Dusukten sonra esim istemedigi halde hamile kalmak istiyorum yardim edin

Çocuk istemeyen taraf siz olsaydınız ve eşiniz bu kararınıza saygı duymayıp güvendiğiniz bir anda tecavüz(!) gibi sizi hamile bıraksaydı ne hissederdiniz?

Ben en başta istemediğim bir şeyi yaptığı için zaten muhtemelen terk etmek isterdim. Eşler arasındaki en önemli şey güvendir.

Sakın onun da rızasını almadan böyle bir şeye kalkışmayın. Bu evliliğiniz için çok yaralayıcı olur.
Teşekkür ederim doğru söylüyorsunuz bunu dikkate alicam

Öncelikle hamileligiminucuncu haftasiydi dünyalar benim oldu çünkü eşim istemiyordu ben korunuyorum dedim ve düğün için o önden geldi bende arkasından 18 saatlik yol geldim yolda kanamam başladı şu an düşük yapiyorum canımdan can gidiyor ama Bi daha gebelik için. Erken diyor lutfen yardım edin siringa yöntemi ile hamile kalabilir miyim düşünmekten kafayı yicem psikolojim bozuldu
Neyin kafasını yaşıyorsun gerçekten

Öncelikle hamileligiminucuncu haftasiydi dünyalar benim oldu çünkü eşim istemiyordu ben korunuyorum dedim ve düğün için o önden geldi bende arkasından 18 saatlik yol geldim yolda kanamam başladı şu an düşük yapiyorum canımdan can gidiyor ama Bi daha gebelik için. Erken diyor lutfen yardım edin siringa yöntemi ile hamile kalabilir miyim düşünmekten kafayı yicem psikolojim bozuldu
Düşük veya kürtajdan sonra rahmin ve vücudunuzun toparlanmasi gerekiyor. Sonraki gebeliğin saglikli olabilmesi icin dr. Lar en az 3 ay beklenmeli diyor.

Pardon da sizi neden ilgilendiriyor
Hanımefendi iyi misiniz siz ? Hakaret mi ettim? 40 yaşında adamı kandırmaya çalışıyorsunuz size güzelce işini zor demişim saldırmaya yer arıyorsunuz. Ay gidin şırıngayla mı yapıyorsunuz kaşıkla mı koyuyorsunuz naparsanız yapın

Bence çocuk kararı tek başına alınmamalı o konuda çok yanlış düşünüyorsunuz. Öyle şırınga falan olacak iş değil yani eşinizin haberi olmadan bunu yapmanız hiç etik değil.
Bir kayıp yaşamışsınız ve önce hem ruhen hem bedenen dinlemenizi tavsiye ederim. Sonunda anlaşarak bir karara varıp çocuk sahibi olursunuz umarım.

Ayrıca konuya gelip sadece iki insanın arasındaki yaş farkı üzerinden hadsizce laf söylemeye çalışanlara şunu demek istiyorum;
İki insan anlaşmış ve evlenmiş size mi kaldı yargılamak?

Bence çocuk kararı tek başına alınmamalı o konuda çok yanlış düşünüyorsunuz. Öyle şırınga falan olacak iş değil yani eşinizin haberi olmadan bunu yapmanız hiç etik değil.
Bir kayıp yaşamışsınız ve önce hem ruhen hem bedenen dinlemenizi tavsiye ederim. Sonunda anlaşarak bir karara varıp çocuk sahibi olursunuz umarım.

Ayrıca konuya gelip sadece iki insanın arasındaki yaş farkı üzerinden hadsizce laf söylemeye çalışanlara şunu demek istiyorum;
İki insan anlaşmış ve evlenmiş size mi kaldı yargılamak?
Yargılamak niyetinde değilim taktir edersiniz ki bu hayatta gerçek olan şeyler var 42 yaşında bir insan 27 yaşına göre çok daha fazla şey yaşamış kendi görüşleri kendi doğruları olan ikna edilmesi zor olan bir insandır adam çocuk istemiyormuş konuda başta öyle yazıyor konu sahibi gizlice çocuk sahibi olmaya çalışıyor bura iki insan anlaşmış olmuyor bilmiyorum fark ettiniz mi

Canım kaçan kovalanır taktiği uygulayacaksın. Ters psikoloji yani. Eşinle normal sohbet seyrindeyken düşündüm de çocuk istemekle çok sabırsız davranıyorum karar verdim istemiyorum gibi akıllıca bir konuşma yapacaksın ve bu konuyu bir daha kesinlikle açmayacaksın, davranışların bile kararlı olduğunu belli edecek ( hatta beraber olurken aman dikkatli ol geri çekil hamile kalmak istemiyorum diyeceksin ) kararlı olduğunu anlasın görsün o istemeye başlayacak. Ve sen hemen tamam demeyeceksin. Hazır değilim vs vs bir süre ertele çokta naz yapma ama onun istemesine fırsat ver . Ben çok istiyordum düşük oldu dış gebelik oldu sonra yine olsun diye çok istedim baktım eşim eskisi gibi hevesli değil sonra istemediğimi hatta iğne vurulup korunduğumu söyledim baktı ki kararlıyım şimdi bana diyor ki bu ay da çocuk olmazsa önümüzdeki ay doktora gidelim ben çok istiyorum artık diyor 😅 yani ters psikoloji erkekler bunlardan anlıyor emin ol

Canım kaçan kovalanır taktiği uygulayacaksın. Ters psikoloji yani. Eşinle normal sohbet seyrindeyken düşündüm de çocuk istemekle çok sabırsız davranıyorum karar verdim istemiyorum gibi akıllıca bir konuşma yapacaksın ve bu konuyu bir daha kesinlikle açmayacaksın, davranışların bile kararlı olduğunu belli edecek ( hatta beraber olurken aman dikkatli ol geri çekil hamile kalmak istemiyorum diyeceksin ) kararlı olduğunu anlasın görsün o istemeye başlayacak. Ve sen hemen tamam demeyeceksin. Hazır değilim vs vs bir süre ertele çokta naz yapma ama onun istemesine fırsat ver . Ben çok istiyordum düşük oldu dış gebelik oldu sonra yine olsun diye çok istedim baktım eşim eskisi gibi hevesli değil sonra istemediğimi hatta iğne vurulup korunduğumu söyledim baktı ki kararlıyım şimdi bana diyor ki bu ay da çocuk olmazsa önümüzdeki ay doktora gidelim ben çok istiyorum artık diyor 😅 yani ters psikoloji erkekler bunlardan anlıyor emin ol
Haklisin aslında ben üstüne düştükçe o geri çekiyor kendini senin dediğini uygulayacağım teşekkür ederim 😊

Ay hiç güleceğim yoktu, şırınga nedir yahu? Bazen bu forumda şaşıp kalıyorum gerçekten. Adam istemiyorsa neden böyle şeyler yapıyorsunuz?
Ya canım sizdeki nasıl zihniyet adam istemiyorsa nasıl yapıyorsun dediğin sokaktan yoldan geçen adamın yatağıma atmıyorum eşim ya hani kocasını aldatır insanlar ona sasmazsiniz sevgilisiyle birlikte olur evlilik dışı onlara normal yorum yaparsınız bize aşağılık kompleksi ile yorum yaparsınız güya ileri goruslusunuz sizin gibiler yorum yapmasın Bi zahmet ya

Yorum yapmış olmak için yapma
Önce düzgün konuşun.
Çocuk istemeyen adamın spermini dışarıdan şırınga ile çekip kendi içinize boşaltmaktan bahsediyorsunuz nasıl bir mantık bu ? Kaç yaşına gelmişsiniz kaçıncı yüzyıldayız saçmalığa bak. Başka da yorum yapmam zaten bu kadar cahilce bir konuya iyi günler.

Utanacağı yerde hala üste çıkmaya çalışan biri. Hiç korkusuz ustelik. Şırınga ile terli göbekteki spermleri çekip son derece steril bir biçimde güvenle vajinaya bırakmak. O esnada sperme bir zarar verir miyim, enfekte olur muyum hiç önemli değil.

Sizleri anlayamıyorum. Kocanız korunurken, korunduğunu düşünürken siz hamile kalınca sadakat anlaminda güvenini zedeleyeceğinizi düşünmüyor musunuz?

Utanacağı yerde hala üste çıkmaya çalışan biri. Hiç korkusuz ustelik. Şırınga ile terli göbekteki spermleri çekip son derece steril bir biçimde güvenle vajinaya bırakmak. O esnada sperme bir zarar verir miyim, enfekte olur muyum hiç önemli değil.

Sizleri anlayamıyorum. Kocanız korunurken, korunduğunu düşünürken siz hamile kalınca sadakat anlaminda güvenini zedeleyeceğinizi düşünmüyor musunuz?
Sakat çocuk doğduğu zaman Allah'ım neden diye ağlar. Kimse düşünmez ki bu yaptığım sağlıklı diye. Hem suçlu hem güçlü

X