Düşükten Sonra Yaşanan Problemler Ve 2. Hamilelik

emrahinaski

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2011
253
5
37
Merhaba arkadaşlar düşük yapıp sonrasında yaşadığınız problemler var mı? Ben ilk gebeliğime ilk denememde kavuştum ancak 26 kasım 2012 de 7 haftalıkken düşük yaptım kesemizde hiç embryo görünmemişti boş gebelik dedikleri bu galiba . Sonrasında 3 ay eşim korundu ve tekrar çalışmalara başladık ama maalesef her seferinde negatif sonuç alıyoruz. :2: yani 3 aydır negatif bu 4. ayımız. Sizler düşükten kaç ay sonra hamile kaldınız?

hemen hamile kalanda var benim gibi aylarca uğraşanda.
benimde 21 eylülde kalp atışları durduğu için kürtaj oldum. o zamandan beri bekliyorum.

hemen hamile kalanda var benim gibi aylarca uğraşanda.
benimde 21 eylülde kalp atışları durduğu için kürtaj oldum. o zamandan beri bekliyorum.

Aslında çevrem de herkes daha çok yaşlılar korunmayın düşükten sonra daha iyi tutar demişlerdi ama doktor tavsiyesine uyup korunduk zaten psikolojim elverişli deildi o dönem korkuyordum şimdi toparladım tekrar istiyorum ama hep negatif... İnşallah Rabbim hayırlısıyla nasip eder sana da bana da bu ay da bekliyorum adet tarihimi bakalım hayırlısı

inşallah canım Allah gönlüne göre versin. biz korunmadık doğru düzgün zaten benim adet tarihim belli değil yumurtlamam belli değil. biz gün aşırı ilişkiye girdik. eşim bu ay cok umutlu ama ben cok fazla umutlanmak istemiyorum. sonra daha cok üzülüyor insan.

inşallah canım Allah gönlüne göre versin. biz korunmadık doğru düzgün zaten benim adet tarihim belli değil yumurtlamam belli değil. biz gün aşırı ilişkiye girdik. eşim bu ay cok umutlu ama ben cok fazla umutlanmak istemiyorum. sonra daha cok üzülüyor insan.

amin ecmain olsun. evet ilk 3 ay bende çok umutlanmıştım sonrada çok üzülmüştüm bu ay daha rahatım hayırlı bir zamansa benim için olsun diye dua ediyorum artık.

X