman dinlemeden diğerlerini eklemeyin diyor. ben bir de zayıflama ekledim onları dinliyorum. etkilerini buraya yazacağım inşallah.

ben öncden bılıyodum hatta ındırmıstım ama hıc dınlemedımm bugun dinlmeye basladım ben kalsık muzıgı sevdım..ben sadece kılı vermek ıcın olanları dınlıyorum bakalım nasıl bı etkı olacak:sm_confused:

Ben de tam bu konuyla ilgili yazsam mı diye düşünürken bu başlığın üst sırada olması ilginç bir tesadüf oldu :) 6 aydır kilo verme çabalarındayım. Rejim de yaptığım oldu,dikkat de ettim. Ama bir haftada 3 kilo verdikten sonra kesinlikle bir kilo veremedim hatta aldım. :KK43: Carnitin de kullandım,başka haplarda ve haftada 3 gün spora gidiyorum.

Bu telkin müziklerini geçen sene keşfetmiştim ama dinlemeye üşenmiştim. 2 hafta önce dinlemeye başladım tekrar. Hatta başucumda dinleyebilmek için hoparlörlü ucuz mp3 çalar bile aldım. Ve haftada 2 gün spor yaptım haftasonları gitmedim. İtiraf ediyorum aylardır yemediğim cipsleri,aburcuburları da bu dönemde yedim. Ve aynadaki görüntümden şüphelenerek az önce tartıldım ve 68.8 kiloyum. Sevindirik oldum. Her şey kafa da bitiyor sanırım. Okuduğum kitaplarınm da etkisi oldu biraz da. İnandığımızı yaşıyoruz biraz.

3 gün öncesine kadar 70 ile 72 kilo arasında takılmıştım. Kilo vermeye ilk başladığımda ise 75 kiloydum.

ya arkadşalar ben bişi anlamadım şimdi benim indirdiğim birtane müzik var new age die başkada yok oradada konuşan kmse yok sadece şarkı çalıo o şarkımı verdirio kiloları:eek:cahil gördm kndimisırnaşık şeylaelaelaelaelaesenağlama

ya arkadşalar ben bişi anlamadım şimdi benim indirdiğim birtane müzik var new age die başkada yok oradada konuşan kmse yok sadece şarkı çalıo o şarkımı verdirio kiloları:eek:cahil gördm kndimisırnaşık şeylaelaelaelaelaesenağlama[/QUOTEs

sesi çok açıp dikkatle dinlendiğinde bazı şarkılarda arka planda okunanlar az duyuluyor. sen sadece müzik dinliyorsun arkadaşım. bilincimiz düzeyinde duymuyoruz, biliç altı algılıyormuş mesajları. verilen mesajların da orada metni var hem ingilizce hem de türkçe. herkes memnun kalmış. ilgimi çekti benim de. forum bölümüne gir orda bulabilirsin..

ya arkadşalar ben bişi anlamadım şimdi benim indirdiğim birtane müzik var new age die başkada yok oradada konuşan kmse yok sadece şarkı çalıo o şarkımı verdirio kiloları:eek:cahil gördm kndimisırnaşık şeylaelaelaelaelaesenağlama

Canim baska müziklerde var.Klasik ,sanat müzig falan.Telkinler müziklerin arkasin da sakli.Klasik olan da az cok duyulabiliyor telkinler.Onu bizim duymamiz gerekmiyor zaten.Beyin aliyor o arkadaki telkinleri.

teşekkür ediyorum kızlar umarım benim beynimde algılar yoksa onu alıp paramparça edicemKötü Kazen:eek:klava:sırnaşık şeya.s.

Arkadaşlar ben kendi kendime telkinle 13 kilo verdim,hiç zor bir şey değil.yalnızca beynime güvendim,inandım.yediğim şeylerden pişmanlık duymamayı başardım ve ellerimi midemin üzerine koyup -----vücuduma şifa olan herşey kalıyor, işe yaramayanlar ve bana zararı olanlar hemen vücudumdan çıkıyor dedim...ve başardım..

Arkadaşlar ben kendi kendime telkinle 13 kilo verdim,hiç zor bir şey değil.yalnızca beynime güvendim,inandım.yediğim şeylerden pişmanlık duymamayı başardım ve ellerimi midemin üzerine koyup -----vücuduma şifa olan herşey kalıyor, işe yaramayanlar ve bana zararı olanlar hemen vücudumdan çıkıyor dedim...ve başardım..

arkadaşım 13 kiloyu ne kadar zamanda verdin :uhm:

X