Dusukten sonra esim istemedigi halde hamile kalmak istiyorum yardim edin

Black night

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2023
23
-2
28
Öncelikle hamileligiminucuncu haftasiydi dünyalar benim oldu çünkü eşim istemiyordu ben korunuyorum dedim ve düğün için o önden geldi bende arkasından 18 saatlik yol geldim yolda kanamam başladı şu an düşük yapiyorum canımdan can gidiyor ama Bi daha gebelik için. Erken diyor lutfen yardım edin siringa yöntemi ile hamile kalabilir miyim düşünmekten kafayı yicem psikolojim bozuldu

Çocuk tek tarafın istemesiyle.olmaz iki tarafta istemeli bence

Öncelikle çocuk için bu acelen neden onu anlamadım lütfen Hem kendin için hem eşin için hem bedenin için kendine biraz toparlanma süresi tanı Ben eminim o da seni düşündüğü için şu an istemiyordur biraz zaman vermelisin

Biz 3 yıllık evliyiz çok da erken denilecek Bi zamanı kalmadığı için üzülüyorum açıkçası ikimizde sağlıklı bireyleriz eşim ile aramda 15 yas var ben 27 yaşındayım ilerleyen zamanlarda hersey daha farklı olucak bu sebeple ertelemek istemiyorum

Düğün felan deyince ben yeni evlendiniz diye düşünmüştüm kusura bakma bende 4. Senemdeyim şuan hamileyim gecen sene 1 düşük yaptım bende genetik testler yaptırdım kanda pıhtılaşma çıktı düşük sonrası tam 1 sene olmadı dilerim sende en kısa zamanda güzel haberler alırsın birde neden düşük yaptığın ile ilgili birşey dedi mi doktor

Yok eşimin kardesi için düğüne gitmiştim kimyasal olduğunu söylediler bta hcg düşüktü haftasına göre amin inşallah ama bazı dusukler eşin yaşından ve sperminden de kaynaklı olabiliyormuş okuduğumda n dolayı söyleyebiliyorum bunu bende herhangi bir sağlık problemi yok şükür insallah sizde sağlıkla kucağınıza alırsınız bebeğinizi

42 yaşında bir adam sizin için çok büyük bence çocuk istemiyorsada zorlamanın alemi yok gencecik çicek gibi kizsiniz

Burda bazı yorumlar var ama sanki insan hayatına müdahale edercesine kimse kimsenin yaşadığını ve içini bilmeden konuşuyor Allah kimseyi evlat acısıyla sınamasın
42 yaşında bir adam sizin için çok büyük bence çocuk istemiyorsada zorlamanın alemi yok gencecik çicek gibi kizsiniz
Farkındaysanız sevgilim değil eşim diyorum büyük ya da küçük birbirimizi seviyoruz evlendik ne demek zorlamanın alemi yok

Gencecik kızsın bende senden bir yaş büyüğüm benimde eşimle aramda on yaş var bende bayılarak evlendim ama o işler öyle değil işte belli bir yaşa gelmiş adamı ikna edemiyorsunuz sevgiyle yonetemiyorsunuz üç senedir ikna olup çocuk yapmamış istemiyor kabul etmiyor ne zaman isteyeceği de belli degil siz kendinizi boşuna bu kadar harap ediyorsunuz çocuk öyle tek insanın istemesiyle olan birsey değil istenen çocuk olmak bile zorken bi de istenmeyen çocuk olduğunuzu düşünün bunu yaşatmaya hakkınız yok bence nasıl ikna ederim de demiyorsunuz siringayla zorla hamile kalmak istiyorsunuz bu doğru değil

Yorumunuza saygı duyuyorum ama bazı alanlarda bilmediğiniz konulara fazla mudavim değil misiniz nerden biliyorsunuz hiç çocuk istemediğini 3 senede çocuk istemeyen adam olarak konuşuyorsunuz ustelik yaşam standartimizi nerden biliyorsunuz bence kendi aile problemlerinize odaklanın sevgiyle yonetemiyorsunuz diyorsunuz ya yönetilecek biri değil her konuda üzerime titriyor sevgiye gelince de Allahima bin şükür her kadın böyle Bi sevgi yaşamış olsa çocuk ile sevgi bağı bambaşka konular

Adam çocuk istemiyor sizi korunuyor biliyor siz hamile kalıyorsunuz düşük yapıyorsunuz buraya tekrar nasıl gizlice hamile kalırım diye yazıyorsunuz sizce normal mi bu aranızdaki sevgi ilişki normal mi sizce hiç mantıklı değilsiniz

Nası yani?

Geri cekilme yöntemiyle korunduğu ocin disariya akıttığın siringa ile rahime enjekte etmek
Çocuk istemeyen taraf siz olsaydınız ve eşiniz bu kararınıza saygı duymayıp güvendiğiniz bir anda tecavüz(!) gibi sizi hamile bıraksaydı ne hissederdiniz?

Ben en başta istemediğim bir şeyi yaptığı için zaten muhtemelen terk etmek isterdim. Eşler arasındaki en önemli şey güvendir.

Sakın onun da rızasını almadan böyle bir şeye kalkışmayın. Bu evliliğiniz için çok yaralayıcı olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…