Dusukten sonra esim istemedigi halde hamile kalmak istiyorum yardim edin

Haklisin aslında ben üstüne düştükçe o geri çekiyor kendini senin dediğini uygulayacağım teşekkür ederim 😊
Ama şunu belirtmek isterim canım sağlıklı bir evliliğin varsa çocuk iste eğer sağlıklı bir evliliğin yoksa sonu yoksa çocuğa yazık olur ilk önce mantık boyutuyla bak 😊

Ayyy kusacağım ciddi mi bu konu ya 🤣 kocam dışarı boşalacak ben toplayıp tozla tüyle pisliklerle rahmime boşaltacağım? Sizce mantıklı mı ? 🤣
Bence siz bebeği boşverip yakın bir süreçte psikiyatri randevusu bakının asla sağlıklı değil. Diğer insanlara yazdığınız yorumlarda çok tutarsız ve çok gülünç. 3haftalık bebek diyede birşey olmaz 🤣

Ya canım sizdeki nasıl zihniyet adam istemiyorsa nasıl yapıyorsun dediğin sokaktan yoldan geçen adamın yatağıma atmıyorum eşim ya hani kocasını aldatır insanlar ona sasmazsiniz sevgilisiyle birlikte olur evlilik dışı onlara normal yorum yaparsınız bize aşağılık kompleksi ile yorum yaparsınız güya ileri goruslusunuz sizin gibiler yorum yapmasın Bi zahmet ya
Ne ? 😄 hanımefendi şırıngayla hamile kalmayı düşündüğünüz bir konuya yaptığım yorumdan; aldatana şaşmadığımı, evlilik dışı ilişkiye bakış açımı, size aşağılık kompleksi ile yorum yaptığımı ve görüşümü nasıl anladınız? Hiç güleceğim yoktu gerçekten. Mümkünse şırıngayla sperm enjekte etmeyi düşünen siz de konu açmayın 😄

Yorumunuza saygı duyuyorum ama bazı alanlarda bilmediğiniz konulara fazla mudavim değil misiniz nerden biliyorsunuz hiç çocuk istemediğini 3 senede çocuk istemeyen adam olarak konuşuyorsunuz ustelik yaşam standartimizi nerden biliyorsunuz bence kendi aile problemlerinize odaklanın sevgiyle yonetemiyorsunuz diyorsunuz ya yönetilecek biri değil her konuda üzerime titriyor sevgiye gelince de Allahima bin şükür her kadın böyle Bi sevgi yaşamış olsa çocuk ile sevgi bağı bambaşka konular
-eşim istemediği halde hamile kalmak istiyorum- demişsiniz konu açarak,ama adam ya ister ya da istemez ortası yoktur.
Neyse,hayırlısı olsun. Aranız bozulmasın da.....

Eşim çocuğa erken diyor hiç istemiyor değil
50 yaşında mı baba olacakmış ? erken diyeceği yaşta değil üzgünüm. Sperm kalitesi her gecen yıl düşüyor..

Ben olsam alır karsima konusurdum sen 42 yasindasin ve yaşın malesef zaman tanımaya müsait değil ben anne olmak istiyorum der anlatirdim hala ayni seyi zirvaliyorsa sevsem dahi ayrilirdim

Şırınga mırınga olayları da hiç etik değil olacağınıda sanmıyorum. karşınızdaki adam çocuk istemiyor zorla baba yaparsanız ceremesini siz çekersiniz. Erkekler genel anlamda zaten bencil varliklar her zorlukta ben istemedim sen istedin sen yap sen bak sen götür der oturursunuz aşagı

X