düşükten sonra hamile kalmaya çalışıyorum - hayalet çizgi olabilir mi?

Merhaba bende mart ayında hamile kaldım aynı bu sekilde adetinme 3 gün kala öğrenmiştim .İnanılmaz gögüs hassasiyeti olmuştu . Birde gaz problemi vardı.inşallah hamilesinizdir.bebeğimi 15 haftalık kaybettim.Bizde Tekrar düşünüyoruz henüz mutlu haberi alamadık. Rabbim herkese nasip etsin .Bizede etsin inşallah

yine ben günaydın arkadaşlar bu sabahki sonucumu paylaşıyorum. adetime 2 ya da 3 gün kaldı. düne göre sonucum biraz daha koyulaştı gibi geliyor bana, 4 yazarak ekliyorum. adet günümde kan testi vermeyi bekliyorum. Ayrıca bu sabah innovitaya ek olarak laboquick test de yaptım, innovitaya göre biraz silik olsa da o da çift çizgi gibi görünüyor. İnşallah kimyasal veya düşükle sonuçlanmaz, inanın düşükten sonra fobi oldu bende… adet olacak gibi biraz karın ağrım var ama düşükle sonuçlanan gebeliğimde de bu belirtiyi yaşamıştım.

Eklentiler

• IMG_9592.jpeg
    71,1 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_9596.jpeg
    35,8 KB · Görüntüleme: 18
Merhaba geçmiş olsun çok ben de de ilk hamileyim de kan gelmişti doctora gittim, doctor bana 1 haftalık bebek için de ölmüş dedi anlamadım başta 18 yaştım kortum üzüldüm ve Allah büyük ! Tedavi olurken 2 ay sonra hamile kaldım 2 ci hamilelik oldu 19 yaşta doğdu 1 oğlum var 13 yaşta şu an da üzülmeyin Allah verecem derse hiçbirşeye bakmaz

merhaba testlerde koyulaşmayı takip etmeye devam ediyorum her sabah, beklenen adet günüm perşembe ya da cuma, cuma hala adet olmamış olursam kan vereceğim
Hadi hayırlısı. Ben 3 gün önce test yaptırdım kan verdim negatif ti. Bende Perşembe olmalıyım ama bekliyorum :)

merhaba çok haklısınız dünyada yiyecek ekmeği varsa o bebeğin doğmasını hiçbir şey engellemez, umarım isteyen herkese doğru zamandaallah kısmet eder

Hadi hayırlısı. Ben 3 gün önce test yaptırdım kan verdim negatif ti. Bende Perşembe olmalıyım ama bekliyorum :)
geç döllenme ise gecikme günü tekrar pozitif de çıkabilir, ümitlendirmek istemem ama negatif çıkıp birkaç gün sonra yükselen duydum bu forumda. gecikme yaşarsanız tekrar kan verin bence

Bugün kan tahlili verdim pozitif çıktı arkadaşlarım sizle de paylaşmak istedim iki gün sonra yine kan vereceğim, daha önce düşük yaşadığım için kontrollü ilerleyeceğiz

Eklentiler

• IMG_9655.jpeg
    45,7 KB · Görüntüleme: 6
Bugün kan tahlili verdim pozitif çıktı arkadaşlarım sizle de paylaşmak istedim iki gün sonra yine kan vereceğim, daha önce düşük yaşadığım için kontrollü ilerleyeceğiz
Çok sevindim sağlıkla kucağınıza alın inşallah

Çok sevındım senın adına sağlıkla gelsın bebegın inşallah reglin kaç gun gecıkmıstı testı verdıgınde

Çok sevındım senın adına sağlıkla gelsın bebegın inşallah reglin kaç gun gecıkmıstı testı verdıgınde
Çok teşekkür ederim sağolun❤ normal şartlarda regl günümden bir gün önce test verdim diyebilirim, ama 2 ay önce düşük yaptığım için regl günlerimde sapma oldu 2 aydır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…