Düşünceyle Zayıflama

ben kilo vermeyle ilgili üç tane müzik indirdim.bunları ne zaman nasıl dinleyeceğim.kaç saat.bir iş yaparken olurmu? yani konsantre lazımmı?
iş yerinde çalışırken,evde iş yaparken tv.seyrederken dinlense etkili olur mu? birde müziklerin üçüde dinlenmelimi? yani klasik ,new age ve ney var.ben ney severim sadece onu dinlesem olur mu?birde dinlemelerde telkin yazısınıda okumak gerekiyormu?
teşekkürler....sevgiler....

slm arkadaşlar ben şu tırın içinde kalıp donarak ölme hikayesinden baya etkilendim bide telkinlerin sonunda yazan telkin bittiği halde kilo verme devam ederse doktornuza başvurun meselesi beni biraz korkuttu böyle bişey olursa ve durdurulamazsa çok kötü olur.bende bişey paylaşıcam siznle.bundan sanırım 5 yıl kadar önce biyo enerji ile tedavi yapan bi bayana gitmiştim öncesinde çok şiddetli baş ağrılarım olurdu (migren ağrısı ve normal baş ağrıları) ama o tedaviyi olduktan sora artık çok çok nadir baş ağrılarım oluyo aynı zamanda akapunturda yaptırmıştım(aynı kişiye) bana akapunktur yanında ayna terapisi diye bişey vermşti mantıklı bulmuştum o zamanda ama uyguladınmı derseniz hayır uygulamadım uzun sohbetlermizde olmuştu ama beni çok etkileyen bi cümle söylmeişti (yani benim aklıma kazındı o cümle) kanser hastalığının insanın kendisini bişeyden ötürü suçlamasından kaynakalndığını bunun bi çeşit kenini cezalandırma olduğunu söylemişti bunu duyduktan sora kanser hastası olan ve hayatlarını az çok bildiğim kişileri değerlendirmeye aldığımda gerçekten bunun olabileceğini düşünmüştüm ayna terapisini bulursam bi ara buraya yazarım insana pozitif eneji yükleyen bişeydi...

bu telkinleri herzaman dinleyebilirsin.Telkini okumana gerek yok zaten onu dinliyorsun.sitede yazıyor du farketmedin herhalde önce kendine güven ,suçluluk u dinliyeceksin sönra kilo vermeyi dinleyeceksin.Günde 10 saat kadar dinlemek tavsiye ediliyor.Ama ben okadar hiç dinleyemedim.İlkgünler başağrısı başta bulanıklık yapıyo sonra geçiyor.kolay gelsin

Bir programda izlemiştim, yurt dışında bir türk doktor doğru nefes alıp verme ve düşünce gücüyle zayıflama terapisi uyguluyordu.

Ben de inanıyorum düşüncenin gücüne. Bugünlerde zayıflıyorum diye düşününce zayıflamıyorum ama kilo da almıyorum. Ama çok yedim kilo alıyorum deyince kilo alıyorum.

arkadaşlar vallahi müthişsiniz. kul sıkışmayıca hızır yetişmezmiş. hızırlarım benimmmmm. valla bende bu kilolardan bıktım artık. ben inanıyorum arkadşlar insan düşünceleriyle neler yapar. ama önce inanmak gerekir. inanın herşeyi yaparsınız. bu başlığı açan arkadaşımada çok teşekkür ederim. bana çok faydası olacağına inanıyorum. herkese kolay gelsin.

ben kilo vermeyle ilgili üç tane müzik indirdim.bunları ne zaman nasıl dinleyeceğim.kaç saat.bir iş yaparken olurmu? yani konsantre lazımmı?
iş yerinde çalışırken,evde iş yaparken tv.seyrederken dinlense etkili olur mu? birde müziklerin üçüde dinlenmelimi? yani klasik ,new age ve ney var.ben ney severim sadece onu dinlesem olur mu?birde dinlemelerde telkin yazısınıda okumak gerekiyormu?
teşekkürler....sevgiler....

Merhaba..Bende indirdim ve dinlemeye başladım..Önce suçluluk ve ego güçlendiriciyi iki hafta dinliyorsunuz..Daha sonra eklemek istediğinizi ekliyorsunuz,çıkarmak istediğiniz telkini çıkarıyorsunuz..İş yaparkende,televizyon seyrederken de dinlenebilirmiş..Özellikle uyumaya hazırlanırken ve uyurken daha yararlı oluyormuş anladığım kadarıyla..Ben bir haftadır dinliyorum,kendimi daha mutlu ve huzurlu hissediyorum..Sizede kolay gelsin..:nazar:

Kızlar buyrun bakalım!yapamıyosak düşünecekmişis o bile yetiyo!Nekadar değişik varlıklarız biz ya!

Metropolitan Üniversitesi'nin uzmanlarından Dave SMİTH'in araştırması, kilo veremeyenler için umut ışığı oldu. Araştırmaya göre, kilo vermek isteyen ancak egzersiz yapamamaktan yakınanlar, zihinsel yoğunlaşma yoluyla fazlalıklarından kurtulabilecekler. Yapmanız gereken tek şey ise günde en az yarım saat konsantre olup, egzersiz yaptığınızı düşünmek.
devamı...

Smith araştırmada iki gruba ayırdığı kilolu deneklerle çalıştı. Birinci grup, üç ay boyunca her gün bir saat jimnastik yaptı. İkinci grup ise, aynı süre boyunca bir koltuğa oturarak hayal gücüyle fiziksel egzersiz yaptığını düşündü. Deney sonunda ikinci grubun birinciden yarım kilo (3,5 KG) daha fazla kilo verdiği tesbit edildi."

Hastanın şişmanlamasına yol açan yanlış beslenme alışkanlıklarının tesbiti ve giderilmesi çalışmasının yanı sıra, hipnozda böyle bir aktiviteye yer verilmesinin de yararlı olacağını düşünüyorum. Ama tabi ki bir hekimin yapması gereken ilk iş, organik bir rahatsızlığın olup olmadığının tesbitidir.

İlk zayıflatma çalışmamda sağladığım imajinasyonun faydasını gördüm. Hastamın şu ana kadar verdiği toplam kilo 12 kg'dır. Ve yaklaşık bir aydır bu kilosunu korumaktadır...
Dr. Haluk ALAN

Kızlar buyrun bakalım!yapamıyosak düşünecekmişis o bile yetiyo!Nekadar değişik varlıklarız biz ya!

Metropolitan Üniversitesi'nin uzmanlarından Dave SMİTH'in araştırması, kilo veremeyenler için umut ışığı oldu. Araştırmaya göre, kilo vermek isteyen ancak egzersiz yapamamaktan yakınanlar, zihinsel yoğunlaşma yoluyla fazlalıklarından kurtulabilecekler. Yapmanız gereken tek şey ise günde en az yarım saat konsantre olup, egzersiz yaptığınızı düşünmek.
devamı...

Smith araştırmada iki gruba ayırdığı kilolu deneklerle çalıştı. Birinci grup, üç ay boyunca her gün bir saat jimnastik yaptı. İkinci grup ise, aynı süre boyunca bir koltuğa oturarak hayal gücüyle fiziksel egzersiz yaptığını düşündü. Deney sonunda ikinci grubun birinciden yarım kilo (3,5 KG) daha fazla kilo verdiği tesbit edildi."

Hastanın şişmanlamasına yol açan yanlış beslenme alışkanlıklarının tesbiti ve giderilmesi çalışmasının yanı sıra, hipnozda böyle bir aktiviteye yer verilmesinin de yararlı olacağını düşünüyorum. Ama tabi ki bir hekimin yapması gereken ilk iş, organik bir rahatsızlığın olup olmadığının tesbitidir.

İlk zayıflatma çalışmamda sağladığım imajinasyonun faydasını gördüm. Hastamın şu ana kadar verdiği toplam kilo 12 kg'dır. Ve yaklaşık bir aydır bu kilosunu korumaktadır...
Dr. Haluk ALAN

buda ilginçmiş..yani tamam beyin gücüne inanirim..ama bukadarida biraz fazla yani :KK70:

devamı...

Dr. Haluk ALAN

ben şahsen hipnozla zayıflayan birisiyim.güzel kilo verdim fakat tekrardan hamilelik doğum emzirme derken tekrar aldım kiloları şimdi yşeniden veriyorum ama bu sefer sağlıklı beslenme yöntemleriyle

ben şahsen hipnozla zayıflayan birisiyim.güzel kilo verdim fakat tekrardan hamilelik doğum emzirme derken tekrar aldım kiloları şimdi yşeniden veriyorum ama bu sefer sağlıklı beslenme yöntemleriyle

zaten önemli olan irade!yani asıl beslenmemiz gerektiği gibi beslenmediğimiz için kilo alıyoruz.eğer doğru beslenirsek zaten o öle güzel bi düzen ki iştahı kontrol edememe gibi bi durum söz konusu olmuyo!mesela ben evde 1 tepsi baklava veya herhangi bi tatlı olduğu zaman o tepsi bitip yıkanana kadar huzur bulamazdım!sürekli aklımda olurdu gider gelir yerdim.onun dışında duygusal açlıkları bastırma olayı var yani aç olmasak bile sürekli bişeyler yeme isteği olur bi çok insanda!ve bende öyleydim!sinirlenince üzülünce kendimi yemeğe verirdim.ama sağlıklı beslenmeye başladığımdan beri bu problemleri yaşamıyorm artık!sağlıklı beslenmek sevdiğin yiyeceklerden uzak durmak anlamına gelmiyo sadece ölçülü yemek yemek anlamında buda kesin bir kısıtlama getirmediği için problem yaratmıyo.birde gün boyunca aç kalmak kan şekerini düşürdüğü için bir noktadan sonra yemeğe saldırma oluşuyo ve bu da gereğinden çok fazla yenilmesine sebep oluyo ama 3+3(3 ana öğün +3 ara öğün) beslenme şekli bu olayların hepsini ortadan kaldırıyo ve bünye çok fazla açıkmadan tekrar bişeyler aldığı için hem kurt gib açıkmak hemde kilo kavramı tarihe karışıyo..sevgiler...a.s.

ya iyide arkadaslar neye etki ettigini sadece o sitede yaziyor..ne malum baska etkileri olmadigi..belki ayni zamanda beynimizin baska yerlerinide calistiriyordur..valla ben güvenemedim..hele bugunlerde abd'nin irak savasinda kullandigi,kulagin duymadigi ama beynin uyarildigi sesler hakkinda onca program varken hiiiiiccc cesaret edemem bunlari dinlemeye..

baska bir yönüde;hani klasik bi hikaye vardir..2 grup varmis..bi tanesine hap görünümlü seker vermisler..ama icenler hap saniyor..digerlerine de gercek hap vermisler ama seker demisler..gercekten seker verilen 1. grupta daha büyük etkiler olmus..psikolojileri o yönde oldugu icin..

bu sitede boyle gibi..bi insana 40 kere deli dersen deli olur derler..bu muziklerle istahiniz kesilcek diye diye istahiniz kesiliyor..ama kesen o muzik yada cumleler degil..sizin psikolojiniz..ki yukarida bahsettigim süphelerimi görmezden gelip en masum fikirlerim boyle..

yapanlara saygim var :S ama fikirlerimde bunlar :S

bu telkinleri dinledikten sonramı o sözleri söyleyeceğiz üşüyorum falan

Kızlar benim birşey dikkatimi çekti şimdi yani fark ettim. Ben bu aralar öncekine göre az yediğim halde hep kilo aldığımı düşünüyor ve inanıyorum. Yani hep kilo alıyorum diye söylenip duruyorum ve gerçekten az yememe rağmen kilo aldım ve emin olun diyet egzersiz yapsamda zayıflayamayacağım dediğim için zayıflayamıyorum.

arkadaşlar bende o müzikleri indirdim ama ben bilgisayardan dinleyeceğim evde çocuklarda var onlara bir zararı olurmu acaba yani onlarda benimle birlikte zayıflamasin bbu konuda bilgisi olan var mı ayrıca benim nil gün isimli yazarın zayıflamayla ılgili kasetleri var onlarıda dinlemem gerekiyor hangisini dinleyeceksem artık

ben denedim arkadaşlar günde 200 gr verdim hamur işi yiyordum,çikolata yiyordum.sabah kalkınca 200 gr veriyorum.benim ilk günlerde kilom aynı yerinde oldu.sonra sindirimim hızlandı. ben üç ayda 10 kilo verdim.bu yavaş yavaş oldu. yemekte yedim ekmekte ama tutarlı yedim.herşeyi yiyebilrsiniz ama ben küçük bir çikolata yedim ekmeğin yarısını yedim. düşünceyle zayıflamayı uyguludım etkisini gördüm. eskiden 60 şimdi 50 yim arkadaşlar
iki gün sonra hissededsiniz etkisini.bu lafları düşününce metabolizma hızlı çalışılıyor. detaylı bilgi için http://www.seyai.com/cagavurus/zayifla.htm
bu siteye girerek sizin için açıklayacı olabilir ben günde 200 gr verdim.
bir başkası 100 gd verebilir. bir başkası 300 gr verebilir.kişiden kişişye değişir.
arkadaşlar.
ben 1 haftadır okuyorum ama bir fark görmedim tam kendimi kaptıramıyorum yani sözleri düşünemiyorum buundan olabilirmi :uhm:devam etsem mi:uhm:

:roflol::roflol::roflol: sıfır beden olmak istiyorum
bu pantolona girecem
aaaaaaa girdim :roflol: :dance: güzelmiş valla boşa aç kalıyoruz bence

Bu telkinlerin işe yarayacağına inanıyorum, ben balık etli olduğum dönemlerde yemek yerken kendime hep şunu dedim doydum yeter bu kadar, daha fazlasına ihtiyacım yok dedim ve 48 kiloya düştüm.
Birde şu var rekora girenler, tonlarca ağırlığı kaldıranlar hep düşünce gücüyle hareket ediyorlar kendilerini telkin ediyorlar ama inanarak yaparsan.

Merhabalar
Bu telkinleri uygulayıp sonuca ulaşan arkadaşlar....Bu cümleleri her gün ve hepsinimi söylediler?? ve sonuca ulaşmaları için kaç gün geçti? ( Yani ne kadar söylediler bu cümleleri?)
Şimdiden cevaplarınıza teşekkürler...

2 hafta söyledim her gun okumaktan boğazım ağrıdı hiçbirşey olmadı bende bıraktım artık

X