Düşünceyle Zayıflama

insan beyni acayip neyi emretsen onu yapıyor ama daha önce kendini birşeyler inandırmışsan şimdi onun aksii inanmıyarak söylersen faydasız konsantre çok önemli ben bununla ilgili çok araştırma yaptım ve hala devam ediyorum neye inanırsan o olur atalarımız boşa dememişler neydei o tama hatırlamıyorum şimdi ama yanılmıyorsam inanmak başarının yarısıdır telkinle bende denedim ve faydasını gördüm inanın bana denemekten zarar gelmezyerimseniben

agate canım sen bu yöntemle yani düşünce gücüyle kilo verdinmi.bu konu çok ilgimi çekiyor.düşüncenin gücünü biliyorum ama kilo konusu hiç aklıma gelmezdi

şimdi reklam vermiş gibi olmayayım siteden telkin için müzik indirdim ego yani güven ve kilo verme ile ilgili bugün 3.günüm inan bana canım yemek istemiyor acıktığımda bile gidip yemek yemek gelmek istemiyor içimden sanki bitkisel çay içiyormuşum yada tuvalete çıkmak için hap almışım gibi sürekli tuvalete çıkıyorum ayıptır söylemesi 2 hafta da etkisini göstermeye başlar genelde söylenen de bu müziğin altında değişik frekanslarda sana telkinlerde bulunuyorlar dikkatli dinlersen ne söylediklerini duyabiliyorsun bir kaç sene önce yaklaşık 7 sene önce 1 ay içerisinde 75 den 60 a kadar düştüm o zamanlar okuduğum bir kitaptan etkilenmiştim sınırsız güç kitabın ismi onda da bu tür şeylerden bahsediyolardı allah şahidimdir ki kilo verdiğim ay günde 3 ekmek rahat yiyordum iştahım bayağı yerindeydi :roflol:
akşamları yarım saat 40 dakka da yürüyüş vardı yanında o zaman düşün ce ile zayıfladığımı düşünmüştüm şimdi bundan eminim son 2 seneye kadar kilomu korudum sonra hastalık ilaçlar derken oldum 85 kilo inşallah kısa sürede 60 düşecem :dance:

kızlar "secret"ı okuyan varsa bunun mümkün olacağını bilir.. ben aslında o kitabı pek sevmedim ama kilo konusunda ona benzer şeyler uyguluyorum.. örneğin bilgisayarımın masa üstü resmi daima Alessandra Ambroiso'nun bikinili resimleri olur.. kadının belini gördükçe zayıflayasım geliyooo.. yiyemiyorumm.. bi de hedef kilom olan -47-yi koca bi kağıda koyu şekilde yazdımmm.. onu görünce yediklerimi bırakıyorumm.. yazın belim incecik olacakk, biliyorumm, bikinimle süper görüncem, kocişim şaşıracakkkk :sm_cool: :dance: Şeniz

bu konuyu görmemiştim daha önce ama dediğim gibi ben yapıyordum zaten bunu.. şöyle oluyo...
daima "mutluyum" demeli, olumlu frekansta bulundurmalısınız kendinizi vee düşüncenizle uyuşmayan bişey yapmamalısınız.. örneğin Alessandra Ambroiso gibi olcam deyip sonra onun iki haftada tükettiklerini bi günde yememeliyizz.. bu arada bu kitaba göre beyin sinyallerimiz ve evrensel geridönüşümü tek kelimeyi algılarmışş.. mesela az yiycem derseniz, veya yemeyeceğim derseniz o "yemek" kelimesini algılayıp sizin sürekli onu düşünmenizi ve evrenin karşınıza onu çıkarmasını sonuç olarak getirir.. rejim yapan kişilerin normalde hiç yemedikleri şeylere bile karşı koyamamsı bu düşünceden kaynaklanırmış.. sizin zayıf kişilere bakmanız ve incecik kelimesini aklınızdan çıkarmamanız gerekir.. incecik, hafif, daha sağlıklı ve mutluyum.. hatta ben aynı zamanda çoookkkk güzelimm sengözlerimebaksanab sengözlerimebaksanab :dance: :teytey:

bence de herşeyde moral ve pozitif düşünmemiz çok önemli ve de etkili

kızlar ben de başlıcam telkinleri dinlemeye inşallah etkisini görürüm. Ben zaten rejim yapıyorum 3 haftada 7 kilo verdim ama belki dinleyince daha da çok veririm :))

ben sizin yerinizde olsam böyle safsatalara kulak asmam bunlar tamamen gerçekdışı,bilimsel olmayan fakat bilimsel olduğu iddia edilen birtakım yalanlardır

kızlar yaa bugun yarın regl olucam ve nedense takıldım devamlı kilo alcakmışım gibi hissediyorum nasıl çıkıcam bu moddan bilmiyoruum:KK43:((

arkadaşım sadece şişkinlik oluyor regl döneminde.ve biz istedikten sonra vücudumuz bize karşı koyamaz.yani kilolarımızı verecez.regl döneminde kilo verme durabilir ama almıyoruzda.beynimize böyle mesajlar verelim.ve o bize hizmet etsin.sıkıntı sıkıntıyı getirir unutmayalım.

ben yeşil erik salatası diyeti yapacam.kendim hazırladım bu diyeti.diyetisyenmiş gibi herşeyi bilirim diyetle ilgili.tv ye çıkan diyetisyen yeşil erik yemek zayıflatır diyorsu.bide şifalı bitkiler kitabında ekşi şeyler yemek zayııflatıyor diyordu.3 eriği bıçakla küçük küçük doğrayıp bir tabağa koyup,içine biraz limon sıkıp yiyecem.her öğünde bunu yiyecem.bakalım kaç kilo verecem??

ortam çok soğuk üşüyorum,üşümek ve titremek istiyorum. özgürüm(140)
donuyorum,donmalıyım çok soğuk titriyorum özgürüm (99)
dondum erimeliyim yağlarım beni ısıtsın .ısıtıyor titredim özgürüm(40)

bu düşünceleri okudum da,biraz üşüdüm:)
bence bu düşünceleri okuyup zayıflayabilirizz

ortam çok soğuk üşüyorum,üşümek ve titremek istiyorum. özgürüm(140)
donuyorum,donmalıyım çok soğuk titriyorum özgürüm (99)
dondum erimeliyim yağlarım beni ısıtsın .ısıtıyor titredim özgürüm(40)

ortam çok soğuk üşüyorum,üşümek ve titremek istiyorum. özgürüm düşüncesini 140 kere,donuyorum,donmalıyım çok soğuk titriyorum özgürüm düşüncesini 99 kere,dondum erimeliyim yağlarım beni ısıtsın .ısıtıyor titredim özgürüm düşüncesini de 40 kere mi okuyacaz??

evet caanım yanında yazdığı kadar okuyoruz hepsini

hazalcım çok teşekkür ederim desteğin için. Pozitif düşünmeye çalışıyorum canım inşallah herşey çok güzel olacak

KIZLARR!1 AYDA 9 KİLO VERDİREN CÜMLELER BULDUM!!

Ortam çok soğuk üşüyorum üşümek ve titremek istiyorum . Özgürüz . ( günde yüz on dört kez tekrarlanacak )
Donuyorum donmalıyım çok soğuk titriyorum . Özgürüz . ( günde 99 kez tekrarlanacak )
Dondum erimeliyim , yağlarım beni ısıtsın . Isıtıyor titredim . Özgürüz . ( 40 kez )
114 katlı binaya tırmanıyorum . Çok yoruldum . Ayaklarımda kuvvet kalmadı . Mutluyuz . ( 114 kez )
99 metre yüzüyorum kollarımda kuvvet kalmadı dayanmalı boğulmamalıyım . Mutluyuz . ( 99 kez )
40 gündür dağda geziyorum çıkmadık kaya , inmedik kuyu bırakmadım. Tüy gibi hafifim . Mutluyuz . ( 40 kez)
Yediğim her şey saman gibi 1 gr kalorisi yok , içtiğim suda bile daha çok kalori var . Para çok . ( 114 )
Karnım dolu hiçbir şey yemem mümkün değil , yer yok . Para çok . ( 99 )
Karnım aç değil , hiçbir şey yemeğe ihtiyacım yok , istemiyorum . Para çok .( 40 )

Selam arkadaşlar, ben de zihin gücüne inananlardanım, yalnız bu cümlelerle ilgili olarak kafama birşeyler takıldı. Benim bildiğim kadarıyla zihne herhangi bir telkinde bulunulurken olumsuz ekler ve olumsuz kelimeler kullanılmaz, mesela; aç değilim denmez, zihin onu açım gibi algılar, olumsuz kelimeyi ya da eki algılamaz, 'yemek istemiyorum'u istiyorum gibi algılar. 'Kuvvet kalmadı, kuyu bırakmadım', burada çok fazla olumsuzluk eki var ve zihin bunları, 'kaldı, bıraktım' gibi algılar. 'Mümkün değil, kalorisi yok, boğulmamalıyım, yemeğe ihtiyacım yok...' çok fazla olumsuzluk var. Zihne 'yemeğe ihtiyacım var' demiş oluyorsunuz. Enerji konusunda çok ileride değilim ama; kuantum ve reiki almış biri olarak bu ifadeler bana doğru gelmedi. Sonuçta enerjiye inanmıyorsanız, telkin gücüne de inanmazsınız zaten... Bildiğim kadarıyla bi olumsuzluk varsa zihninizde, o düşünceyi olumlu olan zıttıyla değiştirmelisiniz; aç değilim yerine tokum gibi...

KIZLARR!1 AYDA 9 KİLO VERDİREN CÜMLELER BULDUM!!

Ortam çok soğuk üşüyorum üşümek ve titremek istiyorum . Özgürüz . ( günde yüz on dört kez tekrarlanacak )
Donuyorum donmalıyım çok soğuk titriyorum . Özgürüz . ( günde 99 kez tekrarlanacak )
Dondum erimeliyim , yağlarım beni ısıtsın . Isıtıyor titredim . Özgürüz . ( 40 kez )
114 katlı binaya tırmanıyorum . Çok yoruldum . Ayaklarımda kuvvet kalmadı . Mutluyuz . ( 114 kez )
99 metre yüzüyorum kollarımda kuvvet kalmadı dayanmalı boğulmamalıyım . Mutluyuz . ( 99 kez )
40 gündür dağda geziyorum çıkmadık kaya , inmedik kuyu bırakmadım. Tüy gibi hafifim . Mutluyuz . ( 40 kez)
Yediğim her şey saman gibi 1 gr kalorisi yok , içtiğim suda bile daha çok kalori var . Para çok . ( 114 )
Karnım dolu hiçbir şey yemem mümkün değil , yer yok . Para çok . ( 99 )

Karnım aç değil , hiçbir şey yemeğe ihtiyacım yok , istemiyorum . Para çok .( 40 )[/QU
güzel telkinler fakat ben sayılarda takıldım biri 99 diğeri 40 falan fıstık neden hepsi düz hesap değilde farklı farklı hepsini 50 defa 100 defa neyse artık o kadar söylemiyoruz da 114 ,99 ,40 defa telkinde bulunuyoruz beynin algılama kapasitesi içinmi bu konuda araştırma yapan varmı acaba

[QUOTE

Karnım aç değil , hiçbir şey yemeğe ihtiyacım yok , istemiyorum . Para çok .( 40 )[/QU
güzel telkinler fakat ben sayılarda takıldım biri 99 diğeri 40 falan fıstık neden hepsi düz hesap değilde farklı farklı hepsini 50 defa 100 defa neyse artık o kadar söylemiyoruz da 114 ,99 ,40 defa telkinde bulunuyoruz beynin algılama kapasitesi içinmi bu konuda araştırma yapan varmı acaba[/QUOTE]

ewt arkadaşlar sayılara bende takıldım.belli bir anlamı varmı acaba bilenler bizide aydınlatırsa sevinirim.benim bunları inanarak söylemem için önce ikna olmam lazım.heralde inananarak söylemezsek işe yaramaz diye düşünüyorum.teşekkürler.

X